Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
3. srp 2010

já vím, ale vy jste všichni jak navedený že nemám pupek 😀 😅 😀

lichtakova
3. srp 2010

no já nevím...ale ty jsi v tom! 😝 😀

alienka24
3. srp 2010

hele licht, teprv druhý den mohu relativnmě normálně jíst, takže ono to přijde neboj 😀

asus
3. srp 2010

@alice35 ahojik prdolka řadi jak čert ty jo furt kope mrska a co ty a mimi 😀

asus
3. srp 2010

@alienka24 no počkej však ti pupik naběhne jako nam 😀

alienka24
3. srp 2010

no jávím že mě to nemine 😀 já se tomu i nebráním 😎

asus
3. srp 2010

@alienka24 😎 ani bys nemohla poroste samo 😀 😀

alice35
3. srp 2010

@asus jj to samé, je to super, pořád si hladím bříško a čekám na kopanečky 😅. Někdy ale kopne, že to až zabolí 😀 O víkendu jsem si chtěla dát odpo dvacet, ale nenechala mě 😕

asus
3. srp 2010

@alice35 jojo tak to mě kope pořad a hlavně se trefuje do močačku tuhle sem malem nedoběhla 😅 😅 hruza

alice35
3. srp 2010

@asus 😀 😀 znám a nejlepší je když se ti chce už jako hodně a ona se začne přesunovat dolů a tlačit na ten močák ...fakt chuťovka 😠

alice35
3. srp 2010

hele as, vybavuješ si takto svý první těhu? Já nějak ne, jako vím že jsem sledovala jak kope, ale ani ve snu mě nenapadlo, že by třeba mohlo být něco blbě. Teď se sleduju pořád a mám strach 😕 víc to prožívám....

mirkf
3. srp 2010

Ahojky
Tak s těma kopancema do močáku mi ani nemluvte, já mám poslední dobou pocit, že u toho močáku sedí a mačká ho. Jdu ze záchodu a mám pocit, že bych mohla jít znovu. 😠

alice35
3. srp 2010

@mirkf jj přesně 😀 v práci si připadám už jak blbec, bych se tam mohla odstěhovat 😎

mirkf
3. srp 2010

@alice35 A v noci chodím minimálně 2x a to mě tak točí.

mirkf
3. srp 2010

Tak jdu poslat mimískovi něco dobrého - tedy dobrého, mám tu k sváče jen chleba a paštiku. Ale odpoledne jedu za Zuzkou k našim, tak dostanu nějaký oběd od maminy - asi rajskou s těstovinama - mňam

alice35
3. srp 2010

@mirkf já jsem naštěstí v noci v klidu, občas 1x jdu, ale jen když hodně večer piju 🙂 . Já teď Sofince poslala mandle a jablíčko 🙂

asus
3. srp 2010

@alice35 nene taky ted koukam a pozoruji vic při prvnim mě to ani nepřišlo 😉

asus
3. srp 2010

@mirkf tak přesně v obchodaku si dojdu a za 10 minut musim zas a mnža se mě směje 🙄

asus
3. srp 2010

@mirkf dobrou chut

mirkf
3. srp 2010

Tak já se taky sleduju víc teď, ale asi spíš proto, že první těhu jsem měla bez problémů (až na ty rozjetý kyčelní vazy na konci těhu a v šestinedělí) a teď mám strach kvůli špatně uložené placentu. Ale co se týká pocitů, tak to sem víc prožívala to první těhotenství.

asus
3. srp 2010

@mirkf jojo přesně taky vic prvni ted se furt bojim 😅

mirkf
3. srp 2010

Tak už jsem taky konečně přidala do profilu ve fotoalbu fotku Zuzanky 😉

koblizek.janinka
3. srp 2010

Ja dnes brouzdam po netu a hledam vecicky pro miminko 😵

alienka24
3. srp 2010

ahoj janinko 😉

asus
3. srp 2010

@koblizek.janinka ahojik tak jak je mamnino?

darkwitch
3. srp 2010

tak ja mam uklizeno, ale jsem uplne mrtva... uz vim proc jsem to tak dlouho odkladala 🙂
jeste dodelam kolinka a mam i navareno 🙂 a nez prijde manza jen to zamicham a hodim do trouby...

alienka24
3. srp 2010

dark....dneska se už na poštu nedostanu 😒

asus
3. srp 2010

@darkwitch teeda si rychlik 😉

koblizek.janinka
3. srp 2010

Jak se dari vam holky ???U me to jde 😉 Brusek roste a mimisek se pekne hybe.... vidim uz i boulicky 🙂

darkwitch
3. srp 2010

as to vis jsem dneska mela na planu jen podlahy 🙂 musim postupne, ale i tak mi to dalo zabrat...