Výrobky z teleshoppingu. Sdělme si zkušenosti

kpetra
21. kvě 2008

Ahoj. Tak mě napadlo, že bysme si mohly sdělovat zkušenosti s výrobky prodávanými přes teleshopping. Mě konkrétně by zajímalo, jestli některá nemáte parní mop z TV productu. Opravdu to funguje? Já jsem se na něj koukala u nás ve výloze obchodu TV product a pokud by opravdu fungoval, možná bych o něm i uvažovala. 🙂

pattie
21. kvě 2008

Nějak těmhle věcem už z principu nedůvěřuju ☹

nensy
21. kvě 2008

no tak mi máte z teleshoppingu takovej mixer co krájí a seká a už ty nože stoho nejdou moc vyndavat já teda nevím mi ho dostali k vánocum jinak je dobrej až na ty nože. 😀

neeve
21. kvě 2008

Parní mop mě tak zajímá.

Jinak Power Wac 1000 - mini vysavač bezsáčkový co tahem udrží i bowlingovou kouli nevysaje ani psí granuli. Takovej krumpl už do bytu nechci. Tuhle mi volali, že mám od nich výrobek a že pokud jsem spokojená, určo budu mít zájem o jejich zajímavou nabídku... Jako to si naběhli 😠 😠 😠

len
21. kvě 2008

Já jsem pevně přesvědčená, že jsou to všecko předražený šmejdy, pár jsem jich držela v ruce a děkuji, sama bych si takové "zázračné" výrobky nekoupila ani omylem 😉

amj
21. kvě 2008

jo, souhlasim, šmejdy. mam něj. mixér - že v tom jde dělat zmrzlina - ho....! nože se mi zlomily hned na poprvé, reklamovala jsem asi 6 věcí, ale nikdy ty stejný a ted po záruce na to peču, opravit to by stálo víc než novej mixer. taky mi volali, tak jsem je poslala do ... pryč. nic nechci. drahý a blbý 😨

aponchie
21. kvě 2008

Telesmeling 😀

kpetra
autor
21. kvě 2008

Mám podobný názor jako vy, taky takovým obchodům moc nevěřím. 😠 Žádnou věc z teleshoppingu atd. doma nemáme a jak to čtu,tak asi ani mít nebudeme. 😀

majina
21. kvě 2008

Tak na mě by nevydělali ani korunu 😀 😀 😀 Žádný kraviny do baráku nechci 😀

krista
21. kvě 2008

Já jsem na tyhle reklamy a hlavně na ty ceny alergická 😀 😝 Nějakej pitomej kráječ do ruky za 1490,- to upadli ne? A o ostatních věcech nemluvim 😝

makelka
21. kvě 2008

Teleshoping??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Líbí se mi ten napařovací vysavač, jak to všechno vysaje, bych chtěla vidět 🙄

makelka
21. kvě 2008

A navíc bych řekla že je to směřovaný pro věkovou kategorii 60+ 😀

aponchie
21. kvě 2008

ja nechapu jak to nekdo muze koupit ..vzdyt uz ta samotna reklama je celkem tupa si dovolim rict 😝 ale je fakt,ze starsi lide jsou asi nachylnejsi k takovejm nabidkam 🙂

krista
21. kvě 2008

Jo tak můj tchán koupí všechno co se mu pod nosem ukáže a neváhá si na to vzít ani půjčku 🙄 Hlavně aby tam bylo uvedeno (teď mluvím spíš o takových podvodných společnostech) "objednejte na 2000,- vyhrajete auto, vyberte si rovnou barvu" To je třeba schopen objednat si 3 dřevěný vařečky za 500,- 😝 ale nikdo mu nevysvětlí že auto nepřijde a že jsou to kšunty který se seženou ve Vše za 39,- to se akorát nakrkne 😅

amj
21. kvě 2008

makelka - možná 70+ 😀 😀
krista - to znám, takový měl bejvalej rodiče - měli doma deky, křesla, mixery, kráječe...jednou použili a nikdy víc.

