Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

tereza1980
25. čer 2010

no, týden není zase taková doba, zkusím tam zavolat tak ve středu a uvidíme, já si ty nervy moc nepřipouštím, první screening máme v pořádku a věřím, že tohle dopadne taky ok, pokud platí, že čím je ti blběji tím lépe se dítko má, tak to moje je železný muž nebo žena 😵

mysycka
25. čer 2010

😀 😀 😀 tak to je dobře, hlavně se nenervuj.

asus
25. čer 2010

tak co holky jste tady? ja mrkala Janinko krasný břiško 😀

koblizek.janinka
25. čer 2010

Asu ja jo jen docitam 😉

asus
25. čer 2010

@tereza1980 držim pěsti 🙂

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka no mrkej sem si na chvilku lehla a co mě udělalo ditko s břiškem mam to v albičku 😉

koblizek.janinka
25. čer 2010

Uz mam taky velike hehec 😀 ,ale nevim-nevim v devatem mesici asi prasknu 😀

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka taky jsem mrkala jak krasně rostete to je spravný no taky to vidim že prasknu v 9 mesici 😀

koblizek.janinka
25. čer 2010

Teri mi tu krev braly vcera,vysledek ,alebudu vedet az 22.7..... to je parada co 😔 Muj dr.ma totiz dovcu,takze se to dozvim az na pristi poradne.....

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka jee muj ji taky měl 14 dni a musela jsem čekat takovou dobu brr 😖

koblizek.janinka
25. čer 2010

A samozrejme Ti taky drzim pesticky 😵

koblizek.janinka
25. čer 2010

ja radeji na tu krev ani radeji nemyslim... bych se musela umyslet jeste mesic.... chjo.. snad bude vse v poradku,kdyz ty prvni vysly dobre....

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka určo jo mě taky vyšlo prvni ok a doktor řikal jen kontrola ty druhý a že se nemám bat 😉

koblizek.janinka
25. čer 2010

As aspon to cekani mas uz za sebou a vis,ze jste v poradku .... 😵 Ja se tesim az budu na tom jako Ty...

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka taky se dočkaš neboj 😉

koblizek.janinka
25. čer 2010

Teri podle toho jak bylo blbe Tobe, tak cekas aspon trojcata a uz ted jsou v plne kondici...... 😀 😉

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka 😀 😀 😀

asus
25. čer 2010

tak tady se zatahlo a bude asi bouřka 😕

koblizek.janinka
25. čer 2010

Jsi hodna As dekuji 🙂 Co dnes mas na papu?

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka ja dělam dnes langoše domaci včera byl smaženej květak a co ty? 😉

koblizek.janinka
25. čer 2010

Jsem si rikala, ze neni mozne ,ze je u vas krasne ,kdyz u nas leje od rana 😉 😖

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka krasně bylo pak jsem nemohla dolezt ani domu jake bylo dusno a už nejdu ven nedalo se ani dejchat 😔

koblizek.janinka
25. čer 2010

Dala bych se k vam klido-pido pozvat 😀 😉
Ja mam dnes kureci cinu s ryzi,ale vcera jsem koupila na vikend taky kvetak 😉 😀, asi vsechny nakupujeme v "Kaufu",nebo co 😀

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka ja ne ja v lidlu 😀 😀 ale květak miluju jen z něj nesnašim mozeček 🤐 🤐

koblizek.janinka
25. čer 2010

Dusno je nejhorsi,to mi se dnes smarovalo dobre u nas je takovych 16 stupnu,takze svetrik a HURA....

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka tak to ja šla v tričku sem si včera koupila modre 😵

koblizek.janinka
25. čer 2010

Kvetak je super ....jen to obalovani... ale to pochutnani pak....JUUU, ale zapomela jsem jeste koupit tatarku....

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka tatarka nesmi chybět 😉

koblizek.janinka
25. čer 2010

Asi mi nebudes As ani verit ,ale moje nejoblibenejsi barva je ted fakt modra 😵 😵 😵 Ja si dovezla tehu kratasy, ale tady jsem je vytahla jen vcera dopoledne....

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka no vidiš a ja si koupila modre tričko jako ty maš ty plavky staršně se mě zamlouvalo jakou ma barvu 😵

koblizek.janinka
25. čer 2010

As uz mas ty tehu kalhoty?