Vysavač na suché vysávání i na mokré čištění koberce

aknela75
5. čer 2008

Prosím o radu. Potřebujeme koupit nový vysavač, který by dobře vysával, ale i dobře čistil koberce. Tak do 8.000,-- Kč. Manžel myslel ETU Atlantic 2867,90000. Jenže ten se mi zdá slabý a nevím, na kolik je dobrý. Potom ještě mají NEPTUN, ten je silnější, ale taky nevím. Prosím poraďte, který. Jakou značku. Ještě jsem na netu viděla Phillips FC 6844. Jestli ještě víte o nějakém jiném a máte s ním zkušenosti, tak prosím poraďte.

llucinka
5. čer 2008

Neptun bych si nekoupila, máme ho doma a moc nám nevyhovuje. My máme Miele, ale ten je jen na suché vysávání, ale spokojenost je 200%. 😉

aknela75
autor
5. čer 2008

Díky, tak já si to o Neptunovi myslela, že nic moc. Prostě se mi to zdá slabé. O Miele vím, že je dost dobrý. Snad zvítězil v testu spotřebitele, tuším.
Uvítám další zkušenosti. Díky.

aknela75
autor
5. čer 2008

llucinka můžu se zeptat, v čem vám nevyhovuje Neptun? Četla jsem na netu, že víceúčelové vysavače by měly být jen jako doplněk, že by se s nima vlastně mělo převážně jen čistit, protože prý mají omezený výkon. Tak se ptám, jestli z toho něco vydedukuju. Já potřebuju propírat koberec, protože máme neustále špinavý, neboť mi tu běhají prckové s botama. Je to děs. Ale nějak to nestíhám uhlídat. 😀

llucinka
5. čer 2008

aknelo: My ho měli taky jako doplňkový, ale je děsně těžký, špatná manipulace a koberce jsme si radši nechali vyčistit, s tímhle to bylo fakt o ničem. Miele je prostě něco jako hračka, perfektně se s ním pracuje a vysaje i nemožné 😉

aknela75
autor
5. čer 2008

llucinka, ještě jaký typ Miele vysavače máte? Díky.