Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
30. lis 2010

tak jsem byla 2,5hodiny venku, po městě jsem pokoupila pár dalších vánočních dárků, něco pro malou, takovou ujetou hračku 😉 pak maso k večeři kde mě paní v masně ukecala že nutně potřebuju kilo krkovice páč je v akci i přes můj odpor že jsme jen dva mi to nabalila 😅 😀 no takže tenhle týden budou hody z krkovice 😎
no a ještě venčení s donem a jsem ráda že sem doma, ufičky uff 😝

koblizek.janinka
30. lis 2010

@asus 😀 no jo jeste cekaaaame 😉 ono se to dalo ale u me cekat... u nas nikdo nerodil driv bud v terminu +/- dva dny a nebo jeste dele po ...ja jsem treba prenasena 13 dni 😅 .. tak snad to nebude takovy extrem ,ale nejdriv myslim u me tak den pred ... 😵 😵 😵

koblizek.janinka
30. lis 2010

Jinak do sebe leji caj z maliniku ,tak treba to trosku pomuze 😵

koblizek.janinka
30. lis 2010

@mirkf me vysetroval do 34 tt a to rikal cosi jako cipek vzadu a v poradku.....pak dalsi kontroly jsem mela 36tt ,37tt,38tt,39tt,40tt a tam uz nebylo vysetreni 😅

alienka24
1. pro 2010

Ahoj holky tak jsem tu z kontroly, cesta dom byla nic moc páč tu děsně chumelí tak silnice nic moc ☹

a jinak teda utz ve 30týdnu, malá odpovídá krásně, váží bez 18g 1500g, má všechno co má mít teda nebyla pořádně vidět levá ruka páč si na ní ležela, jinak krásně mrkala, vyplazovala jazýček a oblizovala pupeční šnůru, no krásný 😵 😅
no a mám teda nějaký zánět, asi z nastydnutí nebo co, čípek to prý trošku nahlodalo, ale drží to jak má takže jsem dostala macmiror čípky na 8 dní a pak bude ještě kontrolní stěr až to doberu, klidový režim přetrvává 😉
a nechala jsem si vypsat mateřskou takže 8.12. nastupuju, dala jsem si jí 8 týdnů před, páč budu mít lepší korunky než mám teď 😉

koblizek.janinka
2. pro 2010

Dobre ranko holky 😵, tak co jakse dari? Kdepak se vsechny toulate?
Ali to je dobre,ze je vse jak ma 😉 To UTZ muselo byt uzasne 😵 😵 😵

asus
2. pro 2010

Dobré ránko 🙂
@koblizek.janinka kdepak ,ja nic nestiham 😅 občas nakouknu zda už nemáš mimi 😀
@alienka24 teda tobě už to taky utika 😀

koblizek.janinka
2. pro 2010

@asus tak ja mam ted porad dlouho chvili 😀 se tesim az me nekdo malicky poradne zaprahne 😀 😀 😀....

alienka24
2. pro 2010

dobré ránko holky 😉

alienka24
2. pro 2010

přidávám novinku co mám v sortimentu, mám z nich děsnou radost, saténová pouzdra na brýle 🙂

mirkf
2. pro 2010

Ahojky, hlásím se stále 2v1, takže to vidím na zítřejší nástup do porodnice a vyvolávání v neděli, chjo. Jdu tu ještě pobalit poslední věci, sbalit Zuzce na víkend k našim a připravit vše potřebné na příští týden.
Mám uložený mobil na alienka24, takže až bude mimísek na světě, tak jí pošlu SMS.

@koblizek.janinka Doufám, že aspoň tobě vyjde ten naplánovaný porod na sobotu 🙂 Já jsem si plánovala dnešek, ale myslím, že to asi nevyjde.

koblizek.janinka
2. pro 2010

@mirkf tak se drz a treba ti to jeste vyjde bez vyvolani do nedele casu dost 😉 tak nehazej vranu do zita 😀
Ja uvidim co mi reknou zitra v te poradne v porodnici,ten muj dr.se porad ridil TP podle ms i kdyz miminko je podle ultrazvuku i podle mojeho vypoctu poceti o tyden mladsi a mensi takze si zacinam i trosku zase myslet ,ze ja budu jeste cekat tyden i kdyz toho 4.12. by to bylo fajn a porad mi to tak neco rika(takove TUSO 😉 ) 😵 😵 😵 Dobre by to bylo z toho duvodu ,ze by jeste bylo do Vanoc vic nez dva tydny a to by jsme se uz mozna dali po porodu nejak do kupy 😉

alienka24
2. pro 2010

teda holky furt se držíte 🙂 no miminka se chtějí narodit na nějaké pěkné datum zdá se 😉

tereza1980
2. pro 2010

holky, držím vám palce, aby vaše porody proběhly rychle a pokud možno klidně 😉
mirkf - za těch 5 týdnů v porodnici jsme viděla mnoho vyvolávaných porodů, někomu zaberou tablety hned, někomu až za dva dny, hlavně nezapomeň, že na konci toho všeho, ať už to bude jakkoli útrpné bude vytoužené miminko 😵 😵 a jak si psala, že tě doktor pošťoural a bolelo to, je možné, že ti dělal hamiltonův hmat, to prsty rozevře děložní hrdlo, aby ho pophnal k činnosti a někdy to rozběhne porod, ale většinou zabraly holkám v porodnici až tablety. a zátěžového testu se neboj, dají ti infuzi oxytocinu, ale počkají jen na 1-2 kontrakce a zase tě odpojí, 😉

tereza1980
2. pro 2010

jinak nás začali hrozně trápit prdíky a bříško, dáváme infacol, pio něm s to trohcu zlepšuje a objednali jsme si probiotické kapky Biogaia, stojí sice 5ml asi 300 kč, ale dávkuje se jen 5 kapek jednou denně a prý při delším užívání jsou účinky skvělé a pláč a koliky až z 90% ustupují.
jo a já mám strašný chrapot a boles v krku, na hlasivkách, hustou rýmu atd. skoro bych řekla že to je zánět hrtanu nebo co, tak čajuju, kloktám slanou vodu a beru homeopatika, snad se to už brzo zlepší.

