Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
19. únor 2010

ale fuj, mám ples tak nemůžu jít do práce přeci 🙂))

darkwitch
19. únor 2010

ali promin to vis houby si pamatuju, ja chci jit na ples 27.3. tak doufam, ze jsou jeste listky a presvedcim nekoho at je koupi a ze muz bude doma, ale v nejhorsim mam bratra 😀
je to maskarni auuz se moc tesim...

alienka24
19. únor 2010

nojo chápu chápu 🙂 jsem tu do dvou, pak pojedu domů, a od čtyř mám kadeřnici 😉 a pak jen zkrášlovací procedúry 🙂
maškarní....noo to může bejt taky prima 😉 😎 za co půjdeš?

darkwitch
19. únor 2010

no chci jit za tu egyptanku 🙂 ale jeste uvidime, mozna si jen vezmu saty a skrabosku (abych ty saty uzila, nebo budu muset cely leto chodit stridave v korzetu a sukni) 😀

darkwitch
19. únor 2010

a jak se ti libi oznacena?

alienka24
19. únor 2010

no jde to, jsem teprv na začátku 🙂
no a další na programu bude Andělská hra od Carlos ruiz zafon

eustoma
19. únor 2010

krasne ranko holky. dnes som sa vyspala do ruzova 😉. som zvedava ako dlho mi ta nalada vydrzi 😉, snad dlho.

alienka24
19. únor 2010

dobré ránko eustíku 🙂
no mě se dneska i kupodivu dobře vstávalo, a zdálo se mi že jsem šahala velrybě na ocas 😀 😎

darkwitch
19. únor 2010

me se stavalo jako obvykle spatne, ale spalo se mi krasne 🙂

alienka24
19. únor 2010

to mě taky 🙂 sem šla spát už o půlnoci 😉

darkwitch
19. únor 2010

ali to ja pred jedenactou
ta andelska hra vypada dobre, ale ja nejdriv musim docit zlo v sethanonu, pak tam mam tragedie od shakespeara a na vetrne hurce a rozum a cit a jednicku upirich deniku - potrebuju dovolenou a bez muze 😀

alienka24
19. únor 2010

no má to bejt nějakej bestceler 🙂 😀 😀

pitrisek26
19. únor 2010

pitrisek26........2 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
eustoma:........ 5 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 6 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....6 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac............8DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........17 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....18 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........20 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......22 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................23 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........ 25 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........26 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....26 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............27 DC.... prirozene snazeni
alice35:...........31 DC
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

darkwitch
19. únor 2010

ahoj pit

pitrisek26
19. únor 2010

ahoj holky

alienka24
19. únor 2010

ahoj pitrisku 🙂 😉

eustoma
19. únor 2010

uz som zase vo fazy, ze sa mi enchce pracovat 😢. a to nehovorim o tom, ze po obede nebudem mat cas na nic.

ajkaaa
19. únor 2010

Čauvec, jak se někomu nemůže chtít pracovat, to nedokážu pochopit - já mám volno 😀 .

ajkaaa
19. únor 2010

Ali, co to je za sny?? a byla to určitě velryba???

alienka24
19. únor 2010

ajkaaa....ahoj...jo byla, obrovská velká velryba 🙂 no mazec prostě, ale sen pěknej, a ve snáři to znamená samý dobrý věci a že mám poslouchat podvědomí 🙂

ajkaaa
19. únor 2010

aháá, no tak vidíš, nakonec pěkný vyhlídky ne?
Tak já zase mizím, jdu nakoupit a vařit a večééééér jdeme plesat 🙂 🙂 .

alienka24
19. únor 2010

my taky jdeme plesat 🙂
jo vyhlídky pěkný, on i ten sen byl pěknej 😉

darkwitch
19. únor 2010

aji ahoj teda tady se dneska bude plesat 🙂
me se vcera zdalo ze me maji operovat a nemuzou me uspat a ze mi nemuzou dat vic te uspavaci latky protoze uz me jednou uspavali, pak jsem hrala ze uz spim, ale vzdycky mi na to prisli... velryba je lepsi...

alice35
19. únor 2010

pitrisek26........2 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........4 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
eustoma:........ 5 DC....... stimulacia Fostimonom, ultzv.ko.: 22.2. potom pravdepodobne bude IUI
mirkf:............. 6 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 15DC Duphaston
tereza1980:.....6 DC....... 23.2. folikulometrie, vyvolání ovu, plánovaný styk, poté clostylbegit nebo injekce hormonu a pokud stále nic pak IVF s transferem jen jednoho embrya
bonifac............8DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
alienka24........17 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
darkwitch: .....18 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
val123:...........20 DC......prirodzene snazeni - odmítnuté IVF (ISCI) -sledování hlenu a čípku,kortyhel,jerab ptaci
mirenkam:.......22 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET)
cell:................23 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
mysycka:........ 25 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
eimmy:...........26 DC...... clostybegit + utrogestan - planovane snazeni - uziva femibion 800 ,jeden folikul 16 mm ( rozhodli jsme se pro IVF jen jednoho embrya klinika ISCARE - konzultace 23.2. v 7:00 )
lichtakova: .....26 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, caj gravozen - mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............27 DC.... prirozene snazeni
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

alice35
19. únor 2010

Ahoj holky, jak je? Já už chci sluníčko, jsem poslední dobou děsně ospalá ☹
jooo a ještě by to chtělo novou těhulku 😀

darkwitch
19. únor 2010

alic tak to jsme na tom stejne jsem ospala, chci slunce a chci byt ta tehulka 😉 😀 😀

darkwitch
19. únor 2010

alic jak se jinak vede? dlouho si tu nebyla...

alice35
19. únor 2010

Ahojky dark, průběžně se vás snažím aspoň číst 😉. Byla jsem tu myslím minulej týden, ale nikdo tu nebyl.
Přespříští týden jdeme na SPG 😅 bojim bojim

val123
autor
19. únor 2010

ahojky holky.
Ali no to je práda, mám velkou radost, že se Tvůj manža umoudřil a jdete na SPG. Moc držím palce.

alienka24
19. únor 2010

kuk holky, tak já už jsem doma, skončila sem už v jednu 😎