Vši ze školky, máte zkušenost s elektronickým hřebenem?

pbauerova
30. lis 2012

Ženy, prosím poraďte. Od ZÁŘÍ!!! máme ve školce vši, tahá to tam prý stále jedna a tatáž holčička, učitelky, prý nemůžou vůbec NIC!!! My už jsme odvšivovaly 3x!!! A včera jsem zase našla hnidy, už jsem naštvaná na nejvyšší míru☹(
A nemáte některá zkušenost s elektrinickým hřebenem proti vším? Asi ho objednám a vyzkouším, malá má ekzémy a mě se nechce na ní pořád něco patlat....Ach jo!!!

amabilis
30. lis 2012

@pbauerova Já myslím, že dokud se neodvšiví rodina té holčičky, tak nic nepomůže... A ta rodina je nějak sociálně slabá? ˇZe byste se jako složili a koupili jim nějaké odvšivovací přípravky a paní učitelka jim je dala (já vím, je to blbé, ale tak třeba by to pomohlo ☹ ). Protože i kdyby ji odvšivovala paní učitelka, tak to nemá smysl, no.

pbauerova
autor
30. lis 2012

Právě, že je to taková "hogo fogo" rodinka....

amabilis
30. lis 2012

@pbauerova Takže naopak to nepřizná... Tak to je snad ta horší varianta. tak jedině vydat nějaké nařízení (nebo ve školce nějaký canc na nástěnku), že všechny rodiny mají povinnost odvšivit všechny členy své rodiny i když předpokládají, že vši nemají nebo něco takového. Jinak už mě fakt nic nenapadá.

buldok
30. lis 2012

@pbauerova Nahlásila bych je na sociálce a bylo by po ptákách. Pokud to takto dlouho neřeší, tak ani nic jiného dělat nejde. Přece nebude dalších 20 děcek mít stále vši, kvůli jedné rodině...

mb85
1. pro 2012

ahooj já ten hřeben elektrický mám, je fakt že když jsme měli problém ve školce vyčesala jjsem tím dceři živé vši ,ale hnidy to zachytilo minimálně,takže stejně jsem musela hnidy vytahovat ručně

nelisek89
10. říj 2013

Ahoj holky, máte některá dobrou zkušenost s šamponem jménem Liquido? Nabízela mi ho paní v lékárně, tak nevím...

anita_kunzova
28. říj 2013

Jojo, s liquidem máme doma dlouhodobou zkušenost. Zabírá hodně rychle a je velice šetrný.

nelisek89
22. led 2014

@anita_kunzova Díky za komentář. Mělas pravdu, zabral už během pár minut. 😀