Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
5. srp 2010

cell tak to si sikulka 🙂

alienka24
5. srp 2010

a mě táááák chybí jumping 😒

cell
5. srp 2010

mně taky, přestala jsem chodit, neb mi to opakovaně moji doktoři nedoporučili a mám kolo a začnu chodit plavat ... ale hopsání mi chybí ☹

darkwitch
5. srp 2010

ja chodim jen na brisni tance... a ty mi zacnou az na konci zari...

alienka24
5. srp 2010

no já od září začnu chodit na pilates pro těhotné, tak doufám že to nebude nuda 🙂

cell
5. srp 2010

já byla na pilates jednou a strašně mě to nebavilo, je to zoufale pomalý ve srovnání s trampoškama .... ale začneme chodit s partou od Apolináře, tak to třeba bude lepší 🙂

mirkf
5. srp 2010

Ahojky, já jsem taky chtěla chodit na cvičení pro těhulky a taky na těhumasáže a mám všechno zakázané. A plavání samozřejmě také - jedině kdybychom měli vlastní bazén. Ach jo. ☹

darkwitch
5. srp 2010

mirkf ale co bys pro ditko neudelala...

mirkf
5. srp 2010

@darkwitch to je jasný, mně to zase až tak nevadí, ale chtěla jsem se snažit předejít zase problémům s nohama. Takže teď už se jen budu modlit, aby se ty kyčelní vazy zase nerozjely.

mirkf
5. srp 2010

Jo, jdu se umýt a spát. Dneska je poslední noc bez Zuzanky, zítra už si pro ní jedeme - prázniny u našich jí končí.

darkwitch
5. srp 2010

mirkf tak snad to vazy zvladnou...

alienka24
5. srp 2010

nojo tak to je mi jasný že oproti trampoškám bude pilates nuda, ale zas to beru že s tím pupkem mi nic jinýho nezbejvá, no pak ještě to plavání no

mirkf
6. srp 2010

Dobré ráno, tak já nakukuju, jestli náhodou Dark neudělala testík už dneska, ale nikde nikdo. Já mám dneska hodně práce, musím si něco připravit i na pondělí, protože tu budu mít Zuzku a taky jdu k doktoru, takže toho moc nezvládnu. Přeju hezký den - tady tedy od noci už prší a celkem dost. 😒

darkwitch
6. srp 2010

mirkf tak at koukam jak koukam je tam jen jedna...

lichtakova
6. srp 2010

jak jedna?

lichtakova
6. srp 2010

a kolikátku máš test?

darkwitch
6. srp 2010

no jo jen jedna carka, druha se nekde schovava...

darkwitch
6. srp 2010

20mIU/ml

lichtakova
6. srp 2010

no, hele, já bych si míň než dvacítkovej nedělala, ony mě ty 10uml už několikrát mylně navnadily...když bys měla být v úterý jako 14DPO, tak dneska je to deset, to zas je celkem brzo....ne? 😕

lichtakova
6. srp 2010

co to špinění, už to přestalo?

mirkf
6. srp 2010

@darkwitch ona ještě vyleze, jdi se na test podívat za 2 hodiny. A když nic, tak zkus v neděli další

alice35
6. srp 2010

dark myslím, že je na test ještě brzy...někomu se druhá / ukáže dřív, někomu později 😉

darkwitch
6. srp 2010

asi jeste brzo je ale zase 10 den po ET uz by neco byt videt mohlo...
jojo porad spinim, se obavam, ze se rozjede ms, od OPU je to ctrnact dni, a OPU je vlastne ovulka...

mona12071
6. srp 2010

@darkwitch ahoj zlaticko mne se na testu objavilo az naky 14-15 den neboj a netestuj nechaj to na nedely zbytecne sa stresujes bud v klidu spinit mozes aj v tehu tak hore hlavu a odpocivat zlaticko

lichtakova
6. srp 2010

no, nechci tě děsit, mně to špinění teda přijde trochu divný, teoreticky už by mělo být zahnízděný...taky to nemusí znamet vůbec nic, někdo krvácí i při těhotenství a taky by to mohl bát hematom, což taky bývá poměrně často a může to krvácet i dost hodně.
Bolí tě něco?

darkwitch
6. srp 2010

lich no me rekla sestricka,ze spinit 7-9 den po ET je normalni a spousta holek pri tehu spini, ale ja si spis myslim, ze je to spineni pred mrchou...

lichtakova
6. srp 2010

hele, tak jestli ti to tam takhle řekli, tak bych ještě neplašila...no já bych taky plašila, to já romálně a teď, co se mi to stalo, tak budu vyšilovat ještě víc....
bolí tě břicho?

alice35
6. srp 2010

licht špinění divný není, já začala normiko špinit v den kdy jsem čekala mrchu, špinila cca 5-7 dní a udělala si test a byly tam // 😉 pak jsem špinila ještě tak 2 týdny a pak ok.

lichtakova
6. srp 2010

@alice35 no já jsem začla špinit týden po "ms" a nakonec z toho byl MA....

asus
6. srp 2010

ahojik holky 🙂
@darkwitch myslim že testuješ brzo moc ještě bych počkala 😉