Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
30. bře 2011

@eimmy je to prííííííííííííííííííííííma 😵 😵 😵 😵 😵

eimmy
31. bře 2011

@lichtakova 😵 😵 😵 😵 😵

adisek
1. dub 2011

@lichtakova
@eimmy
holky, co to vidim ??? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

darkwitch
1. dub 2011

teda tady se to rozjelo 🙂

holky vsem vam potichounku gratulu a preju prijemne tehotenstvi a samou radost s prckama 🙂

lichtakova
1. dub 2011

@adisek no to bude pěknej podzim 😉 😵 😵 😵

eimmy
2. dub 2011

@adisek 😵 😵 😵 😵 😵

alice35
4. dub 2011

@asus hm tak malá spí asi víc ale jen tak po 1/2h, venku teda vydrží déle.
Zhruba týden nechce vůbec usínat, je ospalá, ale jak ji jen položím začne takovej řev, že to snad ani není možný. Dnes jsem kojila ve 20h, 23h, 1h, po 3h a pak v 7h ☹ jsem úplně grogy!!!!!! ale to její řvaní je mnohem horší vůbec netuším co s tím...a to bydlíme v paneláku 🙄

asus
4. dub 2011

@alice35 ahoj tak u nás je to stejne již týden sem pořádně nespala ☹ furt se budi a řve večer. jist nechce a jen brečí 😒 .dneska po týdnu se slitovala a nechala mně spat do 8.30hod ale vstala sem v noci 3 krat. což je pohoda jinak sem stávala každou hodinu ☹ a večer sem ji podložila pod matrace ručnik aby měla vejš hlavu tak spala lepe možna to bude tim a nebo zoubečky 😒

koblizek.janinka
5. dub 2011

@alice35 teda to muselo byt hrozne ja bych tu doktorku ....
@val123 copak si smutna ☹ ☹ ☹

koblizek.janinka
5. dub 2011

Jinak vas holky vsecny moooc zdravim 😵 😵 😵a i my se musime pochlubit mame 6700g a 63,5cm ...byli jsme ve stredu v poradne 😵 😵 😵

alice35
5. dub 2011

@asus hm tak to je jak u nás 😒 jinak kousátka máme nakoupený a žužláme 😀
včera šla malá spát až v 21h ale naštěstí bez řevu, vstávala v 6h 😝

@koblizek.janinka tedááá to je chlapák 😅 my měli ve 4m. 5500g a 61cm 😀 jooo moc nepakáme nooooo 🙄

tereza1980
11. dub 2011

ahoj vrány, dlouho jsme nepsala, nějak naprosto nic nestíhám 🙂
gratulace eimmy 😵 😵 😵
u nás - Tonička dostala před 2 týdny těsně po oslavě narozenin angínu ☹ takže byla teď 14 dní doma, měla vysoké horečky, měli jsme strach aby to nechytnul i Venda, ale přestáli jsme to, už je dnes ve školce a za týden jde do Motola vyndavat nosní mandle 😖
Vendelín je ok, žere jako prorvanej 😀 😀 kojím a dorkmuju sunarem, tuhle zvldánul večer i 250ml 😝 dnes začneme s příkrmy, máme za sebou první hexa a první synflorix, chodíme po 14 dnech, u nedonošenců se to neočkuje naráz, zítra máme další hexa a vážení, odhaduji to tak kolem 7 kg 😉
ozývají se nám zoubky, slintá, pořád ruce v puse, mažeme calgelem, horší je to přes den, v noci ok, večer sám usíná kolem 19 hod. a na baštu vstává tak mezi 4-5 ranní, takže naštěstí tentokrát máme v noci hodné dítko 😀 ve dne spí dopoledne tak 2 hodiny do oběda a pak chvíli po obědě a zase tak 1-2 hodiny odpoledne v kočárku, je to hodné miminko, smíšek 😉
minulý víkend byl dokonce sám s tátou na oslavě u rodičů, já byla s dcerou s tou angínou doma, tak měli kluci odstříkáno a zamraženo a zvládli to na jedničku 😵 😵
jinak já mám zase rozhašenou štítnou žlázu, vyšly by blbě krve, byla jsme na sonu, tam celkem normálka a na konci dubna jdu na novou endokrinologii tak uvidím, taky se mi podařilo přibrat od šestinedělí téměř z ničeho 3 kila, takže jsme z toho dost na nervy, nemůžu to sundat 😠 😠 možná je to tou štítkou, uvidíme
tak buďte všichni zdraví, děti ať vám rostou a prospívají, těhulky tehulkujte v pohodě

