Výběr jména - anketa

ilonka30
11. led 2013

Zdravím,
s přítelem se nemůžeme shodnout na jméně pro holčičku, máme vybrané 3 a všechny začínají na S. 🙂
Jaké jméno se vám z těchto tří líbí nejvíce?

Samanta, Sandra, Sabrina.

Děkuji za vaše příspěvky . 🙂

ilonka30
autor
15. led 2013

@sendoska - já jsem právě chtěla Beátku od začátku a Honzík si usmyslel Sandru, tak jsem se snažila najít podobné alternativy na S a proto ta anketa... ☹

sendoska
15. led 2013

@ilonka30 já bych dala tu Beátku 🙂 nad tímhle jménem jsem totiž taky hodně uvažovala 🙂 je moc hezké , ale nakonec čekáme Kluka takže mám o výběru jasno... po Tatkovi 😀 .. ještě přítel chtěl Leu kdyby byla holka...

ilonka30
autor
15. led 2013

@sendoska doufám,že to taky vyjde a bude to Beatka....hlavně se dá hezky zjemňovat, což u Sandry nejde.. 🙂 U nás by byl chlapeček Bastien 🙂 z Nekonečného příběhu, jsou v ČR asi 4 kluci 🙂

jarkalada
15. led 2013

máme v rodině jednu Sandru a říkají jí "Sandřičko" - což je pro mě na poslouchání hrozný 😝 A ona sama, skoro tříletá, si chudák říká Sáňa, protože to jinak neumí 😎

ilonka30
autor
15. led 2013

@jarkalada 😀 no právě, jméno je to hezké, ale jak jí budu říkat 😀 A miminku se mi Sandro říkat nechce...zní to tvrdě a ty zdrobněliny to jméno zcela komolí... ☹

sasiib
10. srp 2013

ahoj,myslim ze to iz nie je aktualne ale velmi som to chcela spomenut ked som tuto anketu objavila.. podla.mna SASKIA je velmi pekne meno a mam na to celkom dobry dovos.kedze sa tak.volam a neuveris ale volam sa Saskia Bursova 🙂 takze mozem potvrdit ze to spojenie meno priezvisko znie pekne ;)

zuzulice
10. srp 2013

Mně se líbí Samanta (no jo, Star Gate 😀) 🙂

scorpionka
12. pro 2014

Ajoj, zdravím všechny těhulky... 🙂
jsem v očekávání svého druhého potomka a nemohu vymyslet k příjmení Kadeřávková jméno pro holčičku....na posledním UZ mi Dr.řekla že to naní vypadá,přesněji mi řekne v lednu při dalším UZ. Může někdo poradit se jmény? ani nevím co se mi líbí a co né,jelikož příjmení je dlouhé asi by byla hloupost tomu dát dlouhé jméno... z prvního manželství mám syna Dominika,kdyby to byl náhodou kluk tak u nás vládne jméno Patrik a Adam...Díky předem za Tipy 😉

scorpionka
6. led 2015

Já bych byla pro Samantu je to takové netradiční a krásné 🙂

mandala
7. led 2015

No, Samanta je podle mě taky docela dlouhý, záleží, jestli se ti líbí neobvyklá jména nebo klasická, jinak pokud mám navázat na úvodní otázku, tak mě sez těch tří líbí nejvíc Sandra. i když si teda nedovedu představit, jak bych ji oslovovala jako miminko, Sandruško ? 😀

vikisek2012
15. led 2015

Na Vaše příjmení bych zvolila Sabrina...

olusik87
15. led 2015

@scorpionka a čo tak Ema ?

scorpionka
10. únor 2015

@olusik87 Ema je krásné ale je jich v našem okolí spousta... nakonec jsme už vybrali natálku... 🙂 ale i tak díky za tip... 🙂