Vyndáváte autosedačky z aut, aby je neukradli?

iloha
23. čer 2009

Ahoj, poraďte mi..........Vyndaváte z auta autosedačku, aby vám jí při vykradení auta případně neukradly? Nemyslím teď vajíčko, ale už ty větší autosedačky.
Vedeme doma diskuzi, zda vyndávat či nevyndavat. Já tvrdím nevyndavat, manžel vyndavat...., ale nedovedu si to představit.
Jedu někam na návštěvu a většinou i tak sebou táhnu dost věcí, kolikrát i kočár, tak si neumím představit, že vyndám kočár, tašku, dítě, odvedu ke známým a vrátím se ještě pro těžkou autosedačku? Nebo třeba u krámu, když nakupuju, kam bych jí asi tak dala?
Napiště jak to praktikujete vy 🙂

kristi
23. čer 2009

nevyndavam, nikdy.....

gabka32
23. čer 2009

mi teprv větší sedačka má přijít, ale vyndávat taky nebudu, budem mít romera s isofixem a ještě s nohou, takže fakt bych se s tím netahala... a co tak vidím v zaparkovaných autech, tak sedačky mají uvnitř.

iris
23. čer 2009

my taky nevyndaváme...

jabber
23. čer 2009

taky nevyndaváme, to by mi tak ještě scházelo 😀

cazadora
23. čer 2009

nevyndaváme to už bych nedala i tak toho vleču dycky dost

ygreen
23. čer 2009

nevyndaváme, ale bydlíme v rodinym domku se stánim u domu. Ale nevyndaváme ani na dovolený, na nákupech, apod.

jeudi
23. čer 2009

ne nevyndavame kdyz uz nam budou chtit vykrast auto tak at si nahrabou

berenika39
23. čer 2009

taky ne, je to sice blbý, ale už jsem přišla o víc než pár tisíc za sedačku. prakticky je to neproveditelný, jet někam a s prckem vláčet sedačku. btw, ty velký vážej hooodně kilo, měla jsem co dělat dovléct ji z obchodu do auta, nakonec když mě prodavač viděl, odnesl ji a nainstaloval 😀 😀 😀

nety
23. čer 2009

Taky sedačky nevyndávám,i tak si připadám jako štěhovák🙂.A i kdyby ,at si ji vezmou,ale auto at nechaj.

aponchie
23. čer 2009

mame Maxi Cosi a ta jde vyndat celkem slusne rychle a pohodlne,ale vyndavam jen kdyz vim,z enepojedu na dlouho s ditetem nebo cistit ,ale takto ani nahodou ..

jandaj
23. čer 2009

taky nevyndáváme, to by bylo na zblbnutí 😉

kubaka
23. čer 2009

jejda, díky za rady, zrovna zítra kupuju auto a autosedačku, to mě nenapadlo - téma přímo pro mě. V tom autě stejně nebude nic k ukradení, tak aspoň si zloděje udobřím Romerem s isofixem 😝 Je teda pěkně těžká, to je fakt. Snad víc než ten Fiat Panda celý 😀

aponchie
23. čer 2009

kubaka nechci delat reklamu,ale fakt je dobra 😎

iloha
autor
23. čer 2009

kubako, my taky máme Romera i isofixem a je super, dobrá volba, si myslím 😵

zany
23. čer 2009

My sedačku nevyndaváme. Nevím co bych táhla dřív, jestli kočár, děti a ještě k tomu sedačku 😝

supina
23. čer 2009

nevyndavám a to mi auto vykradli. Naštěstí sedačka tam zůstala - měli jsme jí asi 3 týdny!

paolin
23. čer 2009

taky nevyndáváme a taky máme obě Romerem s isofixem a taky velká spokojenost 😀

lenkabu
23. čer 2009

nevyndavám to bych se z toho už po.......... 😀 😀 😀

beruska2x
23. čer 2009

nevyndavame a to jezdime maalo, rekni manzelovi at si to zkusi vsechno tahat a on ho takove blbe napady prejdou rychle.. kdyz ti auto budou chtit vykras tak to stejne udelaji treba i kvuli odlozene igelitce, to si nepomuzes, po autosedackach teda zlodeji moc stejne nejdou 😀

petka80
23. čer 2009

Nevyndávám, to bych se z toho zbláznila... Možná kdybych měla nějak dýl parkovat v nějaký "podezřelý" lokalitě, ale stejně si to neumím představit.
Mám taky Römera s isofixem a spokojenost.
Sedačku přendáváme jen když jedeme někam manželovým autem, to ale dělá vždycky on, já se to ani nechci učit, jak se to vyndává, když to neumím, nemusím to aspoň dělat 😀

vrana
23. čer 2009

tak my máme stejný problém, manžel si dokonce tu sedačku domů vynes, nadával u toho, ale názor má pořád stejnej 😠 moc si nenechá vysvětlit, že když pojedeme na nákup, bude sedačka taky v autě, zrovna tak na výletě a že pravděpodobnost že ji ukradnou je stejná i tam. No doufám, že až si ji takhle párkrát vynese i s nákupem, tak ho to přejde. 😖 Jasně že bych nerada přišla o sedačku a měla vykradený auto, ale nosit to to eeee

petka, v praze na sídlišti je podezřelá lokalita všechno, bohužel.

mondour
23. čer 2009

Ahojky doufam ze nevadi kdyz se na chvilku pridam.Mame tu stejnou zkusenost a to holkam bylo 5měsicu takze zadna sranda

petka80
23. čer 2009

vrana, hm, to je fakt, jenže já jsem stejně ten typ, že bych ji asi nevyndávala ani tak..... 😒
Jinak ale s vykrádáním aut máme taky svý zkušenosti, když jsme ještě bydleli jinde, několikrát manželovi ukradli rezervu, o rádiu ani nemluvě, jednou mu dokonce ukradli všechny 4 kola 😕 Naštěstí bylo služební, ale i tak. Je to prostě děs..... ☹

bledulka
23. čer 2009

ahoj,jsem tu asi jediná,ale vyndáváme a dáváme do kufru-takže není na očích...jezdíme ale docela málo,takže nás jednou za 14 dní nijak neomezuje sedačku přidělat a pak oddělat...do bytu bych se s ní taky netahala,ale jen ji takto schováme- u nás občas brousí bezdomovci a já nebudu čekat,až nám rozbijí auto a sklo(další škoda ) jen proto,aby mohli prodat sedačku do bazaru a mít na pár krabic vína 😝

alcatko.j
23. čer 2009

Vyndavame a davame do kufru. Ale taky jezdime malo.

vrana
23. čer 2009

my bychom ji bohužell do kufru dát nemohli, máme ford galaxy, tomu je do kufru vidět nebo se zatahuje roleta, což neděláme, protože pak to naopak láká 😖

mondour
23. čer 2009

ale u nas to nebyli zlodeji to je k nastvani.Autobazar AAA si to auto vzal zpatky

soanpe
23. čer 2009

mondour
nejsi bohužel sama 😠 😝

jabber
23. čer 2009

já myslím, že autosedačky se moc nekradou, možná jedině tak na zakázku, ale že by se náhodný kolemjdoucí zloděj rozhodl, že si vezme sedačku......jako lup je to dost neskladný a nápadný 😀

lucenek
23. čer 2009

my taky bereme domů do kufru ee, máme rezavou fildu a MC Tobi....vyháčkovat jde snadno.....