Vysavač. Se kterým jste spokojené?

beruska2x
21. lis 2009

Ahoj... Potřebovala bych poradit vysavač se kterým jste spokojené, nějaký výkonější... Je jich spousta, já jsem ho kupovala už před lety a nějak se v tom neorientuju 🙂
Díky

beruska2x
autor
23. lis 2009

petruna - me odrazuje ten tvar, mama takovy ma je to tezky jako krava 😅

no hlavne pokud je vysavac bezsackovy ma saci vykon kolem 200w a sackovy kolem 400 az 450w coz je dost rozdil.. a ze bych musela po kazdym luxovani litat do popelnice 😖 a jeste to myt to se mi nechce teda...

kijonkova.k
23. lis 2009

lesnamacicka,tak třeba u toho zelmeru,co jsem dávala odkaz na předchozí stánce nehrozí,aby se ucpal motor prachem.Má hepa filtr,který zachytí přes 99 % všeho.A navíc,i sáček propouští bordel.

berusko,já to po každém vysávání nevymývám.Ta nádobka nám vydrží asi na 3 vysávání(ale nejvíce zaberou ty chlypy,takže u vás to asi nehrozí) a jen to vysypu a filtr vyklepu.Samozřejmě,že jednou za čas se vymyje a usuší.Ale pokaždé to nedělám a je to v pohodě.

beruska2x
autor
23. lis 2009

kijo no ja bych to pouzivala na sacky 😉

aponchie
23. lis 2009

nemame koberce takze mame nejakej smejd Rohnson,ale i tak budeme kupovat Panasonic pac mame vsecko tehle znacky a jsme nadmiru spokojeni.Nicmene na koberce bych volila Zelmer s rotacnim kartacem nebo Rowenta Silence..sacky me nevadi ba naopak si kamaradi co maji pochvaluji kvalitnejsi vysati s nema nez bez a na vodu bych nebrala.

consti
23. lis 2009

Tak my máme robotický vysavač roomba a super! Jiný bych už nechtěla, vysává fakt perfektně a já mám nohy na stole a koukám na tv 😀 .

dagina
23. lis 2009

Ahojky, nemáte některá zkušenost s Rowentou Silence, měl by být hodně tichý. Malá se bojí vysávání,tak třeba tento, ne moc hlučný by byl lepší. Stejně už máme starou herku, potřebujeme nový.
Popř. jiný, né moc hlučný. Díky

kijonkova.k
23. lis 2009

beruska,však jo,to záleží na Tobě,i sáčky jsou s filtrem 😉

senja
23. lis 2009

Holky, co rikate na Electrolux Ultra Silencer? A nebo je lepsi Bosch BSG? Tchanovci nam chteji dat pod stromecek vysavac, tak premyslim jaky. Dala jsem si limit 5000 Kc (dala bych vissi, ale manzelovi je to blby 😠 😀 😝 )

beruska2x
autor
23. lis 2009

senja ja myslim ze u tehle zancek je to opravdu jen o napisu, ty "vnitrnosti " jsou stejne.. koukni 😉

http://www.extraceny.cz/elektrospotrebice/espre...
http://www.extraceny.cz/elektrospotrebice/espre...

😀

beruska2x
autor
23. lis 2009

spise bych si stanovila co ma umet, vahu jestli je pro tebe dulezita a vykon - saci 😉 , na jakou plochu ho chces...

aponchie
23. lis 2009

delka kabelu .. 😎 nebavi me porad prepinat do jine zasuvky

lenkabu
23. lis 2009

Doporučuju sáčkovej...........hrabat se v bordelu v bezsáčkovým mně fakt nebavilo,nešlo to pořádně vysypat,ucpával se filtr......mám Miele,zkusim najít odkaz.

lenkabu
23. lis 2009

ještě jednou,jsou tam podrobnosti http://www.kasa.cz/male-domaci-spotrebice/koupi...

aurecon
23. lis 2009

senja: My ho máme doma, akorát v jiné barvě a jsem nanejvýš spokojená. Jde regulovat sání a tím pádem i hlučnost. Máme ho už skoro tři roky a jsem opravdu spokojená. Žádná porucha se nestala. Kabel je dost dlouhý, takže zapojím do jedné zásuvky a luxuju celý byt. Pokud se chceš ještě na něco zeptat, tak se ptej.

aurecon
23. lis 2009

senja: Mluvím o Electroluxu. Ale máme ho nějak za 4 000.

dagina
24. lis 2009

Ahojky, a s tím "nehlučným" vysavačem nemáte zkušenosti???? 😲

pamal
2. lis 2010

Ahojte, lákalo by mě si pořídit robotický vysavač. Ale nechce se mi věřit, že uklidí tak jak normální vysavač s lidským faktorem 🙂 Kdo ho máte, napište mi prosím své zkušenosti. Moc díky.