Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
23. čer 2010

no ani žádný ohlasy jsem na to neslyšela tak fakt nevím jaký to je 😅

darkwitch
23. čer 2010

no tak nevadi... uvidim casem 🙂 ted jsem se zamilovala do tech knih od wardove a uz se tesim az vyjde dalsi dil, doufam, ze to bude brzo...

alienka24
23. čer 2010

jo? jsou pěkný teda?

darkwitch
23. čer 2010

no, me se moc libi, krasni muzi (upiri), dobry pribeh, erotika a temnost... dobra kombinace...

asus
24. čer 2010

Dobré ránko HOlky 🙂 🙂

asus
24. čer 2010

jak se máte po ránu?

darkwitch
24. čer 2010

dobre rano 🙂
kdybych nemusela stavat do prace urcite bych se mela lepe, cekam az mi zavolaji z gennetu v kolik zitra a doufam, ze to bude brzo, aby si manzel mohl jeste naplanovat smenu... zas budu cely den nervozni...

asus
24. čer 2010

@darkwitch je tak to držim pěsti no mě se taky vstavat nechtělo ale musela jsem vypravovat ty moje mužský to jsem si to naučila co?ještě jim dělam svačinku 😀 a to jsem jim včera pekla merunkove kolačky s tvarohem

darkwitch
24. čer 2010

as no spatne jsi si je vycvicila...

asus
24. čer 2010

@darkwitch asi jo ale ty taky doma obskakuješ manžu ne? 😀

darkwitch
24. čer 2010

as trochu jo, ale ze bych kvuli nemu vstavala a delala snidani a svacinu? jen na vyroci nebo narozeniny... 😀

asus
24. čer 2010

@darkwitch 😀 😀 však jim to taky skonči neboj bude mimsek tak budou mět smulu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lichtakova
24. čer 2010

ahoj vrány, co je tu nové? já vám povím, že teda včera jsem toho měla plný brejle, byla jsem v práci na dvanáctku a i když bývá i větší šrumec, tak mi nebylo moc dobře....

asus
24. čer 2010

@lichtakova ahojik a jak je ti dneska??

lichtakova
24. čer 2010

Ahoj As, dnesk ajsem jak praštěná pytlem, ještěže jdu až na dopoledne a že zítra sice taky delší, ale už apsoň pátek...
a co ty?

asus
24. čer 2010

@lichtakova no ja jsem taky nijak utahana ale je to asi tim jak mě roste pupik jsem si přidala do albička .rano jsem na sebe mrkala do zrcadla a řikala ojoj už mam pupajze velkýho 😅 .jinak pohoda v ponděli se snad dozvim co čekame tak se těšim.Ty jsi taky stale v praci vid? ty lidi furt bolej zoubky to je hruza 😀 a kam frčite na dovolenku?

lichtakova
24. čer 2010

jsem, a je to děsný a bud eto ještě horší, protože jsem tam dlouho nebyla a navíc jsou za chvíli ty volný dny a pak máme dovču, nikam nefrčím, budem tady a možná pojedem k tchánovcům a na jeden týden o Valtic

asus
24. čer 2010

@lichtakova no jo zubaři jsou nepostradatelný 😀 😀 taky nevim kam pojedem asi nikam vzhledem k tomu že mě doktor nedoporučuje zatim nikam dal cestovat 😒

tereza1980
24. čer 2010

ahoj, tak máme za sebou další poradnu, dnes mi dělali jen odběry na cytologii, jinak žádný utz ani vyšetření, tak ani nevím, jak se mimísovi vede 😒 snad ok
jinak zítra jdu do gennetu na tripl testy, objednám se na velký utz na konec července a 15.7. mám další poradnu, pak má dr, dovolenou a na té poradně už si mě převede s PN k sobě, tak se snad dočkám volnějšího režimu 😉 odpoledne jdu na kontrolu k obvodní tak jí to nahlásím a taky že budeme 14 dní v červenci jinde, jenom se kvůli poradně musím na den vrátit z chaty 😠
všechny ostatní výsledky jsou v pořádku, takže teď jen ta váha, nejsou moc nadšený z toho, že nic nepřibírám.

alienka24
24. čer 2010

ahoj holky, já teprv vstávala 😉

máte v albu fotku 😉

alienka24
24. čer 2010

a je tu někdo vůbec?

alienka24
24. čer 2010

haaaaaaaaaaaaaaaalooooooooooooooooooo

asus
24. čer 2010

@alienka24 ja tady načuhuju jdu mrknout na to tvoje foto 😉

alice35
24. čer 2010

ahoj holky 😉
ali krááásný mimi!!!! už ti bývá líp?

alienka24
24. čer 2010

no už mi není tak blbě no, sice jím furt málo, maso vůbec a pachy mi furt děsně vadí
a dneska mě polapila mega únava 😉

asus
24. čer 2010

@alienka24 to mě povidej taky sem utahana jak pes 😒 a maso taky nejim nijak mě moc nechutna 🤐

asus
24. čer 2010

@alice35 ahojik jak se vede?

alienka24
24. čer 2010

no já hlavně ani nevim co mám vařit, bych furt jedla jen brambory

darkwitch
24. čer 2010

ali krasne miminko 🙂

alice35
24. čer 2010

as ahoj, ale jo celkem to jde 🙂 jen mi kdysi cca před 3 rokama zjistili arytmii srdíčka tak jsem dnes byla na kontrole a dali mi holtera na 24h, tak je to takový nepříjemný 😒 ale zítra ráno se ho zbavím tak to přežiju 😀
co ty a mimísek už je to super jak jsou prďolkové cítit, že???