Vysavač s klepačem/rotačním kartáčem. Máte doma?

vrtule83
18. čer 2008

Máme doma psa, který může všude a poslední doubou příšerně pouští chlupy, náš vysavač už to nezvládá z koberce brát. Uvažuji o vysavači s klepačem či rotačním kartáčem. Ne Vorwerk či podobné. Máte někdo doma? Díky za zkušenosti

vef
7. črc 2008

Dobry den, my mame doma take nekolik pejsku a po celem byte mame koberce, krom kuchyne...Poridili jsme si vysavac Reinbow, ale vzhledem k cene ( cca 60-80 tisic), je dokonalej, vysat muzete cokoliv,ma nadrz na vodu, se kterou muzete cistit po svem milackovi i koberce, ale ikdyz je tak vynikajici, presto stoji opravdu moc penez...proto si kupte vysavac bud se suchou nadobou, nebo s nadobou na vodu...rotacni kartac je pro nase milacky moc dulezity...uz jen kvuli chlupum... tyto vysavace - jejich cena tech lepsich se pohybuje od 5000 vyse, ale za 5000 si muzete poridit uz i lepsi vysavace s rotacnim kartacem. klepac je dobry na necistoty v koberci...jako je zaslapany prach...kuze atd...abyste se zbavila povrchove spiny, chloupku...na to nemusite mit klepac...rotacni kartac vam take ten koberec pekne vysaje🙂 vycisti 🙂 doufam ze jsem vam aspon trochu pomohla v rozhodovani 🙂 mejte se krasne.....

nensy
7. črc 2008

no enzlob se ale vysavač za ty peníze no to je teda mazac to bych teda nedala 😉

aponchie
7. črc 2008

za ty penize i vari vodu na kafe ne? 😀 😀 😀
btw:dneska se da poridit slusnej vysavac za mnohem menzi cenu 😉 rainbow driv letel mezi dealery se to nabizelo po domacnostech si pamatuji za nechutne penize 😀

yenn
7. črc 2008

vrtul, ja mam stejny problem a mam uz vybrano 😎

http://www.extrastore.cz/detail.php?i=1782

aponchie
7. črc 2008

tak o miele sem slysela,ze je to nej vysavac ,ale nevim jakej ..vim,ze na jedne strance MF dnes byl vyfocenej jako vitez testu

yenn
7. črc 2008

my mame miele mnohem starsi a je porad super, myslim ze od nich zadny vysavac nebude spatny

aponchie
7. črc 2008

ja jsem koupila vysavas rohnson v tesku za asi1100kc a je to totalni smejd na entou ,mame jen jeden koberec na chodbe tak sem si rikala,ze to nema cenu neco drazsiho,ale sere me ,ze ani blbej prach uz nevysava ,porad menim sacky jak trubka a nesaje ani poradne,snura se nanatahuje sama,zlomilo se cosi ty ostatni filtry jsou kaput no hruza!zitra nam maji delat okna a ja si asi nekde radsi pujcim nebo s timto strojem bych to rozmlatila vsecko vzteky 😝

yenn
7. črc 2008

Apo, ja mam zase Daewoo, taky za nejakych 1500, kdyz jsem ho kupovala, nemela jsem zadne koberce a jen parkety a maly byt, tak to bylo jedno. A ted proste nestiha, ty chlupy z koberce nebere vzbec, to musim na kolena a jak idiot to vysavat primo tou trubkou 😠

aponchie
7. črc 2008

presne 😝

nensy
7. črc 2008

tak si ho za ty peníze kup apíí ne 😀 😀 😀 já bych teda za to ty prachy nedala radši bych to vrazila do něčeho jiného

len
7. črc 2008

No, řeším podobný problém... V celém bytě jeden velký (který bych ještě ráda dala pryč) a jeden malý koberec, vysavač relativně funguje, ale pořád přemýšlím, jestli by se nevyplatilo něcoo silnějšího, koneckonců se to používá často a po dobu mnoha let, ne? Mimochodem tuhle jsem pověřila luxováním mažela, já si šla zacvičit (to trvá 50 minut) a on celou tu dobu luxoval! Pokoj 14 m2 a kobereček 140x200 cm!

aponchie
7. črc 2008

si blba nensy to bych radsi mela bordel v byte a jela na dovcu za ty penize 😀

nensy
7. črc 2008

no jasně to jsem myslela a jela by jsi se mnou co 😀

aponchie
7. črc 2008

no to da rozum kurna 😀

lucky.lady
7. črc 2008

Ahoj 🙂
Já mám doma miele cat&dog 4000. Má rotační kartáč a další šikovné nástavce. Je taky hodně výkonný. Když jsem s ním vysávala poprvé, tak jsem hned musela měnit pytlík, náš předchozí vysavač nechal v bytě očividně hodně chlupů, které nezvládl vyluxovat 😉. Vážně můžu jen doporučit.

aponchie
7. črc 2008

ja jsem mela jednou u kamosky v ruce vysavac uz nevim presne jaka znacka ale jeste na nem bylo napsane Cobra a to byl mazec mel ten rotacni kartac s pojezdem takze to samo jelo a nemusela sem se namahat a spoustu pridavnych kravin nicmene samotnej vysavac byl mega dobrej a pri vysavani se koberec malem nadzvedaval 😝

yenn
7. črc 2008

lucky.lady, diky, to jsem presne chtela slyset! 😉

mamkamarketa
20. čer 2011

ahoj,
rada bych obnovila toto tema. odesel mi motor na mem vysavaci daewoo ☹ tak shanim novy,potrebuju aby hodne sal,nebyl super hlucny,bezsackovy a cena max. 4000,- poradite prosim?

mamkamarketa
20. čer 2011

nikdo doma nema vysavac? 😕

helisek84
20. čer 2011

ahojky, my máme Electrolux Ultra One oranžový.
má několik programů - sílu sání, je tichoučký (kdyby nebyl, nevezmu ho ani do ruky), ovládání na teleskopické tyči, kartáč, je sáčkový a má i HEPA filtr.
je trošku dražší jak 4 tis., ale vyplatí se.

je to tenhle
http://www.zbozi.cz/p309178-electrolux-z-8870/?...

mamkamarketa
20. čer 2011

@helisek84 ahoj,ten vypada dobre,ale alze stoji 10 000 😕 je to spravna cena?

helisek84
21. čer 2011

@mamkamarketa alza, kecá. seženeš ho i od 5 tis. já budu hledat a jak najdu solidní odkaz, tak ti dám vědět 😉

mamkamarketa
21. čer 2011

@helisek84 dekuju ses hodna,ale ja se obavam,ze i 5000 je moc 😒

evaviki
21. čer 2011

@mamkamarketa my mame sice sackova, ale je super, hubica na podlahy, normalny nastavec a potom este rotacny kartac.. vysoky vykon a relativne tichy (v porovnani s ióstatnymi vysavacmi sa mi zda naozaj dost tichy..) da sa zohnat od 2900Kc..
http://eta.cz/sackove-vysavace/sackovy-podlahov...

mamkamarketa
21. čer 2011

@evaviki dekuju.ja sackovy nechci,protoze jsem mela pred roky sackovy vysavac a ty sacky byly pekne drahe 😖 na tom odkazu je,ze stoji 5000,- coz je celkem mazec ☹

evaviki
21. čer 2011