Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
11. únor 2010

val a z ceho ty mas vyssi cholesterol? vzdyt jis tak zdrave...

val123
autor
11. únor 2010

no 6,5 ☹ ale fakt nevím z čeho, nemažíme, tučné maso nesnáším, no masi když nemusím tak vůbec nejím, natož např. bůček, uzeniny nejím, sýry taky moc nemusím, takže když už, tak jen občas, vajíčka taky téměř nejím, fakt nevím. ach jo

val123
autor
11. únor 2010

dark víš z čeho? Protože sem buřt.

asus
11. únor 2010

val co to řikaš za blbosti!! 🙄 muj syn je hubenej jak lunt stravuje se dietně protože ma problem s jatrama a taky měl cholesterol tak to tim nebude 😔

val123
autor
11. únor 2010

jéé ahojky asus 🙂

asus
11. únor 2010

vall ahojik 😉

asus
11. únor 2010

a copak ti ještě řekla doktorka?

val123
autor
11. únor 2010

asus no pro jistotu už jsem si napsala zdravý nákup 😀 a manžu na to upozornila, že dnes pojedeme pro samé dobrůtky
téda kdepak jsou holky? 😕 Ony se určitě zkrášlují na večer.

val123
autor
11. únor 2010

asus zatím nic, kompl. výsl. na št.žlázu budou až za týden. jinak zatím to je dobrý.

asus
11. únor 2010

val teda to s tim zdravím jidlem nepřeháněj 😀 holky dneska no jo no maji srazik tak makaj ☹

asus
11. únor 2010

val poslala jsem ti na email jeden nezdravej recept na rafaelo řeziky 😲 😝 😀

val123
autor
11. únor 2010

😀 asus ty jsi teda pokušitelka 😀 ale mám na sebe vztek,takže věřím, že ho dělat v nejbližší době nebudu 😀

asus
11. únor 2010

val ja pokušitelka ne 😨 🙂

val123
autor
11. únor 2010

🙂 si dám radši teď jogurtík,abych zahnala chutě

asus
11. únor 2010

val si dej 😉 ten je taky dobrej 🙂

asus
11. únor 2010

vall tak ja miznu za chvilku dorazí kluci 😉 tak at ti to v robotě uteče papapa 🙂

val123
autor
11. únor 2010

jj je 🙂 Copak si dneska vařila?

val123
autor
11. únor 2010

asus tak pa pa 🙂

asus
11. únor 2010

ja dnes nevařila 😀 kluci jedly ve škole a v robotě 😀

eimmy
11. únor 2010

tak máme po srazu 😉 nakonec jsme byly 3 já, dark a eustoma ale bylo to super.... prokecaly jsme 2 hodky.. jsem ráda že jsme se sešly musíme to zopakovat a doufám ve větším počtu 😉 🙂

eustoma
11. únor 2010

som cestou domov rozmysla,a ako 2 embyjka, jedno. a zostala som pri dvoch 😉.

mirkf
11. únor 2010

Ahojky, tak to je super, že se vám srazík vydařil, i když jste se nesešly všechny.
Já už netrpělivě vyhlížím MS, tak doufám, že už začátkem příštího týdne dorazí, abycho mohla jít na krev.

eustoma
11. únor 2010

mirkf, ja tiez cakam, ale u na to je pri mojej dlzke cyklu tak koniec buduceho tyzdna. takze si este pockam.

asus
12. únor 2010

Dobré ránko holky 🙂 tak jak bylo na srazilu povidejte jsem zvědavá 😀

eustoma
12. únor 2010

krasne ranko 😉. na zaziku sme boli tri - eimmy, dark, a ja. Pokecali sme, vypili kavicku a cokoladu 😉.

eustoma
12. únor 2010

alienka24........10 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....11 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........13 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......15 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................16 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:....... 18 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........19 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....19 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka
asus:..............20 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........24 DC ...... zdravotně oba OK, přirozené snažení .. nesleduji nic a užívám si
alice35:...........24 DC
tereza1980:.....26 DC....... příští cyklus folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
eustoma:........ 28 DC....... tamoxifen - ziaden folikul - cakame na mrsku
mirkf:............. 33 DC.......přirozené snažení - čekání na MS kvůli hormonálnímu profilu
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

eustoma
12. únor 2010

kocky dnes rano manzel pouzil spojenie "to mas od tatika" (myslel seba) velmi ma to potesilo. tak milo to bolo povedane. uz aby ten cas nastal 😉

asus
12. únor 2010

eust ahojik tak to je dobře že se srazik zadařil 😉 ooo romantka po ranu 🙂 krasné

asus
12. únor 2010

holky to ja po ranu dostala hroznou zpravu naši třidni učitelku a jejiho manžela jzavraždil jeji vlastni syn 😢 je to strašný ☹ ☹ ☹

eustoma
12. únor 2010

sa mi nechce do prace, odhodlavam sa ale nejak sa neviem premoct, no nechce sa mi 😢.