Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
23. únor 2010

kocko pekne si oddcyhni, zregeneruj sa.

eustoma
23. únor 2010

na tom neni co chapat. .....

eimmy je dobre ze na vas v ISCARE spravili dobry dojem. chysta sa tam moj kamoska, ale neviem ako to bude s nimi. oni su cudzinci, bez poistenie v CR. no som zvedava ci nakoniec do toho pojdu.

eimmy
23. únor 2010

tak to budou mít HODNĚ drahé... dnes jsem dostala ceník nehrazených úkonů a mazec...

cell
23. únor 2010

život je někdy krutej .....

taky jsem ráda eimmy, konečně se to bude hýbat 🙂

eimmy
23. únor 2010

celll jj je krutý ale jí mi líto není spíš toho jejího přítele (co má doma)

cell
23. únor 2010

však já to taky nijak nekomentuju, myslím jí, za chyby se platí

eimmy
23. únor 2010

jj.. stím souhlasím... 😉

eustoma
23. únor 2010

tiez suhlasim.
cell kedy odchadzate, cez vikend? uz mas zbaleno?

cell
23. únor 2010

v pátek .... no balím teď, resp. si chystám věci, ale balit ve čtvrtek večer, zítra sloužím

eustoma
23. únor 2010

hned by som sla s vami 😉 uzite si to a pekne sa odreaguj.

eimmy: vy budete ieco doplacat? po nas zatial nic nechceli, teda okrem 30 kc poplatku 😉

zdezli
23. únor 2010

Dark: promin, ze tak pozde - byli jsme na byte - 11 hodin tvrde prace 😉 jeste nastehovani nejsme, bude se to konat o vikendu, ale uz jsme neco noveho nakoupili, tak jsme montovali 😝 zvladla jsem stul, prebalovaci pult a skrin...

...jinak s tou maminkou mas zase uuuuuplnou pravdu 😀

darkwitch
24. únor 2010

dobre ranko
zdeni vsak v pohode, mas toho ted moc... ale je dobre ze uz budete bydlet, to bude odpocinek i kdyz s dcerou 😉
cell to je silene, ale zase o tom neslysim prvne, ze se to stalo...
eimmy super ze se to tak hezky hybe, no jsem zvedava co rekne v breznu doktorka nam, jestli nas uz konecne nekam posle, nebo jestli se budu muset poslat sama...

zdezli
24. únor 2010

dobre ranko Klari: no ona je Natalka poklad, v podstate place jen kdyz ma hlad - vcera s nami byla 11 hodin na byte (nemeli jsme poprve hlidani, babicka odjela a venku lilo, takze s ni nemohl jit nikdo ven) a byla tak hodna, az jsem se divila - koukala se na hracky, dudala, nebo si cucala palecek, ci si hrala s plinkou, obcas u toho usnula a jeste se na nas smala - a to jsem se ji nemohla bohuzel moc venovat, protoze jsme museli pohnout, aby byl byt v sbotu k nastehovani. uz se tesim, az ji to vse vynahradim 🙂

darkwitch
24. únor 2010

zdeni tak to je super, ze je natalka tak hodna a nechava maminku pracovat abyste meli kde bydlet

val123
autor
24. únor 2010

ahojky holky.

darkwitch
24. únor 2010

ahoj val
jak se mas takhle po ranu?

val123
autor
24. únor 2010

ahojky dark, no docela to ujde, je mi hrozně líto, co tu včera psala cell. Já nevím, jestli bych měla sílu té kamarádce pomoct. NO a taky mám dneska zase vztek, že nám ten mimísek nejde. Takže raději držím pusu, jinak bych musela být moc nepříjemná.

val123
autor
24. únor 2010

jo a taky mě hrozně naštval doktor. Kamarádka se snaží o mimíska už 4 roky a stále jen měla dle něho čekat, teď bere 2 měsíc clost. a neměla žádný folík a holky představte si, že jí to nechal dál. Já to nechápu.

darkwitch
24. únor 2010

val no, to te chapu ja sem pri posledni ms prisla o svuj pracne nabyty klid a ted se taky porad potacim v te nalade vzteku a smutku, ze nam to nejde a do toho me rozciluji v praci...

val123
autor
24. únor 2010

Eimmy moc držím palce. IUI je dobré řešení a také bych do něho šla raději. Kamarádce se sice povedlo otěhotnět až napotřetí ale zabralo to a bez zbytečných extra hormonků a už v červenci bude pyšná mamča 🙂
Eus já bych to té kamarádce neříkala, kor když jste se tak dlouho neviděly.

val123
autor
24. únor 2010

dark jj a vyrojili se kolem mě nové těhulky a to mě fakt dostalo a v sobotu mě dostaly 2 maminy na oslavě, vůbec jsem netušila, že jsou těhu a že tam budou a pak jak tam furt chodily a hladili si bříška,tak sem měla po náladě.

darkwitch
24. únor 2010

val jo jak se ty tehule vroji tak to da jednomu zabrat 🙂 a sestre se ted blizi termin porodu, uz se tesim na mimco, ale stejne to "jitri rany" zvlast kdyz jsem byla presvedcena jak budeme spolu vozit, my se zacli snazit asi pul roku driv nez ona...

val123
autor
24. únor 2010

dark no to věřím, to musí být záběr na nervy jak blázen, to chce hodně moc síly. No jo blíží se mi MS,to teď zase budu protivná až hrůza. 😒
teda já píšu dnes jak čuně.

darkwitch
24. únor 2010

val me se taky blizi a chudaka manzela ceka protivna manzelka a me jeste v sobotu setkani s tehu kamoskou, se na to musim psychicky pripravit, ja jen doufam, ze mi jeste nerekne nektera dalsi spoluzacka, ze je tehu, to bych asi nerozdychala...

val123
autor
24. únor 2010

dark třeba vůbec nepříjde mrcha jedna zlá 😉 Však jste se určitě snažílkovali jedna radost.

darkwitch
24. únor 2010

val radost to byla 😉 a vcera jsme to jeste jistili, co kdyby nahodou 😉
jinak musim pochvalit sveho manzilka, protoze mi rika a kdy nam da ta tvoje doktorka konecne tu zadanku na to spermio... je to moje zlaticko 🙂

zdezli
24. únor 2010

dark: a da? jak jsi vlastne dopadla u dr a u te lecitelky?

darkwitch
24. únor 2010

zdez ja doufam, ze jo, jdu k ni 19.3. tak snad uz bude rozumna 😉 lecitelka mi doporucila pit naky bylinkovy gynekologicky caj (chutna hnusne, asi bude fungovat) a pak jeste dela neco s energiema, tak uvidime jestli to bude fungovat...

alienka24
24. únor 2010

dobré ránko holky, dneska mám odpolední tak píšu z domu 😉

val123
autor
24. únor 2010

dark to je úžasné, že to tak bere, to se pak hned lépe vše řeší a moc přeji, aby se do toho fakt doktorka konečně pustila.