Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

mona12071
16. črc 2010

@asus no my sme to maly opacne maly bol kludny v brusku niekedy som sa bala ci je v poriadku a jak prisiel M.a zacal rospravat na brusku a hladkat hned bol hore a ja som sa mohla aj na hlavu stavat 😀

asus
16. črc 2010

@mona12071 😀 😀

asus
16. črc 2010

@mona12071 no ja jsem taky zvědava kdy teda porodim když podle pohybu mam termin porodu už 9 listopadu 😀

mona12071
16. črc 2010

no ale niektore to citia skor niektore neskor na to by som sa nespoliehala najme ak si druhorodicka tie co citia skor
a gratulujem k holcicke dufam ze aj nam sa na podruhe podari 🙂
prveho som chcela chlapca a vyplnilo sa mi to ale mne by bolo jedno aj keby bol druhy chlapec hlavne nech mame deticky zdrave 🙂

asus
16. črc 2010

@mona12071 no dle ultrazvuku je taky prý starši tak uvidime no děkujem ke gratulaci tak snad tam tenpindik nebude těch 5% si nechal pan doktor kdyby pry nahodou 😀 taky řikam že je jedno co to bude hlavně at sou zdravi mimska .juu už plánujete druhe?

alienka24
16. črc 2010

ahoj holky, zdravím z práce 😉

a dneska si jedu koupit kobereeeec, jupí jupí, do pokojíčku, já vím je ještě brzo, no ale co, když je v akci? 🙂

asus
16. črc 2010

@alienka24 teda ty už děláš pokojik to je mazec 😀 ja teprve uvažuji o malovani pokoje 😀

asus
16. črc 2010

tak ja se zatim loučim musim do kramu blee ani se mě nechce zase takovej pařak chjo 😕 😒

alienka24
16. črc 2010

asus....nedělám, ale koberec koupím 😀

alice35
16. črc 2010

Ahoj holky 😉
Ali nic si z toho nedělej, já jsem taky šílenec, už mám veškeré oblečení pro malou koupené 😀 teď už jen plíny, osušky atd.....
Jinak vymalovat potřebujeme taky, ale čekáme na lepší počasí 😠

mona12071
16. črc 2010

@asus este nemozeme ja mam zakazane na minimalne 2 roky po cisarskym ale aj tak chceme niako za 2 roky -3 aby maly uz bol troska vyrastli takto by som mu nemohla dat dostatok lasky aku potrebuje dieta keby bolo hned druhe no som zvedavakolko sa budeme musiet zasa snazit 😒

alienka24
16. črc 2010

alice....no to já zas oblečení a tyhle serepetičky budu kupovat až později, ale ten pokojíček si chci udělat sama a s pupkem nechci lízt po štaflích

alice35
16. črc 2010

@alienka24 jj ali chápu, já oblečení začala kupovat až po velkým UTZ 😉 ale to malování atd je lepší bez pupku, to máš pravdu. My naštěstí budeme dělat pro malou jen koutek v ložnici a tu už máme vymalovanou, takže s tím nespěchám. Pokojík budeme řešit až bude větší 🙂

alienka24
16. črc 2010

alice....no tak to sem ráda, že se mi dostalo pochopení 😉

alice35
16. črc 2010

@alienka24 ... to píšeš jak kdybych byla jediná kdo tě chápe 😀

alice35
16. črc 2010

holky mějte se krásně, mizím 😉
neupečte se o víkendu, my asi vyrazíme na koupák a na chalupu, tam se dá aspoň v noci spát

asus
16. črc 2010

tak jsem zpět totálně uvařená bože to je hnus ☹ venku

darkwitch
16. črc 2010

@mona12071 tedko si jeste budu chvili pichat, v pondeli jdu na utz a dohodneme se kdy bude OPU (odber vajicek) bude to asi ve stredu nebo ve ctvrtek a pak uvidime kolik vajicek se oplodni a jak se jim bude darit kdy bude ET 🙂

koblizek.janinka
16. črc 2010

Ahoj holky ted jsem se vratila taky z venku .. pekne teplicko mame..... 😉Pak tam pujdu mozna radeji az vecer 🙂
@asus jde to ,pupik roste na dovci jsem zase pribrala 😵 A jak ty?

asus
16. črc 2010

@darkwitch ty jo tak držim pěsti a jak je v tom vedru?hnusně co?

asus
16. črc 2010

@koblizek.janinka ahojik taky pupik roste a to vedro uplně nesnášim je to šilený 😒 jsem dorazila s nakupem domu a jsem totalně uvařena.a kde máš břišenko??

darkwitch
16. črc 2010

asus dekuju, ja mam teplo rada i kdyz tohle je i na me dost, ale nevadi, kdyz nejsem v praci tak je to super 😀

asus
16. črc 2010

@darkwitch ja fakt v těhu ne 😨

darkwitch
16. črc 2010

asus ja tehu nejsem...

asus
16. črc 2010

@darkwitch ja vim že ne 😉 ale taky budeš 😉

tereza1980
16. črc 2010

ahojda holky, tak v albu mám nové břicho, je to takový spolknutý meloun střední velikosti 😀

darkwitch
16. črc 2010

ahoj je tu nekdo?

darkwitch
16. črc 2010

mysycka jak jsi dopadla? kdepak se toulas, kdyz mas podavat informace...

mysycka
16. črc 2010

ahoj holky, dark teď jsme se vrátily. Takže žádné IVF nebude, protože folikuly nedozrávají je tam jen jeden a ten prý vyzrál hrozně moc rychle takže vajíčko nejspíš nebude kvalitní. Budeme mít darovaná vajíčka, ale musíme čekat až se objeví vhodná dárkyně ☹. dark, ale neboj tobě to dopadne výborně a v Dubnu budeš mít dvojčátka jak z pohádky a budeš ta nejšťastnější a nejlepší máma. A my budeme mít dvojčata někdy pozdějc a ne že nám ty svoje děti zaslíbíš někomu jinýmu, víš co jsme si řekly

darkwitch
16. črc 2010

mysycka ach jo, to je mi lito, sakrys... takze budete zkouset darce, misto dalsiho ivf? nepomohlo by treba zmenit protokol? ale ty jsi i takhle mela strasne vysoke davky, co? jasne dvojcata budou cekat na tvoje, vsak budou jen o 3 mesice starsi 😉 nekdo rikal, ze kdyz mas svoji darkyni, tak jdes automaticky nahoru v poradniku, i kdyz nedostanes primo jeji vajicka, protoze to musi byt anonymni...