Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

tereza1980
26. lis 2010

ahoj, dnes je našemu Vendelínkovi 1 měsíc, kontrola na ORL dopadla dobře, stejně tak i kyčlíky, ve středu jedeme na vážení tak jsem zvědavá, za 14 dní máme "termín porodu" a pak bude už náš klouček na své startovací čáře 😀

alienka24
26. lis 2010

@tereza1980 jeee to je ale klučík šikovnej 🙂 to jsem ráda že je vše v pořádku a jak je tobě Teri?

asus
26. lis 2010

@tereza1980 tak to je super hlavně že jste v pořadku 😵

koblizek.janinka
27. lis 2010

ahojik holky ,jen jdu pozdravit 😵 preji pekny vikend
@asus pernicky uz mam schovane i fotak ,kdyz tak pres tyden,jestli bude teeeeeeeeeeda cas,ale neni to nic extra nejsem dobra malirka 😀 😀 😀
Tak pa

lichtakova
27. lis 2010

@koblizek.janinka ahoj, tak jsi ještě v kupě? 🙂

alienka24
29. lis 2010

dobré ránko

tereza1980
29. lis 2010

dobré ráno, tedy dopoledne 😝 dnes jsme měli první dost krušnou noc, Vendu trápilo bříško, takže jsme byli v noci prakticky každou chvíli vzhůru, nad ránem už spal s námi, kojila jsem po 1,5 hodinách a do toho mě včera večer strašně začlo bolet v krku a hlava, asi na mě něco leze, teď to od 8 dospává, já si dám čaj a uvidíme zda se to zlepší. Venku záplava sněhu, vánice, tak zalezeme do pelechu. Alespoň jsem přes víkend upekla 2 druhy cukroví. 😉

mirkf
29. lis 2010

Ahojky, tak mám po kontrole v porodnici, tak čípek zkrácený, otevřená na 2 prsty, hlavička těsně naléhá. Doktor se ve mně pošťoural (myslela jsem, že ho kopnu) a že bych snad do konce týdne mohla porodit sama. Pokud ne, tak v pátek 3.12. dopoledne mám nástup do porodnice a v neděli asi vyvolání - nebo až v pondělí.

alienka24
29. lis 2010

@mirkf juj, no tak snad to klapne bez toho vyvolání 🙂

asus
29. lis 2010

ahojik holky tak o tom sněhu nemluvte tady je to taky hnus 😒 prdiky taky vedem budime se po třech hodinach v noci a po dvouch přes den sila 😅
@mirkf neboj to porodiš pujde to samo myslime na tebe držime pěsti 😉

koblizek.janinka
29. lis 2010

@lichtakova ahojik 😵 jeste 2v1 😵

koblizek.janinka
29. lis 2010

Jinak jsem dnes byla na posledni kontrole u mojeho dr. a od patku chodim na poradnu do porodnice.... dnes nic noveho... byla to dnes takova rychlovka,jen jak se mam a jak se citim plus monitor 😉

koblizek.janinka
30. lis 2010

Jeeee jsem dnes prvni....dobre ranko holky 😵 jak se vede??? 😵

alienka24
30. lis 2010

@koblizek.janinka Dobré ránko jani 😉

koblizek.janinka
30. lis 2010

Ahojik Ali 😵 Jak je?Neco noveho?

alienka24
30. lis 2010

@koblizek.janinka no zrovna sem si přeobjednala těhu poradnu, mám pár dní takovej svědivej výtok a včera dokonce růžovej tak jsem si jí posunula o tejden dřív

koblizek.janinka
30. lis 2010

Juj ... ale jiste to nic nebude a kdy jdes tento tyden?

alienka24
30. lis 2010

@koblizek.janinka jj zítra, to je těhu poradna, tak holt to mám posunuté o týden tak to snad tolik nevadí, sice si připadám že mám furt něco, no ale ten výto je otravnej ☹

koblizek.janinka
30. lis 2010

Ale Ali bude dobre-uvidis 😉 Urcite to nevadi,ze je driv.... a treba zitra uvidis miminko na UTZ 😵

alienka24
30. lis 2010

@koblizek.janinka no uvidím určitě, ona mi dělá utz pokaždý 😉

mirkf
30. lis 2010

@koblizek.janinka - koukám, že tě možná opravdu předhodním, co? 😉

koblizek.janinka
30. lis 2010

Jeee ahojik @mirkf 😵 😵 😵 Jsem cetla ,ze chces uz rodit nejpozdeji v patek 😵 ja mam nejake tuso ,ze ja budu mit miminko v sobotu ,ale to je jen takovy muj pocit 😉 😵 Jak se dnes citis???Ja se citim dobre,trosinku me obcas zaboli jako kdyby panev nebo kostrc ,ale nic co by stalo za rec 😉 🙂

alienka24
30. lis 2010

přidávám nové výtvory vránky 🙂

alienka24
30. lis 2010
koblizek.janinka
30. lis 2010

Mooooc pekne 😵

mirkf
30. lis 2010

@koblizek.janinka jestli to bude do pátku to nevím, to bych se musela rozrodit sama. Jinak v pátek dopoledne nastoupím do porodnice, v sobotu mně udělají nějaký zátěžový test a v neděli by se začalo vyvolávat (i když nevím, jestli vyvolávají i v neděli nebo by to nechali na pondělí). Jinak mě dost bolí břicho i spodek - doktor se ve mně včera pošťoural, aby tomu trochu pomohl. Taky radil sexík, že spermijky zabírají - ale jak mně všechno bolí, tak na to tedy nemám žádnou chuť - uvidíme, možná zítra bychom tak mimčo zkusili vyhnat.

koblizek.janinka
30. lis 2010

@mirkf ja jdu v patek 3.12. taky do porodnice ,ale zatim jen do poradny(clovek ale nikdy ted uz nevi,ze 😀 )
Myslim,ze tam bude poradna uz taky s gyn. prohlidkou,tak uvidim co mi reknou,jestli uz je to nachystane ,nebo co... 😉 Ja nevim,protoze posledni mesic jsem na normalni prohlidce nebyla,asi aby jsme nahodou neco tim nevyvolali kdyz nebylo proc 😉 🙂

asus
30. lis 2010

@alienka24 ahojik holky teda Ali hele hele zase ružovoučka jo to je takovej zajem? moje mamka už dostala šalku k narozeninam je prý užasná 😵

asus
30. lis 2010

@koblizek.janinka teda ty ještě furt nic?ja čiham na sms a mms až napíšeš že už a ty nic 😀

mirkf
30. lis 2010

@koblizek.janinka mě tedy doktorka v poradně vyšetřovala při každé kontrole - vždycky jen opatrně sahla, jsetli se nezkracuje čípek a neotvírám se. V porodnici mě vyšetřoval až teď poprvé, jinak jsem chodila jen na UTZ kvůli té cukrovce. Už se fakt těším až odložím obě "píchátka" - na krev i inzulín. 🙂