alienka24
2. pro 2010

@tereza1980 ahoj Teri, no tak snad vám ty kapičky brzo pomůžou od trápení a ty se brzo uzdravíš 😉

mirkf
3. pro 2010

Ahojky, tak prcek si to přes noc nerozmyslel, takže se loučím a za 45minut vyrážím směr porodnice. Až bude prcek na světě ta písnu SMS alience24

alienka24
3. pro 2010

@mirkf moc moc držím palce a budu na tebe a na miminko myslet ať to máte brzo za sebou a je všechno v pořádku

asus
3. pro 2010

dobre ránko holky 🙂
@mirkf je taky držim pěstičky at je vše v pořadku

asus
3. pro 2010

@tereza1980 ahojik no o těch prdikach mě ani nemluv mala se taky furt krouti jak žižala tlači a připadně pláče 😝 už sem taky ko dudlika nechce a co vy dudlika mate?

tereza1980
3. pro 2010

@asus dudlíka máme, ale taky ho moc nechce, většinou se pak pozvrací, protože bolení má po jídle a když mu dám dudlíka tak ublinkává, nahříváme třešňovýma peckama, dáváme infacol před kojením, ten teda docela pomáhá prdět a kakat a pak sab simplex někdy po kojení, a dnes manžel koupí v lékárně ty Biogaia kapky, stojí tedy 600 Kč, ale měly by vydržet alespoň na 2 měsíce a hlavně, téměř každý kdo je použil tak říká, že hrozně moc pomohly, tak doufám. My nemáme ty klasické koliky s hodinovým řevem, ale i tak ho to trápí a hlavně večer od 6 do půlnoci se často budí a kojíme co 1,5 hodiny. pak to zaspí a vzbudí se ve 3 a v 6.

koblizek.janinka
3. pro 2010

Ahojik holky moc vas zdravim 😵 tak poradna v porodnici v poradku a mam napsany v prukazce dalsi termin podle UTZ 8.12. 😉 Dalsi poradnu mam v utery 😵 No nic ja jdu pect vanilkove rohlicky 😵 papa
@mirkf drzim pesticky a myslim na Tebe!!!!!! 😵 😉

asus
3. pro 2010

@koblizek.janinka tak to je super že je vše ok 😵

koblizek.janinka
4. pro 2010

Ahojik holky ,kdepak se vsechny toulate??? 😵 Je tu nejak smutno.... My jeste nic.... posunula jsem si tu TP na toho 8.12...... cekani se prodluzuje 😉 Dnes jsem udelala linecke. A co vy napeceno? 😉 No nic jdu se vyvalit do vany.. uz jsem tam fakt v ni jako tulen 😀 😀 😀 Tak papa

alice35
5. pro 2010

Ahoj vránky,
taky vždy jen načuhuju jestli je nějaké nové miminko a stále nic, ty si teda dávají na čas 🙂 .
Jinak jak to tak čtu asus a teri, tak mám nejhodnější miminko pod sluncem 😀 dnes malá spala od 20h - 2:40h a pak po kojení další 3,5h. Jinak se teda taky hodně kroutí a prdíkuje, ale nepláče, jen tak občas vyřvává 😉. Večer má trochu problém s usínáním, připadá mi že se ji chce spát, ale pořád nemůže zabrat, tak nevím. Většinou ji nějak umazlím v náruči nebo ulechtám na ručičce 😅.

@koblizek.janinka jj dnes jsem začali péct...mám ořechové rohlíčky, arašídové sušenky a máslové koláčky.
tak papa a ať už se ti miminko brzy vykutálí 😅

alienka24
5. pro 2010

hoj holky, tak jsem o víkendu upekla 4 druhy cukroví, pomalu ale jistě si zadělávám na rekord v počtu druhů 🙂)
namalovala jsem dvě kravaty, dvě šály dodělala a dvě rozdělala páč jsou na objednávku
a ještě sem žehlila a dneska jsem teda už ko 😝 😉

mirkf ještě nepsala tak mímo asi ještě venku není 😅

koblizek.janinka
5. pro 2010

Dobry vecer holky 😵 Tak u mas ani dnes nic NOVEHO 😉 😵
@alice35 a @alienka24 sikulky teeeeda 😉 😵 Ja dnes nazdobila to linecke plus jsem jeste "dala" rumove kosicky a ted uz na to jak se rika prdiiiiiiiiiiiim 😀 Jen se valim a cekaaaam.
Jsem zvedava na @mirkf mozna uz miminko ma 😵 😵 😵

alienka24
5. pro 2010

@koblizek.janinka jen sbírej síly na porod 😉

lichtakova
5. pro 2010

@koblizek.janinka jééé, to mimí se teda courá, tomu se u tebe líbí a nechce se mu ven 🙂

asus
5. pro 2010

@koblizek.janinka teda koukám že se miminku u tebe zamlouva 😀 ale stejně ven musí 😀
@alice35 neboj malá taky byla hodnoučka ale jak začínaji bejt mimča starší tak pak budou vic čertici 😀