Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
3. únor 2011

@alienka24 😉 to je jasne se nemužu dočkat až písneš už je na světě 😵

koblizek.janinka
3. únor 2011

@asus ja dve +pet+sedm 😀
@alice35 jestli to nezmizne pujdem seasi taky ukazat dr.
@alienka24 myslim na Tebe tak se drzte uz to vypada nadejne 😵 😵 😵

koblizek.janinka
3. únor 2011

@asus ty jen teda dve to jsi sikulka teeeeda🙂 😵
jinak mi porad nejdou vkladat fotky takze nemuzu dalsi pridat ....ach jooo....

asus
3. únor 2011

@koblizek.janinka jak to že nejdou fotky ja načuhuju a nic 😒

alice35
5. únor 2011

alienka píše:
V noci spadla na zem hvězda, která nám snesla v uzlíčku krásnou malou holčičku. Jmenuje se Anna, narodila se v 11:40, váží 3680g a měří 50cm.

ali moc moc gratuluji a přeji hodně zdraví tobě i Aničce 😅

asus
5. únor 2011

@alice35 zrovna sem to chtěla napsat taky ali mooc gratulujemmm 😵 😵

val123
autor
5. únor 2011

Ali moc moc gratuluji 🙂

darkwitch
5. únor 2011

Ali taky moc gratuluju 🙂

tereza1980
7. únor 2011

veliká gratulace Ali k Aničce, přejeme hodně zdraví a pohody v prvních náročných týdnech a jen samé sluníčko a radost 😉
my vyrážíme za chvíli na 3 měsíční prohlídky, pak nahlásím váhu, ale troufnu si odhadnout, že vás holky trumfneme 😵

mirenkam
7. únor 2011

@alienka24 moc moc gratuluji 😵

tereza1980
7. únor 2011

tak jsme doma, 58cm, váha 5450g 😀 😀 očkování máme odloženo až do neurologického vyšetření na konci února, jinak máme hydrokélu, tj. vodní kýla ve varlátkách, to má od narození a taky pupeční kýlu, takže budeme přelepovat pupík, jinak je zdravý jako buk

koblizek.janinka
7. únor 2011

Ahojik @alienka24 veeeelika gratulace... krasaaaa 😵
U nas nic noveho tak vas jen vsechny zdravime!!!!!

asus
8. únor 2011

@tereza1980 tak gratuluji krasna vaha 🙂

asus
8. únor 2011

@tereza1980 a tak sme vás předběhly vážime 6kg 😀

gull
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
slunickosedmitecn
8. únor 2011

Ahoj holky, promiňte, že vám sem lezu, ale zde je malá Anička od alienky24, je opravdu nádherná

asus
8. únor 2011

@slunickosedmitecn jee nadherna 😵

alienka24
9. únor 2011

ahoj holky, tak sem tady 😉

asus
9. únor 2011

@alienka24 ahoooj ali jak je?

koblizek.janinka
9. únor 2011

Ahojik holky jak se dari???? Ja porod na konika nemuzu vlozit nove fotecky ,tak sem dam adresu e-mimina kde mam taky album😉 Papa pekny vecer http://www.emimino.cz/fotoalba/my-tri-4485/

koblizek.janinka
9. únor 2011

Chtela jsem napsat.... porad nemuzu vlozit.... a nemuzu ani opravovat preklepy.... je to FAKT POROD 😀 😉

eustoma
9. únor 2011

@koblizek.janinka krasne fotecky 😉

asus
11. únor 2011

@koblizek.janinka ahojik holky Janinko krásný fotečky 🙂 tak máme 6280g a měříme58.5cm 😀

alienka24
12. únor 2011

ahoj holky, užívám si plně maličký tak nějak nemám čas a ani chuť být u pc 🙂
malá je kouzelná, dneska i krásně spala, pěškně baští a už sme byli i na procházce dneska 😉
jukněte do alba na fotečky jestli chcete 😉

asus
13. únor 2011

@alienka24 ahojik no to je jasné taky tady moc nejsem naše sluníčka jsou přednější tak se opatrujte holky 🙂

alice35
14. únor 2011

Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravit 🙂 mějte se moc krásně užívejte prcíků, letí to strašně rychle.
Malá má 5120g to jste nás snad předběhli už všichni 😀 njn jídlo pro ni není to hlavní 😅.
ali kde máš fotky malé Aničky??? ☹

jinak teď už máme odrozené všechny, tak si můžeme písnout co a jak porod...nikoho tím nebudeme strašit 😀.
Já teda musím říct, že jsem teda už zapomněla že to tak ku*evsky bolí, ale u nás to byla rychlovka...v 20:45 jsem byla přijatá (bez bolestí, začaly až cca kolem 22h) a 0:15 byla malá venku takže supeeeer 😀 😀 ale už další mimi nechci 😅.

alice35
14. únor 2011

@asus co malá? S ní to už musí být celkem prča, že? Sofi už se na začátku 3 měsíce začala smát nahlas a trochu chápat kravinky. Teď už se řehtá jak pominutá 😀 a má radost z každé nové hračky. Nejvíce ji uchvátila panenka od Lamaze co má šustivé šatičky 🙂 joo a teda vše strká do pusy nejvíce teda své prstíky 😠 .

asus
14. únor 2011

@alice35 ahojik no to víš že je sni sranda taky se ji zamlouvaji dělat kravinky 😀 už se přetáčí sama na bříško takže mazec je to ale užasný jak si to užívám je tak roztomiloučká 😵 nejraději ma hru na papanou 😀 se vzajemně jako baštíme mě vždy chytne za vlasky přidrží a žužlá mě nos 😀 😀 😀 😀 a řechta se 😀 😀 😀 😀 😀 prstiky naštěsti nebaštime tak snad ani nebudem když nemáme dudlika 😅 zitra nas čekaji naušničky a ve středu vitani občanku 😀 .to víš že už taky žadne mimi nechcem myslim že mě to stačí a na porod sem nezapoměla bolelo to ku.....y 😕 takže už nic nebude 😀 šup šup dej taky fotečky malé at mužem mrkat na tu tvoji kočandu

asus
15. únor 2011

ahojik holky tak už máme naušničky malá to zvládla bravurně ani moc neplakala je to šikulka 😵 fotečku dam až omejem ouška ale moooc ji sluší 😵

koblizek.janinka
15. únor 2011

Ahojik holky jen nakukuji a jdu vas vsechny pozdravit.My byli vcera na vitani obcanku a dostali jsme detsky pribor 🙂
Ja jsem prave aby malinky necucal palecek a rucicky zacla davat radeji dudlik, ale ten mi za chvili vyplivne a stejne basti rucky,kdyz ony jsou asi lepsi noooo 😀 😀 😀
Jinak my se ucime zvedat hlavicku a past konicky😉