Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
14. čer 2010

@mirkf tak uvidime jak to bude mě se syn neukazal až do 8 měsice tak jsem to věděla až na konci 😀

mysycka
14. čer 2010

mirkf no snad se podaří tento měsíc 🙂 a já až budu někdy těhu tak si to taky nenechám říct, bude to řekvapení
🙂

mirkf
14. čer 2010

No já bych to taky bývala věděla až ve 32tt, ale nejdřív byla opička špatně natočená, takže jsem odolala. Ale mám známou porodní asistentku a ta mi řekla holku už asi v 5. měsíci a ta se prý ještě v odhadu nesekla, takže se jí zase ukážu a uvidíme 😀 😀 😀 😀

asus
14. čer 2010

@mirkf no co by jsi chtěla holku nebo kluka?

mirkf
14. čer 2010

No asi holku, protože mám po malé strašnou spoustu růžových věcí - a to jsem si říkala, jak růžovou kupovat nebudu -ale ona jí tak sluší. A taky malá je hodně živá a zlobí, takže při představě, že by kluk mohl zlobit ještě víc, by mě asi vezli do blázince. Ale na druhou stranu holku už máme, takže by nebylo špatné zažít, jaké je to mít kluka.
Takže JE MI TO JEDNO, hlavně ať je zdravé. Holku, kterou jsem strašně chtěla, už mám a je to stejně taková klučice - jak říká učitelka z MŠ - kluk bez camprlíka. 😀 😀

asus
14. čer 2010

@mirkf 😀 😀

asus
14. čer 2010

tak ja se rozloučim jdu něco dělat zatim papapa opatrujte se 🙂

mirkf
14. čer 2010

Asus - papa - já jdu rozstříhat výplatnice pro dělníky

alienka24
14. čer 2010

jo jinak holky mám docela perličku, matějův tatínek jel skákat s paragánama do Itálie, udělal kličku, blbě dopadl a zlomil si stehení kost.....no a nejlepší na závěr...není připojištěnej na rizikové sporty 😖
😠

darkwitch
14. čer 2010

ahoj holky
doctu vas pozdeji, ted co je u nas noveho...
hsg je bleee ale da se to vydrzet, nejhorsi bylo jak se mi pritom motala hlava... to bylo horsi nez to ze to trochu bolelo a jeste me porad rikala at dycham jinak, ze se ji to klepe 😀 ale byla moc mila... vysledek: pravy vejcovod nepruchodny a levy opozdeny, nic moc, doporuceno ivf a kdyz to nevyjde tak laparka 😝 ale ted jeste zkusime iui, protoze bych mela mit folik vlevo...

alienka24
14. čer 2010

dark....je tak už si zpátky 🙂 to jsem ráda že se to dalo vydržet 😉 no a s tím vejcovodem nic moc teda ale tak snad ten levej bude stačit 😉 no opět doporučuju mojžíšku, páč by ti na ten levej mohla pomoct 😉

no jsem ráda že už jsi tu

darkwitch
14. čer 2010

ali on prave neni ten levy taky nic moc a mohlo by to byt jeste horsi nez ten pravy...

alienka24
14. čer 2010

dark...tomu teda nerozumim, jak ještě horší?

darkwitch
14. čer 2010

hlavne jsem teda necekala ze mi bude pri tom tak zle, blee, cekala, jsem ze to bude bolet, ale ne ze mi bude spatne na to me nikdo neupozornil 😀

alienka24
14. čer 2010

a dostala si nějakej oblbovák? ono ti mohlo bejt blbě z toho

darkwitch
14. čer 2010

no protoze oni nepoznaji sź toho hsg jestli je zuzeny nebo jestli je tam zanet a kdyby byl zuzeny tak to nevadi, ale kdyby tam byl zanet tak se musi odstranit

darkwitch
14. čer 2010

ne oblbovak jsem zadny nedostala...

alienka24
14. čer 2010

no tak to si statečná teda 😉
no nezbývá než držet palce

tereza1980
14. čer 2010

dark, to je dobře že to máš za sebou, já mám taky průchozí jen jeden vejcovod, ten levý a když mi po clostylu narostli folíky na obou stranách tak se to pak už podařilo, takže jeslti je folík vlevo tak by se mohlo to iui tentokrát povést, budu držet palce 😉 zánět by ti měli ale zjistit z krve, ne? měla bys mít zvýšené crp.

darkwitch
14. čer 2010

takze kdyz nevijde prvni ivf tak musim na laparku, jeste teda muzu rozmyslet jestli chci jit na laparku uz v lete, kdyz chci ivf az v zar rijnu a jeste si musim rozmyslet jestli nechci to ivf driv...

tereza1980
14. čer 2010

dark, já myslím že není třeba to ivf zbytečně oddalovat pokud víš, že máš vejcovody v takovém stavu tak přirozenou cestou se to zřejmě nemá šanci povést, uvidíš, jestli klapne to iui a pak bych já osobně už požádala o ivf, klidně na léto, pokud ho v gennetu v létě dělají 😉

darkwitch
14. čer 2010

nevim me rikala, ze to poznaji jen na te laparce... ale ja to mozna popisuju blbe, mozna to neni zanet, ale zdureni? nevim, rikala mi toho tolik a jeste jsem byla trochu oblbla potom hsg...

tereza1980
14. čer 2010

no zánět se obvykle projeví špatnými hodnotami krve, ale nevím, jak je to třeba u chronického zánětu 😒 tak snad to bude jenom trohcu zúžené a vajíčko se tam propasíruje 😉

zdezli
14. čer 2010

darli, myslela jsem dnes na tebe, chudaku, asi to bylo fakt bleeee...a ty vysledky taky nic moc...ale snad je ted sance jeste na iui, jak rikas 😉

darkwitch
14. čer 2010

ter ja prave chci jet v zari do indie, pokud budou penizky, tak proto chci ivf odlozit, ale jeste to promyslim

tereza1980
14. čer 2010

dark, to jo, to je těžká volba 😉 indie je lákavá 😀 já bych třeba šla radši do ivf, moc jsme si přáli s manželem miminko a vzdali bychom se pro něj lecčeho, i dovolené 😀 což se nakonec stalo, protože tím, jak je mi blbě a nechodím do práce a dítě musí být v soukromé školce tak se rezervy ztenčují a nakonec to bude dovča v čechách a na na chatě, ale ani na vteřinu mě to nemrzí, ale uvidíš, nakonec to třeba příroda rozhodne za tebe a na indii budeš koukat jen v katalogu 🙂

darkwitch
14. čer 2010

@zdezli dekuju, tak bylo to bleee, ale zase to nebylo tak hrozne... ja myslim, ze iui zkousi, protoze za pokus nic nedam, ale myslim, ze tomu moc neveri...

alienka24
14. čer 2010

no těžko říct dark, sama musíš vědět jestli do ivf už chceš jít, podstoupit stimulaci, velkou naději a bohužel někdy i velké zklamání, myslím že tohle rozhodnutí je jen na tobě a na tom jestli se na to už cítíš nebo ne

darkwitch
14. čer 2010

tak ja si rikam, ze uz jsem se vzdala dovolene loni, protoze jsem si porad rikala, budu tehu nemuzu jet na dovcu... tak uz nechci tak blbnout, no, mam cas si to rozmyslet...

darkwitch
14. čer 2010

ali na me a na manzovi 😉