Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
9. srp 2010

sakra, sem to měla poslat doporučeně 😠

darkwitch
9. srp 2010

ali snad to prijde zitra... o by me mrzelo kdyby se to nekde ztratilo...

alienka24
9. srp 2010

chjo, to mi tteda zkazilo náladu ☹ fňuk

darkwitch
9. srp 2010

to jeste dojde, jen je posta proste pomalejsi...

darkwitch
9. srp 2010

nenech si zkazit naladu...

alienka24
9. srp 2010

no snad máš pravdu 😔

alienka24
9. srp 2010

jupí jupí tak už mi dorazila výplata 🙂 a mám tam pěkný příplatky za ty svátky v červenci, to mám radost 😉

alienka24
9. srp 2010
lichtakova
9. srp 2010

nazdar vrány
tak jsme teda dneska pracovala a zítra už bych ani nemusela... 😒
Ali a co sis koupila?
Darkul, jak ti je dneska?

darkwitch
9. srp 2010

lich prave ted jsem uplne mimo... hcg 49, ve stredu jdu na kontrolni odber...

lichtakova
9. srp 2010

no počkej, tak to je ale POZITIVNÍÍÍÍÍÍÍ 🙂
teda to čumím

lichtakova
9. srp 2010

a co to krvácení?????

lichtakova
9. srp 2010

nebo je to jako ještě po tý hormonální přípravě? ☹

lichtakova
9. srp 2010

dark?????????

darkwitch
9. srp 2010

lich ja taky, jsem do toho telefonu koktala 🙂
to krvaceni byla/je normalni ms...
pro to jdu na ten kontrolni odber ve stredu... ja jsem uplne mimo, ja jsem dva dny brecela zbytecne... no, mozna jeste brecet budu, uvidime co udela hcg ve stredu...

darkwitch
9. srp 2010

ne po hormonalni priprave by to nemelo byt, tehu test byl negativni...

darkwitch
9. srp 2010

promin jsem nestihala odepisovat

hlavne ovitrele jsem si pichala pred 3 tydnama...

lichtakova
9. srp 2010

tak já to nechápu, co ti teda řekli?
teda teďka budu zase za tu hnusnou sůvu, ale já jsem taky musela na kontrolní odběr po tom potratu, odebírali mi to skoro týden po tom a měla jsem 8...takže jsem si to musela nechat nebrat ještě jednou, jestli už je nula ☹

lichtakova
9. srp 2010

tak uvidíme ve středu

darkwitch
9. srp 2010

no sestricka rekla, ze je to pozitivni a ja jsem rikala, ze me to prekvapilo, protoze uz od soboty mam menstruaci, tak jsem se ptala jestli mam jit na kontrolni odber a ona, ze mam prijit ve stredu a pak ze to dame doktorovi a dohodnem se...
ja si myslim, ze mi to hcg muselo zacit stoupat az po tom co jsem ms dostala, protoze, predtim byl tehu test negativni...

lichtakova
9. srp 2010

ty vlastně stějně už bereš ten utroš, to já jsem dostala jakože na to špinění, tak to je asi jedno-každopádně, jestli se to má udržet, tak se to udrží, ať se děje co chce....
moc bych ti to přála, ale zas tě nechci manévrovat do nějakých iluzí....abys nebyla ještě víc smutná, což ale stejně nejde...chjo, co s tebou žížalo, budu ti moc moc moc držet pěsti

mirenkam
9. srp 2010

@darkwitch 😅 budu Ti moc držet pěsti, aby HCG lezlo nahoru 😵 Já se sem ve středu nedostanu, tak doufám, že ve čtvrtek tu najdu překvapující a pro nás všechny povzbuzující informace 😉 moc držím pěsti....
my jdeme zítra už do CARu - na příjem . manža musí opět na TESE a musí nastoupit o den dříve, tak tam budu už sním, ve středu půjdeme na odběr vajíček a spermií a ve čtvrtek domů....

lichtakova
9. srp 2010

@mirenkam tak to máte taky nabitej program

mirenkam
9. srp 2010

@darkwitch tak třeba to krvácení bylo fakt jen uhnizďování - doufám 😉

lichtakova
9. srp 2010

no jestli je to jako ms, tak pokud by bylo fakt těhotenství, tak bych to spíš já viděla na ten hematom

darkwitch
9. srp 2010

lich, mirenkam dekuju

mirenkam drzim pesti 🙂

lich rozhodla jsem se, ze si ty dva dny tehotenstvi uziju a uvidime ve stredu... ja taky vim, ze ve stredu muze byt vsechno spatne, ale chci mit dobrou naladu a dat prtouskovi sanci...

darkwitch
9. srp 2010

lich nebo jsem proste ten divnej pripad ktery ma ms prvni tri mesice...

mirenkam
9. srp 2010

@darkwitch dík, jj s tím hematomem je to také možné...

alienka24
9. srp 2010

tyyyy vogo, co to ČTU? no já se picnu, dark to by bylo uplně úúúúžasný, no tak šup holky, držme všechno co můžeme at to hcg stoupá 😵 😵 😵 😉 😉

alienka24
9. srp 2010

juhuuuu to je stejně super 🙂 určitě to dobře dopadne 😎