asus
15. dub 2011

@tereza1980 ahojik Terez teda řádite koukám 😕 ,už přikrmuješ?to ja ještě ne do 6 měsice počkám doktorka řikala že je to v pohodě když ještě stačim tak uživam toho že ještě nemusim male vařit polivku 😀 ale taky mně to za chvilku čeka 😀 .píšeš o štítne žlaze to je něco teda tak se nech překontrolovat at si v pořádku držime pěsti at ste v pohodě 😉
@koblizek.janinka no ted taky pěkná váha už koukám jak nám všem ty mimča rostou a jak to utíka 🙂

koblizek.janinka
19. dub 2011

Ahojik holky 😉 Tak ja ted malinkeho odnaucuji od nedele dudlika. ,myslim ze palecek uz cucat nebude i prdiky uz zvlada a jinak se mi zda, ze nad ranem ted hur spinkal ,protoze ho budilo, kdyz mu vypadl a to vlastne i odpoledne,taky se mi zdalo ,ze si ho vyzaduje cim dal vice i pres den,tak jsem si rekla radeji za vcasu dudlu schovam ............. ale dnes jsem byla uz dvakrat v pokuseni mu ho dat zpet,nejsem totiz zvykla ,ze by plakal a tak mi ho bylo tak lito ,ze jsem brecela s nim a pripadala si hrozne ,ale zatim jsem vydrzela ......... pokazde v okamziku kdy jsem uz pro dudlik skoro sla usnul i bez nej... tak si zas rikam ,ze jsem uz treba bliz k vysledku.
Holky jak to zvladate vy bez dudlika ?Jak usinate?.....

koblizek.janinka
19. dub 2011

Tak malinky uz mi zase duda 😅 myslela jsem ze to ted pujde lehce ,ze neni tak zvykly ale nejde,dnes ho fakt postradal moooc a tak ho zase ma... no nemela jsem uz vydrz ani srdce mu ho nedat........tak dobrou noc 😉 😵

koblizek.janinka
19. dub 2011

@alice35 a @asus............ tak ted jsem precetla vase prispevky... viz. vyse... no maly mi delal presne toto dneska kdyz mu chybel ten dudlik ani za nic nechtel usnout kdyz jsem ho polozila......... a to byl u nas jen dnesek protoze prvni dva dny a noci to slo bez dudly v pohode ....... ja si ale teky myslim ,ze mu rostou zoubky ,protoze slinta stasne a ten dudlik okusuje a vse mozne taky a o rucickach ani nemluvim........

asus
20. dub 2011

@koblizek.janinka ahojík u nás dudlik nebyl od začátku vubec ho nepotřebujem tak sem rada nemusi se ani odnaučovat 😀 na odnaučeni od dudlika musíš bejt tvrdší to víš brečet bez něj bude furt 😉

koblizek.janinka
21. dub 2011

@asus 😉 😉 tak pred prvnimi narozeninami to planuji vzit nadobro.... ted jsem to zkusila protoze maly ho ma fakt jen obcas treba ted byl dva dny a dve noci bez nej uplne,ale kdyz na nej prijde ze ho chce a nemuze usnout stezuje si bobanek a ja nemam srdce 😔
a co jinak? 😔 jak se vam vede copak umite?

asus
22. dub 2011

@koblizek.janinka no u nás nového spousty malá už říká máma 😵 😵 😵 😵 snažime se lezt přetačime se sem a tam je to sranda 😀

koblizek.janinka
26. dub 2011

@asus a vidim ze uz i sedite ??????jak jste na tom nocniku 😉 od kdy davas malou sedet?

asus
26. dub 2011

@koblizek.janinka malá hača na nočničku ale držim ji ještě víš 😉 chodi na nočniček od 5 měsice a sem tam se vyčura je šikovna 😵 už máme doma i židličku ke stolečku tak se těšim až bude papat s náma 🙂 a co vy co noveho??

alice35
26. dub 2011

Ahoj kočky 😉
@asus malá je super, krásný fotečky...taky jsem přemýšlela o nočníku, ale pořád si říkám, jestli není brzy když ještě sama nesedí 😕 . Kolikrát bych ji ale na ten nočník dala pže je mi ji líto jak tlačí do plíny 😅, takže jdu koupit nočník a budu ji přidržovat jak ty 😎 . Jinak koukám, že nosíte v nosítku...já Natálku taky nosila (dřív se to nějak neřešilo od kdy se smí nebo nesmí nosit) ale teď jsem se ptala doktorky a prý dokud nesedí sama tak jen chviličku. Už mám vybraný krásný chipollino nosítko, tak už se taky těším (původně jsem přemýšlela o šátku, ale nijak mě neoslovil ;o))))

alice35
26. dub 2011

joo...jinak Sofi už papká, začaly jsme dřív než v těch 6m, pže fakt jedla minimálně 😖. Takže už baští přesnídávky + se dopije mlíčkem a obídek už má masozeleninový příkrm a na večer dávám sunar, jinak ráno, večer a v noci kojím 🙂.

