Výrobky z teleshoppingu. Sdělme si zkušenosti

kpetra
21. kvě 2008

Ahoj. Tak mě napadlo, že bysme si mohly sdělovat zkušenosti s výrobky prodávanými přes teleshopping. Mě konkrétně by zajímalo, jestli některá nemáte parní mop z TV productu. Opravdu to funguje? Já jsem se na něj koukala u nás ve výloze obchodu TV product a pokud by opravdu fungoval, možná bych o něm i uvažovala. 🙂

aponchie
22. kvě 2008

ja podle reklamy bych rekla nenakupuju vubec 😝

kpetra
autor
22. kvě 2008

vladimuraz - to se fakt zeptej, zajímá mě to. 😀 Ale říkám si, že kdyby to opravdu fungovalo,tak by se mop prodával všude v elektru a né v nějakým teleshoppingu.

Jééééé - teď jsem si uvědomila, že tu dětskou motorku máme taky v garáži. Zdědili jsme ji po synovci a zatím nepoužili. Pro mě je to spíš dárek za trest. Pokud vím, brzy se tomu vybije baterka a pak pořádně nejede.

minal
2. bře 2011

Čauky, taky nemáme žádný výrobek z reklamy, nikdy jsem tomu nevěřila, ale některé výrobky vypadají fakt lákavě. 🙂 Nemáte někdo doma tu stříkací pistoli??? Vypadá to tak lehce, jenže stojí to ranec a nevíme zda je to jen dobře udělaná reklama zas. 🙂 Klasická stříkací pistole stojí pár korun, ale nastříká z ní jen lakýrník vyučený. Nenajde se někdo s pistolí z reklamy, kdo by mě řekl zda to funguje, nebo je to jen reklama??? http://www.tvproducts.cz/cz/detail/malirska-pis... Nevím zda je to tahle, v reklamě stojí snad 1400,-Kč. Někdo ji mít musí, když je vyprodaná, tak halooo? 😀

minal
2. bře 2011

Osobně vím, že nějaký výrobky zase tak špatný nejsou. U známých mají třeba z TV pískovou filtraci snad 3 roky, pač byla v té době jedna z nejlevnějších a zatím jsou s ní stále spokojeni. Nás ta pistole tak láká, bych stříkala jak divá a kde co. Tak kdo ji má??? 😀 😀 😀 😀

beruska2x
2. bře 2011

@minal pistoli ne ale mame od nich vic veci - do kuchyne, nafukovaci postel, masazni podlozku do vany a se vsim jsme spokojeny...
u nas maji projdejnu v Liberci kde si muzes vse prohlidnout atd.. takze v poho 😉

minal
2. bře 2011

@beruska2x škoda, já bych tak potřebovala znát zda ta pistole stříkací funguje i v rukou žen. Bych ji letos s mámou zavařila. 😀

beruska2x
2. bře 2011

@minal proc by ne 😉

minal
2. bře 2011

@beruska2x No protože to vypadá jak obyčejná stříkací pistole, se kterou jak tvrdí manžel a táta bych nastříkala prd, pač nejsem lakyrník a nemám to v ruce. Jenže v reklamě si tak lehce stříkají...bych fakt chtěla znát jak to je ve skutečnosti. Nejen moje máma po ni touží, už i tátova přítelkyně. Tak je vidět, že ta reklama fakt zaujala... tak kdo ji koupil a už zkusil???? 😀

beruska2x
2. bře 2011

@minal muj deda s takovou - starsi teda 😀 - strika od auta, zabradli atd kde co.. a lakyrnik taky neni 😉 chlapi maji strach ze budes chtit praci po nich ne 😀 kdyz nebude fungovat tak ji vratis...

pjotri
11. bře 2017

Smeju se. Autokamera za VYHODNOU cenu 1200 Kc a k tomu GRATIS - hihihihahahahohoho -DRZAK NA PREDNI SKLO, NABIJECKA a AKUMULATOR!!! Tak se ptam, JAK bych asi mohl provozovat kameru BEZ drzaku a BEZ nabijecky , natoz BEZ akumulatoru??? Ta stejna kamera stoji na aliexpress.com 11 dolaru, KOMPLET! Jsou to podvodnici. A totez ten slavnej odstranovac skrabancu z laku. Je videt, ze je to fligna. V ukazkach se NIKDY NIC nelesti, potre se a VSECHNO do 10 vterin zmizi. Na youtube je X ukazek, kde nic NEZMIZI potrene misto je nutno UTRIT. uZ TO JE PODSTATNY ROZDIL PROTI UKAZKAM V tv. Je samozrejmy, ze po otreni skrabance zustanou v nezmenene podobe. Takovymu ZAZRAKU muze uverit jen idiot.

wrau
5. pro 2018

Kráječ s noži do "V" nerez zakoupený v kamenné prodejně TV produkts byla jedna velká blamáž. Absolutně nedělá to, co slibují. Myslíte, že koupě v kamenné prodejně je výhra? Že si výrobek zblízka prohlédnete, osaháte a neriskujete překvapení, co vám doručí pošta ? Nikoliv, je to ještě horší. Jak výrobek skutečně funguje vám v kamenné prodejně stejně neukážou a navíc neplatí vrácení výrobku do 14 dnů bez udání důvodu. Ani důvod, že nepracuje jak má, nám nebyl k ničemu. Již nikdy více.
Ani e-shop ani kamenná prodejna TV Produkts!