Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

tereza1980
18. srp 2010

ahoj všem, dneska je zase den, je mi od rána blbě a teď mám tlak 90/50 a sotva lezu, to je fakt hrůza 😖
ali - nemožný to není, ale obvyklý v 16tt spíš u druhých těhu, u prvního bývají první pohyby opravdu zřetelné až kolem 20tt, je to daný velikostí mimíse, ale i roztažením dělohy atd. protože mezi dělohou a kůží na břiše toho máš ještě dost, co musí mrňous "prokopnout" a na to při svý velikosti asi ještě moc síly nemá, nicméně nějaký vlny už asi klidně cítit můžeš, ale až ucítíš první opravdový pohyb a šťouchanec tak to poznáš 😀 😀

alienka24
18. srp 2010

terez....hmm takže fakt divnej tlak dneska ☹

a já vím že je brzo, vlny a pohyby to nejsou, jen prostě takový zašimrání zevnitř, četla jsem že hodně záleží na tělesný konstituci a uložení placenty, ale vyloučit se to nedá že je to mímo 😉

alienka24
18. srp 2010

hlavně já to nemůžu nazvat pohybama, jen šimrání, který mě nutí se vždycky potom podrbat 😀 a upozorňuju že blechy nemám

darkwitch
18. srp 2010

ahoj holky
asi tu nikdo neni, co?

darkwitch
18. srp 2010

mam po neschopence a po zabave... vecer se se mnou uz nikdo nebavi 😢

alienka24
19. srp 2010

dobré ránko, zas nikdo?

asus
19. srp 2010

dobré ránko holky kuk ja sem tu 😀

lichtakova
19. srp 2010

ahoj

alienka24
19. srp 2010

juuu už lezete z děr 🙂

asus
19. srp 2010

lezete z děr jo?? 😀 😀 😀 😀 jak se vede dnes holky ?to počasi je nechutny fakt je furt hnusně

tereza1980
19. srp 2010

ahoj, tak jsme zpátky od zubařky, před 3 týdny mi prasknul kus zubu tak mi to spravila, od rána je mi zase mdlo a tlak mám teď 98/60 takže žádná sláva, nízký tlak je lepší než vysoký, ale tohle je docela záhul, jestli to za pár dní nepřejde tak zavolám gyndaři a poptám se na to, od poloviny těhu by se měl tlak zae malinko zvyšovat, třeba na těch 110 - 120/70-80, ale já se tím nižším nad 60 nedostanu 😝
možná to počasí za to může 🙄

alienka24
19. srp 2010

no já zírám kolik se vás tu sešlo, a mě čeká zubař příští týden, bojim bojim

asus
19. srp 2010

jee mě taky čeká zubař v patek přiští týden blee 😅

asus
19. srp 2010

@tereza1980 s tim tlakem sem to měla u synka taky furt 90/60 a bylo mě furt zle naštěsti se ted držim v normě 120/60 tak to jde

alienka24
19. srp 2010

jsem šla včera spát v půl jedný, jsem musela dočíst knížku 🙂 a pak jsem se bála a musela jsem nás zamknout 😅 😀

asus
19. srp 2010

@alienka24 😀 😀 😀 😀

alienka24
19. srp 2010

njn a svítila sem si všude 😀

lichtakova
19. srp 2010

@asus u nás je tak standardně... 😒 ale i sem tam slunce
pořád doufám ž eo víkendu bude léto

asus
19. srp 2010

@lichtakova jee kééž by bylo 😉 a jak se má pani zubařka??pracuje nebo odpočiva? 😉

alienka24
19. srp 2010

licht....no hlásili že o víkendu má být pěkně

lichtakova
19. srp 2010

no hlásili no, ale známe to....

@asus a která, já nebo kolegyně? 🙂 já celkem tak pořád stejně, akorát jsem nějaká vyšťavená a to jsme po dovolený, ale jako by nebyla, navíc nás chtějí stěhovat a kdyby aspoň řekli kdy a jak dlouho to bude trvat, změřili nám skřínky a namalovalo to úplně blbě do plánu a prý s tím nejde už nic dělat, prostě to tak nakreslili a když jim všichni říkáme, jestli by nás tam pak nechali kouknout a říct jak to chceme, tak že ne, že už to takhle musí bejt...chjo, to je pořád dohadování, celý je to na pytel...

asus
19. srp 2010

@lichtakova jejej teda taky řadiš koukam 😒 😉

asus
19. srp 2010

holky tak ja jdu letim do kramu pro chleba tak zatim papapa 😉

alienka24
19. srp 2010

já hledám recept na zavařování houbiček

lichtakova
19. srp 2010

@asus já neřádím, jen jak říkal mužka, když jsem mu to vyprávěla. když už někdo něco přistavuje, renovuje a tak, tak jsou ty změny k lepšímu, kdežto u nás to přinejlepším zůstane při starým, u nás teda ne, protože budeme mít menší ordinaci, nebudem mít žádný zázemí, teďka máme takovej malej kumbálek, kde se převlíknem a jíme amůžu si tam nechat skleničku s vodou, tak to teď nebude, jaksi zapomněli na to, že se musíme někdě převlíkat, s tím se vůbec nepočítá, navíc teď se střídáme dvě v jedný ordinaci, pak bychom teda měly mít každá svou, jenže máme jen jedno křeslo, takže chytrolíni vymysleli, že stomatochirurgovi, který funguje 2 a půl dne v týdnu, koupí komplet novou ordošku s křeslem i s nábytkem a jedna z nás dostane to jeho starý krřeslo, který prakticky nefunguje a nejsou tam ty vrtací koncovky, nejde nastavit světlo člověku do pusy a občas se kousne savka a někdy jim to tam z toho vyteče i se vším tím bordelem, protože to asi blbě odtéká nebo co, takže potopa z krve a slin...no chuťovka
Takže už se už nemůžem dočkat.............

alienka24
19. srp 2010

tak zboží doděláno, uff

asus
19. srp 2010

@lichtakova teda ble sajrajt vyteče brr se mě teda zvedl kufr 🤐 a to jdu v patek k zubaři ježiši 😕

lichtakova
19. srp 2010

@asus no, já jsem tam raděj nešla a kolegyňka přišla dosti zelená... 😉
neboj, ti to jenom zkouknou a bude 🙂

alienka24
19. srp 2010

tak já už jsem doma dneska, no a opět jsem v práci poslouchala jaká jsem divná 😒 😅

asus
19. srp 2010

@lichtakova nenen budou mě vrtat vim to jeden zoubek potřebuje opravu 😒