vladimuraz
21. kvě 2008

Já se taky vždycky hrozně divím, kdo takový kraviny může kupovat. A pak zjistím, že to naši mají doma (podotýkám, že jim není ani 60+), případně tchánovci... 😀 Oni už to přede mnou schovávaj, páč vědí, že zas dostanou vynadáno 😀 Kpetro, můžu se jich na ten zázračný mop zeptat, samozřejmě již stojí doma připraven poprat se se vší tou špínou 😀 😀 😀

nobody
21. kvě 2008

teleshitting? stačí název 😉

ivousek
21. kvě 2008

Se tady rechtám jak to ctu 😀
Já jsem se taky zamilovala do toho mopu,ale asi to bude jako s tím vysavacem co psala neeve,ale ze ta reklama je tak lákavá 😝
Neter má tu motorku a je super uz ji má 3 roky tak asi nekde se stala chybicka a udelali ji dobre.
Já bych tam nic asi nekoupila kdyz jsem shánela UV lampu na nehty tak jsem se tady na netu docetla ze ta jejich UV lampa stojí za prd.

aponchie
21. kvě 2008

ivousku ja ti udelam reklamu a koupis taky ode me neco?? 😀 😀 😀

ivousek
21. kvě 2008

aponchie: já myslím ze ty ukecás aji mrtvého 😀
Je fakt ze doma máme vsechno co je v reklamách a ani si to neuvedomujeme.
Skoda ze tu není skuli,má tu perlickovou koupel. 😉

aponchie
21. kvě 2008

ivi ja??????????????//ja fakt neeee 😀 kdy ja jsem naposledy koho k necemu prekecala? 😀 😀 😀 to si delas prdel ,ze skuli ma tu koupel???ja se k ni chystam co nevidet tak vemu plavky a prubnu to 😀

ivousek
21. kvě 2008

Jo si delám prdel to já ráda. Jsem tam byla nedávno porád sem se na tu koupel chystala,ale nejak nebyl cas takze jenom sprcha-a to já mám doma teda lepsí. 😀 A stejne jsem se bála ze me to zamorduje.Jsem se porád ptala jak je to vyrobené a jaká je u toho izolace... 😀

aponchie
21. kvě 2008

ja bych do toho uprimne nevlezla ani za mak ja mam psycho jen malou fenovat v koupelne po sprchovani to susim kde co davam majzla a vlezt dobrovolne do nejake elektriky nee 😀

ivousek
21. kvě 2008

o práve já taky nééé,ale je fakt ze tam jde vlastne do vany jen ta hadice která se napíchne na tu podlozku,ale taky jsem se ptala jestli tam ta el.nemuze preskocit 😀
Doma máme novou el.takze nám to hned vyhodí pojistky tak to strach nemám,muz si delává srandu ze by se me ani zbavit nemohl kdyz lezím ve vane ze by tam hodil fén. 😀

neeve
21. kvě 2008

já taky se bojím těch bublinek 😅

aponchie
21. kvě 2008

jj tak fen je jistota.u nas je ale jistota,ze se fenuje jen mala a to jen ve vyjimecnych(casovych)duvodech ja vubec teda takze tim by me nemohl zneskodnit 😀

malok
22. kvě 2008

Jak jste tady zmiňovaly ten vysavač..známá si ho koupila a jak tam píšou - na všechny povrchy.....tak začala gruntovat celý barák. A výsledek? z linolea má teď linoleum a lá moře (je krásné navlněné), z plovoucí podlahy má podlahu a lá malý ohníček (je krásně místy propálená)...myslím, že už jí asi kleplo 😀

aponchie
22. kvě 2008

😀

aknela75
22. kvě 2008

Tak já odradím od koupě násady na hadici pro mytí auta. Čůrá to, jako malé dítě, tudíž tím nic neumyjete. Taky jsem jednou podlehla (asi díky ceně) a koupila mámě. To byl tedy dar. 😠 😀 Ach jo. Nikdy více. Nesnáším takové kšunty a jsou jich mraky. To je děs!!!! Kam to asi za chvíli budeme jako dávat? 😖

nensy
22. kvě 2008

tak to je teda hrůza 😀 😀 😀 tak to se nedivím mě by teda taky kleplo

liviky
22. kvě 2008

souhlaasím,takové ....nebrat,čím větší reklama a čím častěji tak je to větší šmejd...