Vyndáváte autosedačky z aut, aby je neukradli?

iloha
23. čer 2009

Ahoj, poraďte mi..........Vyndaváte z auta autosedačku, aby vám jí při vykradení auta případně neukradly? Nemyslím teď vajíčko, ale už ty větší autosedačky.
Vedeme doma diskuzi, zda vyndávat či nevyndavat. Já tvrdím nevyndavat, manžel vyndavat...., ale nedovedu si to představit.
Jedu někam na návštěvu a většinou i tak sebou táhnu dost věcí, kolikrát i kočár, tak si neumím představit, že vyndám kočár, tašku, dítě, odvedu ke známým a vrátím se ještě pro těžkou autosedačku? Nebo třeba u krámu, když nakupuju, kam bych jí asi tak dala?
Napiště jak to praktikujete vy 🙂

laaala
23. čer 2009

my jsme to vyřešili tak, že jsme nechali zatmavit skla, jednak tam nesvítí sluníčko a navíc tam není vidět, takže to nikoho nebude lákat. Tahat jí domu ... to by mě asi hráblo ... navíc je těžká jako prase

nikka.vo
23. čer 2009

Jezdíme často, ale vyndaváme, protože bydlíme na sídlišti, kde nám už X krát vlezli do auta, jednou nám ukradli všechno co se dalo odělat včetně kožených opěrek, rolety do kufru apod 😠 😠 😠 takže tady si to fakt dovolit nemůžeme.Záleží kde člověk bydlí. V září bychom se měli stěhovat do Rudné U Prahy a rozhodně vyndavat nebudeme 😉 Takže teď taháme kočár, nákup a sedačku 🙄 a to kolikrát (spíš většinou) nezaparkujeme před barákem, ale místo je až někde v prd** 🙄

nikka.vo
23. čer 2009

Beruska, nesouhlasim, že po sedačkách zloději nejdou, ta sedačka se dá prodat pořád dráž než panel radia 😕

vrana
23. čer 2009

nikka a to ji vyndáváte vždy a všude? i když jedete na nákup, na výlet? mně to totiž přijde stejný risk, když ji někdo bude chtít ukrást ukradne ji přece kdekoliv a kdykoliv 😅

luckahr
23. čer 2009

tak to si nedovedu vubec predstavit sedacku vyndavat. A to tam mame dve a v podstate uz 7 let mame nonstop v aute autosedacku. Za tu dobu nam auto vykradli 3x, ale autosedacku fakt ani jednou. A ze by se kradly na zakazku jsem zatim neslysela a pochybuju, ze se ve 3 rano nejakej zoufalec potahne do zastavarny s autosedackou, nevim no. Ja tedy parkuju v kufru kocar, protoze jsme bez vytahu a fakt mi to nestoji za zniceny zada, staci to, co taham i tak 😒 😉

gtver
23. čer 2009

nosíme ji do auta, když někam jedeme, jinak ji máme doma, přes noc ji vyndaváme, na nákupech apod. ne

iloha
autor
23. čer 2009

tak zatím nevyndavat vede...........nám auto vykradli dvakrát a autosedačku taky nechali i hračky v kapsáři 😉

gtver
23. čer 2009

hm, tak nám mimo jiné ukradli i slevový poukázky do McD, co jsme dostali jako reklamu na benzince a starou kšiltovku 😀 😀

nikka.vo
23. čer 2009

vrana, to přeci nemůžeš srovnávat, když nechám sedačku v autě během nákupu a když denně stojí na síldišti, kde si jí ty svině oblídnou a jdou třeba i na jisto. Myslíš, že někdo půjde krást třeba do podzemních garáží kde jsou kamery a hrozí, že ten člověk může každou chvíli přijít, navíc je tam spousta svědků, nebo jí ukradne v noci na sídlišti 😕 Zeptám se tě: Vy auto zamykáte? Přeci když ti tam budou chtít vlézt, tak ti tam vlezou taky a takhle ti nepoškodí zámek 😝 Jak jsem psala, záleží to na tom, kde bydlíte. My bohužel bydlíme na nechutným sídlišti a jak už jsem řekla: Ukradli nám minule všechno co se dalo vyndat, pochybuju, že by si vzali roletu do kufru a sedačku tam nechali 😝 Naposledy když nám tam vlezli, tak si vzali alespoň 10kč co jsme tam měli na vozík 🙄 Tak bych tě chtěla vidět, že by snechávala sedačku v autě 😅 Nevidim tu u nás v autě ani jednu, nosí si jí domu všichni 😉

nikka.vo
23. čer 2009

Když nám to auto očesali, tak si vzali i airbagy 🙄 🙄 🙄 stačí vám to? Stejně tak jsme jednou jedinkrát nechali v kufru el. nářadí (půjčené) s tím, že druhý den ho vracíme a co myslíte? Samozřejmě nám tam zrovna někdo musel vlézt 😠 😠 😠 Useknout jim ruku za to!!!!

