Vychytávky aneb jak ušetřit čas i peníze

nikimm
18. led 2013

Ahoj děvčata kazdá znás ma nejakou tu radu od babicky maminky z internetu atd. jak si doma zjednodušit život a třeba i ušetřit nějakou tu korunku. Mám na mysli třeba takové ty rady tipu: http://zena007.cz/vhcene-ubrousky-skoro-zdarma/... pojdme se podelit o zkusenosti a nekomu treba i pomoct 🙂

sarkar
19. led 2013

@nikimm Dneska jsem prvně vyráběla ten mýdlový sliz, to by sem asi taky pěkně zapadlo...
Jinak s těma ubrouskama moc nevím no, nějak se mi to nezdá...Neroztrhají se ty ubrousky, hlavně vespod, kudy projde víc tekutiny než tou vrchni částí, která není celou dobu ponořená?

sarkar
19. led 2013

@nikimm Jo a pak bezplenková komunikační metoda, čas asi nešetří nijak radikálně, ale peníze jo, pokud se daří...

nikimm
autor
19. led 2013

@sarkar jeste jsem nezkousela ale vyzkousim a pisnu

miparime
29. led 2013

Takže dlouhou dobu jsem se chtěla objednat na brazilský keratin, nakonec jsme se s kamoškou hecly(dělá si ukadeřnický kurz) a na vixens.cz nakoupily potřebé přípravky a ejhle výsledek dopadl perfektně 😀

nikimm
autor
20. únor 2013

tak jsem vyzkousela udelat vlhcene ubrousy a uvidime co na to bude rikat maly 😀

barca_ulo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cvancarka
13. bře 2017
Uživatel cvancarka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od cvancarka.

@barca_ulo - přesně !! ušetřila jsem tam už skoro tisícovku, tak můžu jen doporučt 🙂 Tipli.cz ❤

terka_jurcikova
4. dub 2017
Uživatel terka_jurcikova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terka_jurcikova.

@barca_ulo - souhlasím! 🙂 S cashbackem se dá ušetřit hodně, ještě když se to spojí s nějakými slevami 🙂