Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
9. lis 2010

Dobre ranko vsem!!!

koblizek.janinka
9. lis 2010

@kulinka29 dekuji kulinko🙂moc jsi me potesila🙂

koblizek.janinka
9. lis 2010

@asus krasna holcicka🙂mooooc🙂 A co ty, jak je?

lichtakova
9. lis 2010

@koblizek.janinka ahoj, no ty už jsi taky na rozsypání, ne? už máš všecko nachystáno?

koblizek.janinka
9. lis 2010

@lichtakova ahojik🙂 Jak se mas? Ja zbaleno a nachystano uz mam, ale k porodu to jeste vubec nevypada;)Ani zadne priznaky....zatim🙂

lichtakova
9. lis 2010

@koblizek.janinka já se mám teďka celkem dobře, práce hafo, snažím se to nějak všecko naplánovat, abych tak nějak dorazila resty, jestli někdo přijde po mě...taky čekám, až se ozvou z tý nový práce, že by třeba nějaká smlouva...ale nechce s emi nějak dělat vůbec nic, jak už mám pocit, že tam vlastně nejsem... 😉
a dala bych si nějaký volno

koblizek.janinka
9. lis 2010

@lichtakova to je dobre ze se Ti dari fajn🙂....To ,ze nevis kam driv skocit ,te urcite privadi na jine myslenky🙂 A co Vanoce to budes mit jiste nejake volno kolem svatku ,ne?

koblizek.janinka
9. lis 2010

Ja holky chtela pridat dnes muj pupik,ale nejak mi nejde nic delat v mojich albickach :( hazi mi to porad ,ze mam na strance chyby....ach jo :(

lichtakova
9. lis 2010

@koblizek.janinka no, až mi teďka přijde výplata, tak musím zjistit, kolik mám vůbec ještě dní dovči, ale druhý týden v lednu jsme si zajistili hory, takže se tam v té nové práci chci domluvit, že bych nastoupila až od půlky ledna...
samozřejmě, že bych stejně na hory vůbec nejela... 😉 a do práce nešla, nebo jen na chvilku 🙂

asus
9. lis 2010

@koblizek.janinka ahojik už to jde byl to zahul ae stoji to za to je to naše sluničko 😵

koblizek.janinka
9. lis 2010

@lichtakova Li tak to bude parada a kampak jedete na ty hory? 🙂 No a jinak treba na me pojedete dva a vratite se tri🙂

koblizek.janinka
9. lis 2010

@asus verim,ze to bylo moooc narocne ,ale aspon podle toho jak jsi tu rychle byla se to nezdalo ,tak jsem zacinala mit iluze ,ze porod jsi mela fajn a to uklidnovalo i me.... ja uz zacinam se strachovat,ale pak si rikam ,ze nejak to dopadne a hlavne to miminecko to bude jiste nejkrasnejsi okamzik,ktery jsem zazila.A jsem na jednu stranu i normalne zvedava jake to je.... zatim to jen ctu a neumim si porod predstavit ....nekdo ho ma paradni nekdo zase spatny...ale clovek si tim musi projit ,aby vubec pochopil o cem to vse je.... Ja pomalu "vyhlizim" ty poslicky a porad nic,i kdyz samozrejme vim,ze to nic neni... ale aspon uz bych trosku neco vedela ....

alice35
9. lis 2010

Ahoj holky
tak od večera zase nepravidelný bolesti, šla jsem to zaspat, probudila mě šílená bolest o půl jedný ráno a pak zase nic....od 3h ráno mně pravidelně cca po 5min tuhlo břicho, ale bolesti minimální...teď už zase klid 😠já snad budu rodit v lednu 😀. Zítra mám poradnu a jestli mi řekne, že to vypadá coby dup, tak mu už asi fláknu 😅 😀 😀

koblizek.janinka
9. lis 2010

alice35 ahojik🙂 tak ja na Tebe moc myslim,snad teda porodis drivnez ja 🙂).... ale ne ja myslim ze snad jo i kdyz jak jsem dnes jukala brisko mas porad nahore,co...?!

asus
9. lis 2010

@alice35 neboj tak to už vypada že taky porodíš taky sem to tak měla jako ty a pak šup a jelo se 😀
@koblizek.janinka to viš každy porod ma jiný ja u syna docela dobrý a druhy porod šilený. každy si to musi prožit sam a neboj bude to v pohodě stejně to za tebe nikdo neporodi 😉 a že sem tu byla rychle ani ne jen sem ležela v posely v nemocnici a tam byl nad hlavou internet a televize tak se dalo nakukovat 😉

alice35
9. lis 2010

@koblizek.janinka ahoj, no fotka byla přidána před pár dny, možná už je teď níž, ale nevím no 😖 už mě to neba. Včera jsem uklouzla na jezdícím pásu v obchodě a natáhla si tříslo, takže fakt super, vůbec jsem nemohla chodit a v posteli se otáčet no to už vůbec, brečela jsem bolestí...dnes už lepší.