kuzelka
23. čer 2009

nevyndavam, dvě bych stejně neunesla 😀 😀

gtver
23. čer 2009

nikko, koukám, že máme stejné zkušenosti... a to bydlíme ve "slušné čtvrti" 😖

nikka.vo
23. čer 2009

Navíc prostě 7000,- není pro mě málo! Naštěstí až budeme mít sedačky dvě, tak už budeme bydlet tam, kde se jí nebudu bát nechat, ale kdybychom bydleli v té hrůze kde dneska, tak bychom holt šli na dvakrát, to mě nezabije! Zabilo by mě pak kupovat dvě sedačky 😀

zanetka82
23. čer 2009

Nevyndávám

lucieee
23. čer 2009

my taky nevyndáváme, ale míme tmavý fólie na oknech takže na malou nesvítí sluníčko a nejde do auta vidět 😉

nikka.vo
23. čer 2009

Gtver, my bydlíme na Praze 13- Stodůlky, ale je to nejhorší sídliště na téhle městské části, je uplně stranou od všech a je tu největší počet romů. Nikdy jsem nebyla rasistka, ale kdyby jste bydleli tady, tak se z vás rasista stane! To se jen tak nevidí prostě! Ale to je zase na jiné téma 🙄

gtver
23. čer 2009

nikko, jj, to je hrůza, já koukám, krade se snad fakt všude, už ani nespočtu, co všechno si zloději odnesli a bohužel argument, že s něčím by byl nápadný a s něčím se tahat přece nebude, vůbec neplatí. Takže ani tu autosedačku neriskuju 😔

vrana
23. čer 2009

nikko, no tak, není nutné, psát miliony vykřičníků a rozzuřených smajlíků. 🙂

Ano, pokud budu bydlet na "určitých" sídlištích o kterých se ví, že tam ukradnou i kapesník a nenechává v autě opravdu nikdo nic, budu to dělat taky. U nás tomu tak není, takže opravdu vidím stejnou pravděpodobnost krádeže v garáži v hypermarketu jako před barákem. A to si piš, že v garážích ti záznam z kamery bude naprd, stejně jako ty přihlížející. Lidem je v dnešní době jedno, jestli okrádají druhého, hlavně že neokrádají jeho samého.

A ano, auto kupodivu zamykám a i pro nás je 7000 hodně. 🙂 Hezký večer a díky za názor.

gtver
23. čer 2009

vrano, bohužel ani nemusíš bydlet na takovém "vyhlášeném místě" 😖 asi sem dělají nájezdy, nebo já nevím 🙄

nikka.vo
23. čer 2009

vrana, mě to naštvalo, protože ti napíšu, že nám očesali auto komplet, divim se že nám nestálo na špalcích a ty napíšeš, že bychom se mohli bát to nechat v autě i na nákupu. Tak myslim, že jsem hned napsala jasně, že bydlim někde, kde to nelze a tvoje odpověď na to byla pro mně zcela nepochopitelná a nelogická, proto ty !!!!! 😵

nikka.vo
23. čer 2009

To s těma garážema jsem ti dala jako srovnání. A to: Jaká si myslíš ,že je pravděpodobnost v noci na síldišti a jaká na nákupu např v podzemních garážích, kdy budu za hodinu zpátky 😉 Prostě srovnáváš nesrovnatelné...

nobody
23. čer 2009

vezmu a jdu, jak myslíte, že vydělávám?
css

nikka.vo
23. čer 2009

gtver, tak to si piš že tam dělají nálety, já si třeba nemyslim, že nám to tu vykrádají ,,místní,, spíš si nás tu vybírají, protože je to stranou od zbytku ,, městské části,, , méně si tu člověk všimne pobudů, protože je jich tu nespočítaně i tak 😒

jabber
23. čer 2009

No můj brácha taky bydlí na sídlišti, auto už mu taky vykradli, ale kupodivu zmizely právě jen ty airbagy a nějaké nářadí, zůstaly 3 autosedačky a dokonce i rádio. V servise mu pak říkali, že zrovna airbagy se kradou na zakázku z konkrétních značek aut, protože jsou drahé jako prase 😅 Asi záleží po čem zloděj jde, ale většinou kradou věci, kterých se rychle zbaví někde v zastavárně, což není případ sedačky

nikka.vo
23. čer 2009

Jabber s tím souhlasím, u nás byla škoda za 80.000,- jak nám to očesali, máme italské auto, ale není to nový model a stejně po tom šli, kurvy! Naštěstí ho máme pojištěné, ale spoluúčast, nebo jak se tomu nadává je 5000,- 😖 Ta vysoká cena samozřejmě byla proto, že v autorizovaným servisu si to nechávali posílat a samozřejmě každá věc přišla zvlášt a dopravné za jednu věc kolem 500,- 😅 na co to posílat dohromady 😅 a pak nám šili ty opěrky, tím že se už nevyrábí, tak to bylo na zakázku. Nevim co bychom dělali nemít to pojištěné, kde bych ty věci sháněla 🙄

nikka.vo
23. čer 2009

na našich autech se vystřídali různí zloději... od těch (nejspíš) na zakázku, přes socky co si vzali alespoň 10kč až po trotly, co se do něj nedostali, ale poškodili totálně zámek. 😅 😅 😅

rajka
23. čer 2009

Tak my vytahujeme a nosíme domů. Kamarádka bydlí kousek a ukradli jí už 2 ..... psali v regionálních novinách, že kradou hlavně feťáci, aby měli na dávku.....

rajka
23. čer 2009

ještě dodatek - sedačku vytahujeme "jenom" na noc, pokud jedu někam několikrát za den, tak ji tam samo nechám....i kkdyž jedu na návštěvu nebo do obchodu....to by ani nešlo, tahat sedačku do obchodu, že 😀

nikka.vo
23. čer 2009

rajka,přes den jí tam taky necháváme, ale málo kdy se stane, že někam jedeme, pak se stavíme doma a za pár hodin zase jedeme.

jabber
23. čer 2009

Já myslím, že na to nejde jednoznačně odpovědět, jestli vyndavat anebo ne. Každý se řídí tím, kde bydlí a jakou má s lupiči v okolí zkušenost 🙂