alice35
26. dub 2011

@koblizek.janinka malej je strašně krásnej!!! Na fotkách mu to strašně sekne 😀 a v tý kšiltovce vypadá už jak velkej 😅 . Já když Sofi dám triko a rifle, tak taky každej říká, že už je to velká holka 😀 😀

Tak se holky mějte krásně, užívejte si miminek...strašně to letí .... za chvíli budou mít aktovku na zádech ☹

asus
29. dub 2011

@alice35 ahojik prosim tě smi nosit nesmi to neřeš nosi to tak všechny mamči 😉 a doktorka řekla že je to v pohodě 🙂 příšti tyden začiname s mrkvičkou 😀 to bude mazec 🙂

tereza1980
3. kvě 2011

ahojda vrány, koukám, že u vás také novinky
asus - pokud už vaše malá sedí sama tak nosítko není žádný problém, u dětí, které ještě samy od sebe nesedí bych tu vzpřímenou polohu taky zbytečně neuspěchala, my máme beco nosítko, vhodné prakticky od narození dle výrobce a atestů, ale Vendu bych do něj ještě nedala, nosíme v šátku a do nosítka půjde později 😉 krmíme v lehátku, židličku máme zatím na půdě, dá se sice polohovat, ale taky ještě chvíli počkáme. Jinak baštíme příkrmy k obědu už celkem slušně, už ani moc nedojídáme mlíčkem a pak má večer před koupáním poloviční kaši a pak mlíko, zbytek zatím kojíme. už máme tuhý bobečky, ale klíďo do plínky. na nočník máme plno času 😵 😵 😵
jinak jsme zdravý, až na rýmku, na 6. měsíční měl 7300g a asi 66cm, máme už 2 hexy a 2 pneumokoky, jezdíme rehabilitovat a na neurologické poradně nás pochválili, že to krásně dohání a nebude to trvat dlouho a už se přetočí na bříško. takže plně odpovídá korigovanému věku. je to šikulka, usměvavý, moc nepláče, krásně baští a spinká, je to spokojený kluk 😀

tereza1980
3. kvě 2011

jenom máme věčné obavy z nemocí, jen co dcera odstonala angínu, měla jít na mandli, nakonec chytla rýmu tak nešla, nakazila nás všechny a od včera má spálu, takže jí manžel odvezl k rodičům, do toho chytla ještě zánět spojivek, chudinka moje, tak školka nás v tomhle ohledu zničí ☹

asus
3. kvě 2011

@tereza1980 ahojík terez ty jo to je něco s tima nemocema hrozn 😒 ý tak at se malá brzo uzdraví 🙂 no malá už hačá slušně a přikrmujem v židličce baštíme mrkvičku už 2 den a docela ji chutna 😝 🙂 na kontrolu jdem v patek tak sem taky zvědavá na váhu a míru strašně to uteklo a už má 6 měsicu 😵 a neboj malej tvuj všechno dohoní kluci sou jen línější 😉 za to Izabelka je akční je to šídlo nepoleži ani chvilku v klidu ,a co se týče spani tak rano 30 minut a odpoledne 30 minut a konec pak až večer 😖 v noci se stále ještě budíme už měsic každou hodinu ale hlad nemáme takže to asi budou zoubky má dasničky už nalite 😒

alice35
4. kvě 2011

@tereza1980 to je mi líto, tak ať je Tonička brzy v pořádku ☹ . Vendelín je šikulka jen tak dál!!!

@asus jůů tak to máš stále perné noci 😠 . My se naštěstí dopracovali ke klidnému spánku 😀 chodí spát mezi 20:30 - 21h a budí se kolem 1:30 párkrát si cucne a spí až do 6:30 ... ťuk ťuk klepu 😅 . Přes den teda spí víc než Izabelka, vlastně skoro mezi každým jídlem si zdřímne, někdy 1/2h někdy spí hodinu. Máme už "pevný" řád jídla baštíme po 3 hodinách. Jen vopička nechce moc doma vařený jídlo, takže ji musím šidit a míchat to s kupovaným. Je fakt, že kupovaný je bez práce, ale strašně leze do peněz a musím říct, že je to vše chuťově na stejný kopyto 🙄.
asus už malá leze? My stále zvedáme zadek, ale lézt ne a ne, ale začala se víc vzpírat na rukách, tak je to asi otázka času kdy na to přijde 😉.
Tak se všechny mějte moc moc krásně!!! papa

alienka24
4. kvě 2011

ahoj holky, tak kontrola na třech měsících za námi ..váha 5190g výška 60cm a 39cm obvod hlavy
a ještě očkování..no a to teda děs, malá vřeštěla strašně, je mi z toho nanic 😔 naštěstí ted snad bude spinkat