Výpočet, kdo je otec miminka. Poraďte

maminka222
27. pro 2010

Ahoj holky,

mohly byste mi poradit? Měla jsem nechráněný styk 25.9.2010- partner si dával pozor, viditelně šlo sperma ven, ale znáte to, říká se, že může být i něco vevnitř. Tenhle styk byl 2 dny pos končení ms (tak nějak jsem předpokládala neplodné dny). 13.10.2010 jsem dostala menstruaci- o několik dní dříve a slabší, ale přesto ms. Pak jsem následující měsíc měla styk s mým současným přítelem a ms jsem už nedostala. Jsem těhotná, ale dle ms jsem byla 12+4, ale dle utz 13+3, znamená to, že je to těhotenství ze styku v září? nebo se ty týdny mohou stanovit i déle než dle ms a přesto je to z cyklu po ms? Stydím se o tom komukoli říct, tak se ptám vás, prosím poradte mi, jsem zoufalá a bojím se, že i když si dával partner ze září pozor .... Prosím o radu

summer1985
2. čer 2015

Ještě někdo prosím?

tarra27
2. čer 2015

@summer1985 testy otcovství se dají koupit i na netu, domácí, myslím, že v zahraničí stoji asi 3tis....a u nas už jsou taky, mrkni...a pak po porodu udelej...nic jineho nemá smysl...ted ti nikdo nic neřekne....a už vubec ne na 100% z popsane situace....drž se a ted nic nehrot .)