Výherní e - mail - 500 000 liber! Taky vám přišel?

kapulet
15. kvě 2009

ahoj, spíš mě jen zajímá kolik z vás tento email taky dostalo.
Už asi po třetí mi přišel email, že se ten můj stal výherní v australské loterii Nový rok, mám vyplnit nějaké osobní údaje a odeslat. Ty dva předchozí jsem mazala ovšem ten třetí mě už rozčílil.
Je psaný lámanou češtinou a opírá se o Mezinárodní loterii, s adresou někde v Austrálii. Manžel to chce nahlásit na policii ať to prověří, tak mě jen zajímá kolik z vás jej také dostalo a zda už někdo odpověděl, atd.
My jsme vůči takovým emailův hóóóódně skeptičtí, ale podobný prý dostal i táta a tak mě napadlo založit téma

zuza80
24. kvě 2009

aj ja som dnes vyhrala 😀 😀 😀 už by bola zo mna milionárka,keby som na všetky tie blbosti reagovala 😉

lucaska
26. kvě 2009

aj ja som milionarka.......................len uz mi to leze na nervy,neviem ako sa takych mailov zbavit 😠

danullinnka
27. kvě 2009

Lucaska,
taky nevím,jak se toho zbavit,protože to pokaždé přijde z jiné adresy 😠 a když to nepošlou jako spam,tak to mám normálně mezi maily,nečtu a mažu....ale taky mě to už štve,denně i 5 😠 😠

lordallien
9. bře 2012

Zdravím mne tiez priseil takyto mail no z nemecka, sranda je to ze nechcu ziadne peniaze akurat za prevzatie zasielky teda poplatok donaskovej sluzbe ktora to dovezie. Stale neviem ci mam tomu verit alebo sa na to vyprdnut. hodilo by sa mi vyhrat taku palku a co je divno v mojom pripade je suma len 190 Eur a to je v cene len poistenie zasielky, DPH, a donaska. neviem teda co a ako kazdopadne mam vsetky udaje a ked to bude podvod a v obalke bude sek co by bol falosny zriesi to banka s policiou.