Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
1. únor 2010

jj kuze 😉 😉 😉 no slovencina 😉. som raz bola na part a holka mala krasne modre saticky, cele sa leskli a potom mala v podstate akokeby skrabosku, ale namalovanu na tvari. vyzeralo to skvelo. no uz lne zavisi od toho co mas doma.

prostitutka, tiez relativne lahke na oblecenie 😉 😉

val berusku? ako?

eustoma
1. únor 2010

jj, recka bohyne, to je vybrony napad. za tu hlasujem 😉

darkwitch
1. únor 2010

aji ne na prazacky, se uz ctrnact dni dohadujem, ze bude srazik 😉 ale klidne se k nam pridej, jen mam pocit ze to mas daleko
aji kleoptra - prosteradlo kolem tela, silne nalicit oci, naky naramek na ruku a kdyz si udelas jeste cernou paruku bude to fajn 😉

eustoma
1. únor 2010

kleopatra/bohyne - tam sklbis vsetko, trochu erotiky, zvodnosti, a pritom decentne a vkusne 😉

ajkaaa
1. únor 2010

Skvělý Val 🙂 , holky mě trošku bolí bříško 😀 , jsem se přežrala těch koblížků 😀 .

darkwitch
1. únor 2010

a jeste si muzes cernou tuskou popsat ruce hieroglyfama 🙂 jestli pujdu na maskarni tak to asi realizuju 😉

darkwitch
1. únor 2010

val koukam ze uvazujem stejnym smerem - helenisticka rise 😀

eustoma
1. únor 2010

ja chcem ist na maskarny 😉

val123
autor
1. únor 2010

eus jj berušku, černé punčošky, minišatky, tykadýlka a křidýlka červená
ajka já Řecko miluji, takže bych ho i na ten maškarní využila

darkwitch
1. únor 2010

val ja takhle miluju ten egypt 😉 hmmm a tady maji spony se skarabeem...

ajkaaa
1. únor 2010

Díky Dark, akorát, co když mi to prostěradlo spadne??? 😨 😀
To jooo, to mám daleko do Prahy. Zítra tam zrovna jedu k dědouškovi na zk a ve středu taky pro změnu k paní MUDr. na zk z deviací. Tak pokud máte nějakou úchylku, klidně Vás rozeberu 😀 .

val123
autor
1. únor 2010

a ty máš aji vlásky ideálně na drdolek 🙂

darkwitch
1. únor 2010

musis ho prispendlit k podprsence...

darkwitch
1. únor 2010

aji zavislost na cokolade a konikovi 😉

asus
1. únor 2010

ajkaaa prostěradlo spadne tak spadne alespon máš dvě masky v jednom stripterka pak 😀

val123
autor
1. únor 2010

dark egypt taky ale tam už je i ta paruka a to už je horší splašit 😀

ajkaaa
1. únor 2010

Val moc ne, já mám dlouhý vlasy, takže mám drdol velkej skoro jako mojí hlavu 😀 . Hlavičku mám jak z prdu kuličku, když jsme si šla koupit helmu na kolo, v krámě se mi smáli a musela jsem si koupit dětskou.

Holky to se mi líbí, Kleopatra i Bohyně, asi zrealizuju, i ta Beruška je dobrá 🙂

darkwitch
1. únor 2010

jsem si delalala z vlny na tabor a pak jsem ji jeste mnohokrat pouzila... a paruka byt nemusi, staci rozpustene vlasy, nejak ozdobene, celenkou nebo koralky...

val123
autor
1. únor 2010

aji tak si pod něj hlavně nezapomeň vzít pěkné prádlo a samodržky "punčošky"

darkwitch
1. únor 2010

aji vidis staci se zeptat 😉 chces hieroglify?

val123
autor
1. únor 2010

asu tak rozpuštěné a k tomu veliké naušničky

darkwitch
1. únor 2010

stejne to driv bylo s kostymama snazsi, dneska jak jsou vsude frote prosteradla, tak ma clovek dost smulu...

ajkaaa
1. únor 2010

Dark tak to bude těžký, možná to bude nějaký moribundus, a je to nakažlivý 😀 , tak bacha.
A jinak je to psychický, čoko i koňas ti poskytuje bezpečí, pohodu, klid, zábavu. Ale to ti poskytujou i trampošky neeee???

val123
autor
1. únor 2010

teda aji "rozpuštěné a k tomu veliké naušničky "
téda ale tomu přirovnání jsem se hodně moc zasmála 😀

darkwitch
1. únor 2010

aji jasne ale tramposky uz moc nestiham, chodim na brisni tance a je to super...

asus
1. únor 2010

no vidite to je masek nebo mužeš taky za doktorku pujčit si dětskou doktorku bílej plašt 😉

ajkaaa
1. únor 2010

ano ano, hieroglify pls

val123
autor
1. únor 2010

aji já mám úchylku na domestos (mám šílenou spotřebu), na čistý záchod a na šlehačku

ajkaaa
1. únor 2010

tak ještě, že jsem se zeptala, nebudu muset nic vymýšlet - jupííí, doufám, že vyhraju nějakou cenu, jinak to prostěradlo stáhnu sama 😀 😀

darkwitch
1. únor 2010

zitra naskenuju a poslu meilem