Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
24. črc 2010

no je to dle programu 🙂 a říkali ti kvalitu nebo tak něco?

darkwitch
24. črc 2010

nerikali, ale myslim si, ze byli kvalitni, kdyby nebyli tak nebude PK, aspon doufam...

alienka24
24. črc 2010

nojo tak to určitě, no to je dobře, tyhle už to dotáhnou do konce broučci

darkwitch
24. črc 2010

jojo urcite to dotahnou dokonce, dve mi zavedou a dve zamrazi 🙂 a budou z nich krasna miminka 🙂 uz se tesim 🙂

a co ty jsi doma nebo v praci?

alienka24
24. črc 2010

doma, vstával sem v půl osmý, byla se psema, pak koukala na tv, pak usnula a ted rozdejchávám rohlík 😔

alienka24
24. črc 2010

až zítra jdu do práce

darkwitch
24. črc 2010

to je dobre ze ses doma a muzes odpocivat...
ja se snazila spat co nejdele a vzbudila se v pul osme, ale stejne jsem se snazila jeste spat... jsem cekala na telefon, kolik mame miminek,to je vzdycky strasne...

alienka24
24. črc 2010

neboj už jen chvilku a budeš je mít u sebe a budete v klidu 😉

darkwitch
24. črc 2010

uz nikdy nebudem vklidu, to uz by si mela vedet 😀

alienka24
24. črc 2010

pche, budeš spokojená a štástná těhule takže budeš v klidu

darkwitch
24. črc 2010

jeste rekni, ze se neklepes pred kazdym utz a navstevou lekare, ze se neklepe kazdou chvili jestli je vse vporadku...

alienka24
24. črc 2010

hele já se spíš těším, nervozní jsem byla ty první utz a než bylo srdíčko, ale to spíš den předtím, ale pak v čekárně se těším 😅

darkwitch
24. črc 2010

no dobre tak ja ti budu verit, ze az budu mit mimca u sebe tak se to zlepsi...

alienka24
24. črc 2010

dark...určitě, páč pak budeš muset být v klidu aby se jim u tebe líbilo 😉

darkwitch
24. črc 2010

😀

mirkf
24. črc 2010

Dark - určitě to ti tvoji 4 bojivníčci dotáhnou do konce - 2 ti zavedou a ze 2 udělají nanuky 😉

Jinak já se tedy přiznám, že jsem před každým UTZ hooodně nervozní.

darkwitch
24. črc 2010

ali vidis mirkf taky pise, ze byva nervozni 🙂

alienka24
24. črc 2010

😉 dark.....ale jo já vím že jo, jenže pak na tý kontrole je to super a potom je to tak krásnej pocit když je všechno v pořádku 😉 a ona tahle nervozita k tomu patří, to už budeš mít do konce života strach o toho svýho potomka

darkwitch
24. črc 2010

ali vzdyt tak jsem to myslela, ja jsem taky nervozni nez mi zavolaji a pak kdyz mi reknou ze mam bojovnicky tak se uklidnim...

darkwitch
24. črc 2010

a za chvili mi manzilek donese pizzu, mnamky, uz se tesim, objednala jsem si masickovou...

alienka24
24. črc 2010

já si udělala dušenou mrkev a bram.kaši a snědla jsem toho relativně dost tak mám radost 😉

darkwitch
24. črc 2010

ali apson ze tak, ja jsem snedla celou pizzu, to se mi normalne nestava...

darkwitch
24. črc 2010

tak jsem se hodinku prospala 🙂

darkwitch
24. črc 2010

ach jo tady nikdo neni... a ja jsem sama doma...

asus
24. črc 2010

@darkwitch baf jen nakukuji byli jsme v Praze přivezla jsem si zdarma knihu babywebu zdarma je nádherná 😉

darkwitch
24. črc 2010

to je ta s paroubkovou? slysela jsem ze je dobra, kdyz si na ni clovek da nepruhledny obal 😀

asus
24. črc 2010

@darkwitch jojo je je dobra je tam čteni i o tom když nejde otěhotětnět pak těhu porod a po narozeni je dost dobra 🙂

darkwitch
24. črc 2010

a co tam pisou k tomu kdyz nejde otehotnet?

asus
24. črc 2010

@darkwitch ruzné rady a tak ja to ještě uplně nečetla chystám se na ni večer 🙂 http://www.babyweb.cz/Clanky/a4035-Maminky-tedm...

cajovna
24. črc 2010

ahoj holky, já jsem byla v Táboře u léčitelky, je to moc šikovná paní, doporučila mi ji kamarádka, která sama nemohla dlouho otěhotnět. Mrkla na mě, řekla mi co mi je a co se s tím dá dělat, dala mi nějaký bylinky a bylinné tablety, tak to poctivě zobu asi 3 týden a krásně jsem splaskla, dokonce už jsem i kilčo shodila začíná se mi vracet vizáž jakou jsem měla před 1. IVF (o tom 2. IVF už ani nemluvím ) Kdybyste ji chtěli vyzkoušet tak mi nechte zprávičku a já Vám na ni napíšu telefon