Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
7. črc 2010

tak jsem přidala svuj břuch 21 týden do alba teda ziram jak kynu 😅 do ničeho se už nevejdu ach jo 😔

darkwitch
7. črc 2010

dobre ranko
as neres to hlavne, ze miminko roste 😉

asus
7. črc 2010

@darkwitch ahojik řešit to musim včera jsem chxtla nerva v kramu že na mě nic nemaji 😅

mona12071
7. črc 2010

dobreee ranko

@darkwitch uz sa nemozem dockat zajtrajska ako sa citis?stale na teba myslim 😉
@asus neboj kynut estelen budes tieto zaciatky su najpomalejsie posledny mesiac malicke pribera stvrt kila na vahe a ty este viac to teprva bude 😉
ja som to neriesila ja som bola len rada aspon som vedela ze maly je v poriadku 🙂

lichtakova
7. črc 2010

Ahoj As, tebe zrovna potřebuju😉
dovču mám, ale až od 19.7.,takže ještě tenhle a příští týden
prosím tě, už pár dní mám takovej výtok s hlenem a včera to bylo skoro jako při ovulaci, měla jsi něco podobnýho tenkrát taky? teďka v sobotu to bude akorát 4 týdny od MA, prolívám se kontryhelem...

asus
7. črc 2010

@lichtakova jojo to jsem měla taky to je v klidu 😉 neboj a už je vše v pohodě?

asus
7. črc 2010

@mona12071 diky ja vim že nakynu ještě vic jen jsem prostě zapoměla jaky je kynout 😀

mona12071
7. črc 2010

@asus ja este teras mam 6 kg navyse sere ma to ale ked sa pozrem na prcka tak si poviem ze to stoji za vsetko 😉

asus
7. črc 2010

@mona12071 ja vim to víš po 15 letech mam druhe tak jsem prostě měla šatnik jak panenka 🙂 a ted problem s oblikanim 😀 ono mě to přejde to je takovej ten čas kdy sem neměla koukat do sveho stareho šatniku 😉

lichtakova
7. črc 2010

@asus díky, jo, jinak vpohodě, teďka teda poslední týden o tom břichu začínám zas vědět, tak právě doufám, že se tam něco děje ve smyslu ms 😉

mona12071
7. črc 2010

@asus presne zacni si robit novy pro tehulku pozri sa do zrkadla a povec si ako to to slusi 😉

asus
7. črc 2010

@lichtakova super a už budete moct souložit? ja mam pocit co jsem těhu že jsen nadržena jak.. 😀 😀 😀 😀

asus
7. črc 2010

@mona12071 diky o novej šatnik se snažim jen je to problemo něco sehnat 😉 😉

mona12071
7. črc 2010

@asus a niake tehu?to sa ti aspon prisposoby ja som mala dvoje nohavice az do konca 😉

lichtakova
7. črc 2010

@asus ne, to mám zakázaný, dr.říkal, že teda nejdřív za 3-4 týdny, ale s tím podtextem "nevdím to rád...", á jsem taky nadržená jak stepní koza, mužka taky, ještě štěstí, že má teďka tolik práce a teď měl navíc děsnou střevní chřipku, takže to ho trochu zbrzdí, ale už se FAKT nemůžu dočkat ms

asus
7. črc 2010

@mona12071 no těhu oblečeni mam 3/4 kalhoty co nosim ještě stale sve puvodni a kalhoty taky ale štvou mě ty trika a tak 😒

asus
7. črc 2010

@lichtakova se ti nedivim tak to budete nadržený oba dva a mimisek se zadaři brzo 😀 prosim tě oni furt doktoři nevidim to rad po menzes sem taky na to hupla a co 😉

asus
7. črc 2010

nic holky ja jdu pro chleba a ještě se ukažu zatim papapa 🙂

darkwitch
7. črc 2010

@mona12071 neznervoznuj me se ze vsech sil snazim na to nemyslet 😉 jinak se citim uplne normalne, takze me asi ceka ivf, ale tak co to uz vyjde 😉

lichtakova
7. črc 2010

@asus no však po ms se taky chystám, prohlídka neprohlídka 😉
@darkwitch však my už se těšímeeeeeeeeeeeee 🙂

asus
7. črc 2010

@lichtakova to je dobřeee 😀 😀

asus
7. črc 2010

tak sem holky pojedla farmařský salat celozrnou housku a metro dezert 😝 😝 😀

darkwitch
7. črc 2010

asus ja si ted dala misu a ledovou kavicku, mnam 🙂
lich jasne vubec si s tim nedelej hlavu a hezky na to vlitnete 😉

cell
7. črc 2010

nazdar kočky, že jsou teď ty sváteční dny, tak vás jdu pozdravit 🙂

asus
7. črc 2010

@cell ahojik jak se máš?

mona12071
7. črc 2010

@darkwitch neboj za chvilku budes maminka najstastnejsia 😅 po tej dlhej ceste uz mam len krocik k tomu 😉

darkwitch
7. črc 2010

@cell ahojky to je teda velky svatek, doufam, ze ho budes slavit aspon tyden a ukazes se tu z toho tydne kazdy den 😉

cell
7. črc 2010

dark: kdo ví 😉

mysycka
7. črc 2010

Ahojte kočky, tak jsme se právě vrátili z Fertimedu. začínáme se stimulací druhý den cyklu, dostala jsem neschopenku a Petřík mi bude dvakrát denně píchat Fortimon nebo jak se to jmenuje, tak jsem na něj teda zvědavá jak to zvládne.

mirkf
7. črc 2010

Mysycko - tak to je super, tak ať injekce co nejméně bolí
Dark - a tobě držím palce, ať zítra až zapnu PC vidím tvoje //