alice35
9. lis 2010

@asus no to doufám... a co jinak, co mála..jak papá a spí v noci?
@koblizek.janinka a co ty, jak ti je zatím vše ok? Myslím bříško netlačí, netvrdne vše v poho?

asus
9. lis 2010

@alice35 no mala spi a papa ve dne v noci takže spani je hodně malo vstavam každy 2 až tři hodinky na krmeni a přebalovani je to mazec 😅 ale když se na mě pak mala usměje tak to ze mě vše opadne 😵

alice35
9. lis 2010

@asus jj tak to chápu, je ještě maličká, aby spinkala v noci dýl 🙂
já už chci takyyyyyyy 😝
nic jdu luxovat a umývat podlahy, třeba to pomůže 😎

koblizek.janinka
9. lis 2010

@alice35 u me teda dobry..... bud to nepoznam nebo spis se nic velkeho nedeje..... nevim...
Tak luxovani nevim,ale myti podlahy to je namahave ,hlavne na ctyrech .... ja ji tak lestim,ale ted se to moc neda,takze jestli to budes delat poradne to porodis urcite ....
@asus to je tak krasne jak uz pises jak malinka pekne papa a tak .... jeeeee ja uz se taky tak strasne tesim jak budeme papat a kakat🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@asus a prosinte v kolikatem tydnu a dni se nakonec presne Izabelka narodila podle UTZ??? Ty jsi ji mela vetsi podle UTZ nez podle MS,ze?

mirkf
9. lis 2010

Ahojky
@koblizek.janinka - vždyť ty máš ještě na porod ale čas
@alice35 ty už bys tedy mohla jet rodit - já to vidím na ten čtvrtek 11.11. 😀

koblizek.janinka
9. lis 2010

@mirkf jj casje jeste mesic, ale tesim se moooc a co ty?Jak Ti je?Ja jen obcas nekde prectu, ze uz se nekomu hlasi mesic dopredu poslicci ,tak uz je prave taky pomalu vyhlizim🙂Jinak koukala jsem na Tvuj pupik ... pekne uz rostete... to je moooc dobre🙂

koblizek.janinka
9. lis 2010

@alice35 ... a bud prosimte opatrna mamino .... na tech pasech....au-au-au

alienka24
9. lis 2010

ahoj holky, tak copak se tu řeší? nikdo další nerodí?
já zas nějak nestíhám 😅 dneska sem byla na kosmetice tak sem si tam odpočinula 😉 no a zítra mě čeká zas další poradna, jinak teda rozdávám letáčky na eshop a registruju se do katalogů, no dneska mám i objednávku na zakázku tak to musim sfouknout co nejdřív

mirkf
9. lis 2010

@koblizek.janinka já bojuju s tím inzulínem - pořád navyšuju dávky a cukr stejně dolů neleze, takže už jsem z toho nešťastná. A myslím, že pokud budeš rodit na termín, tak budeme rodit asi skoro stejně - pokud bude mimčo růst teč moc rychle, tak mě déle, než do dokončeného 38tt nenechají - a ten budu mít 9.12. Jsem zvědavá, co mně řeknou příští týden ve čtvrtek v rizikové poradně v porodnici. Jen doufám, že mě nebudou chtít držet už dlouhou dobu před porodem v porodnici. A břicho mám tedy děsně veliké - mám pocit, že s malou jsem takové neměla ani při porodu.

koblizek.janinka
9. lis 2010

@mirkf ...tak hlavne at je miminko v poradku.... v tom 38tt uz by melo byt vse myslim ok,ze? Preji Ti at jste radeji v domacim prostredi nez lezet nekde v nemocnici a cekat na den D ,ale zase na druhou stranu, jestli bude lepsi byt pro vas pod lekarskym dohledem, tak aspon budes klidnejsi, ze je miminko sledovano 24h!
... To Tvoje brisko zase nemas tak moc velike jak pises....mi se tedy nezda nijak extremni... od minule fotky porostlo to jo, ale tak to je jasne,ze poroste.... 🙂

koblizek.janinka
9. lis 2010

@alienka24 ahojik .... teda ty jsi porad v jednom kole🙂 A teda si i dopravas ... KOSMETIKA...hmmmm to bych si dala taky rict... ja uz na ni nebyla od te doby co jsem doma..... :( ...........

tereza1980
9. lis 2010

holky děkuju za přání a podporu, zítra ráno nastupuji zase do nemocnice za synem na nedonošence, už budeme spolu na takovém jakoby pokoji a snad když to půjde dobře bychom do týdne mohli domů 😉 podmínky pro propuštění je věk 36+0tt a váha ke 2500g, věk budeme mít v sobotu a váha nám bude trvat asi dýl, ale když bude přibírat tak nás pustí i pod ty 2,5 kg, dnes měl 2190g 😵 😵

tereza1980
9. lis 2010

tak jen pár fotek v albu, až bude čas tak doplním info, držím palce těhulkám k porodům 😀

alienka24
10. lis 2010

Dobré ránko holky, přidala jsem pupíček 🙂
jeee Teri, fotečky, no tak to jdu hned kouknout 😉