Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
3. zář 2010

Dobre ranko holky 😵

koblizek.janinka
3. zář 2010

@asus........ ahoooooj 😵 😵 😵

asus
3. zář 2010

@koblizek.janinka ahoojik jak se máš?? 🙂

koblizek.janinka
3. zář 2010

@asus ....se musim pochlubit uz jsme ve stredu koupili postylku a plno dalsiho k ni a i dalsi potrebne vecicky....mam radost 😵 😵 😵

koblizek.janinka
3. zář 2010

@asus jak se dari tobe?????

asus
3. zář 2010

@koblizek.janinka tak to je super taky střadam oblečky a tak no u mě to jde křeče v nohach přestaly pila sem magneziu ale zada mě berou v křiži v noci děs 😒

asus
3. zář 2010

no nic musim mazat do kramu tak zatim papapa opatruj se budu dýl 😵

tereza1980
3. zář 2010

asus - mě taky natáčela ekg už v prvním trimestru při kontrole u obvodní, o ekg ve 30t nic nevím, možná se dělá pak ještě jednou 😉
ali - mě taky bolí břicho, více méně stále, záleží ale na tom, jak a kde tě bolí a zda k tomu nemáš nějaký další obtíže, křeče, výtok, krvácení nebo špinění, zvracení atd. snad to bude ok, hlavně že kontroly jsou v pořádku

koblizek.janinka
3. zář 2010

Holky tak ja nastesti zatim nemam zadne obtize...musim to zaklepat 😉 Jen nez usnu se chvili prevaluji a musim hledat pozici 😉 Jinak je to zatim dobre.Ale nedelam si iluze az brisko jeste vice povyroste tak to budu jiste jako velryba na suchu 😉 😀

alice35
3. zář 2010

@koblizek.janinka ahoj, tak to ti závidím jani, ale přeju 😀
a honééém chlub se, cos koupila....hoď to do fotoblogu 😉jsem zvědavka 😝

alice35
3. zář 2010

tak koukám, že tady opět mrtvo... ach jooo ☹

koblizek.janinka
3. zář 2010

@alice35 Postylku mam jeste v krabici a musim jeste dokoupit nebesa.Tak tu blesknu priste,ale neco ti vyfotim 😉

alienka24
3. zář 2010

ahoj holky, asus nevim proč ekg ted, já jsem těhotná prvně a paní doktorka snad ví co dělá že mi natočila ekg, no jinak mi flákla razítko do průkajdy s poznámkou zdravá 🙂

no a volala jsem na triply a prej výsledky mám uplně výborný a je to negativní, tak mám radost 😉

alienka24
3. zář 2010

jinak jsem měla nízkej tlak 90/60 😅 tak proto mi asi nebylo nejlíp

mirkf
3. zář 2010

Ahojky, vůbec vás nemám dočtené.
Bohužel mně zjistili těhu cukrovku (jako by nestačily ty problémy s placentou) - sice "jen" o 0,5 nad horní hranící normálu, ale už mě pošlou do diabet. poradny a budu muset držet dietu - omezit cukry a tuky. A samozřejmě mě budou víc hlídat na UTZ, aby nebylo miminko moc veliké. Ach jo.

alienka24
3. zář 2010

@mirkf to mě mrzí ☹ ale tak snad to nebude tak hrozný a je lepší že to radši hlídají než pak nějaké komplikace 😉

mirkf
3. zář 2010

@alienka24 to určitě je lepší, že to hlídají a stejně jestli bude placenta blbě, tak budu rodit už asi v dokončeném 36tt, takže mimi "nestlihne" tolik přibrat. Hlavně, že mě doktorka na začátku těhu říkala, že můžu mlsat, že mám nízkou hladinu cukru (z prvních náběrů krve)

alienka24
3. zář 2010

@mirkf noa mlsala si nějak hodně?

mirkf
3. zář 2010

@alienka24 právě, že zase tak moc ne - mám 1 oplatku denně, sladím 3/4 lžičky cukru do hrníčku a tak 3x do týdne mám třeba koblížek a 1x týdně nanuka. Ale jím hodně broskví a nektarinek - ale ty si myslím, že snad tolik cukru nemají.

tereza1980
3. zář 2010

ahojda holky, mirkf tak to mě fakt mrzí, toho já se děsím, abych neměla cukrovku, protože mám pořád dost žízeň a potřebu cukru, ale pak je mi po sladkém hned špatně 😝
ovoce má cukru dost - to ti v poradně řeknou, ovoce se může jen omezeně, hlavně to méně sladké, tj. broskve jsou zrovna ty sladší 😖 spíš to bude na zeleninu, to je hrůza, snad to už doklepete taky do zdárného konce

tereza1980
3. zář 2010

jinak já dnes byla ráno na odběru na kontrolní štítnou žlázu a pro helicid u obvodní a příští týden mě čeká ten test na cukrovku a ortoped, samé radosti, ještě že dcera už chodí do školky a je tam maximálně spokojená a je to zatím ty 3 dny bez pláče, je prostě úúúúžasnáááá 😀 😀

alienka24
3. zář 2010

@mirkf hmm no tak nevim jak dopadnu já, mě přijde že nektarinky a broskve jím furt a pak sladký pečivo skoro denně nějaký ke snídani nebo svačině 😅

mirkf
3. zář 2010

@tereza1980 já bych jedla zeleninu - mám třeba hodně ráda rajčata - jenže mě po nich zase hrozně pálí žáha a po paprice (když sním víc jak 1/4) zvracím, kedluben mě zase hrozně nadýmá no a jinak už toho moc nezbývá. Celozrnné , sójové a podobné pečivo taky nemůžu (musím bílé), protože mě po něm taky pálí žáha - takže by mě zajímalo, co budu jíst. ☹

mirkf
3. zář 2010

@alienka24 jenže já jsem měla nadváhu už před těhu a teď jsem měla nahoře už 6,5 kg (teď tipuju tak 9 kg), takže to je možná i tím.

alienka24
3. zář 2010

@mirkf hmm no tak snad najdete něco co budeš moci baštit 😉

asus
3. zář 2010

@alienka24 tak to je super gratuluji k testikum 😵

asus
3. zář 2010

@mirkf ovoce v celkuu ma dost cukru potvrdil mě to doktor ale když to nejiš dene na kg tak mužeš ovoce jist v pohodě 😉

alienka24
3. zář 2010

je tu někdo?

asus
4. zář 2010

dobré ránko Holky 🙂 dneska jsem nějak zmordovana a utahana počasi taky nic moc 😒

alienka24
4. zář 2010

ahoj holky, zdravím z práce, u nás je teda nádherně od rána