Vyšetrenie na gynekológii - čo je normálne a čo obťažovanie?

susik77
25. čer 2008

Ahojte, zajtra mam ist na gyndu, dnes som hovorila mojmu muzovi, co tam moj gynekolog robi a on si mysli, ze nie je normalny...
Mne sa zdal na zac. ok.Potom som ho doporucila kolegyni a ona mi povedala, ze ju pri vysetreni hladkal po stehne, chvalil, ze aka je pekna, ze jej priatel ma z nej urcite radost 😎
Mna v tehu zase hladkal po bruchu, ze ake mam pekne brusko, bez strii, ze sa dobre natieram...
A este par veci-to mi je uz trapne tu pisat...Co si o tom myslite? Mate podobne skusenosti?

gedren
25. čer 2008

susik, ja bych ho asi praskla na net, tam se spis najde vic tech pacientek, co je taky obtezuje...

To bricho bych jeste pochopila (ja mam doktorku takovou starsi pani, co obcas ma taky puvabny hlasky o beloskvouci pleti a tak, ale od stary baby je to neco uplne jinyho nez od chlapa), no a sahat po stehne a kecat o partnerskym zivote, to uz je podle me jasny sexualni obtezovani.

etuska
25. čer 2008

baby-radsej piste IP a ak sa to ozaj prevali,tak ho zazalujte

jabber
25. čer 2008

kolik mu je?

susik77
autor
25. čer 2008

no, mne je to divne, ze mne ho v nemocnici po zamlklom tehu doporucili nezavisle 2 pacientky, co so mnou lezali na izbe...ze vraj je dobry odbornik. A citala som teraz na baby cafe, ze baby su tiez s nim spokojne...

dadulka19
25. čer 2008

ja by som meno zverejnila,si predstavte,že raz sa aj dcéra niektorej z nás dostane do rúk takého hnusáka 😠

susik77
autor
25. čer 2008

jabber: okolo 50-60.Praha 9

jabber
25. čer 2008

hmm...to jen tak pro zajímavost - jestli je to nějakej starej slinta nebo mladej obšourník 😀

dadulka19
25. čer 2008

susik,možno sa takto správa len k určitým pacientkám,u ktorých si je takmer istý,že s tým nepôjdu von 😒 ..a takto si užíva 😠 😠 😠

dadulka19
25. čer 2008

susik,tak to je dost 😒

jabber
25. čer 2008

no anebo je to některým i příjemný.....?

bambi7
25. čer 2008

najhorsie na tom je ze niek. lekari drzia spolu anieco im dokazat je tazke 😒 ja som na to doplatila.............

etuska
25. čer 2008

😠 😒

dadulka19
25. čer 2008

bambi,tak to je smutné ☹

a čo takto ho nahrať??

susik77
autor
25. čer 2008

mne nic extra nespravil, a ked tak odidem. len som nevedela, ci to robia aj ini gynekolgovia...

jabber
25. čer 2008

získat víc svědectví - sama proti tomu nic nezmůžeš... 😒

schwarzovka
25. čer 2008

susik: jestli ti to je nepříjemný, tak ho změň...jinejm ženskejm to může vyhovovat 🙂
já mám taky gynekologa a je úžasnej...je s ním i sranda, hlavně když mi celý těhu říkal, že budu mít chlapečka a naposledním UTZ mi řekl, že pohlaví je jasný to známe, bude to krásná holčička...no ve mě se v tu chvíli krve nedořezal....ale jestli ti jeho narážky opravdu vadí, tak není nic jednoduššího než ho změnit 😉

bambi7
25. čer 2008

neviem ako to je ale raz davali v telke ze niekto nahraval policajtov koli uplatkom a este mal ten co nahraval problem neviem ako je to pravne veci treba to zistit lebo moze ten lekar povedat ze je to jeho slovo proti sus
ja fakt neviem nemal by ordinovat vobec 😒

susik77
autor
25. čer 2008

jabber: mne sa moc bojovat nechce...skor asi zmenim. nejak extra mi nevadi, len mam z toho blby pocit, ze sa na pacientkach. vyziva...

jabber
25. čer 2008

susik - jasně, chápu...tak ho změň a je to 😉

bambi7
25. čer 2008

ja by som ho zmenila a je to, lebo ked pises ze su baby s nim aj spokojne,tak ktorej to je fuk nech tam chodi no nie?

susik77
autor
25. čer 2008

a este k tomu sme sa prestahovali a mam ho daleko-mhd asi cez hodinu, autom 40 min 😝

susik77
autor
25. čer 2008

inak, diky za nazory 😉 som zvedava, co zajtra 😝

dadulka19
25. čer 2008

bola by som zvedavá,ako by reagoval,keby si mu povedala,že nech ťa nehladká a pod... 🙂
...a v poho,keĎ sú iné spokojné...buď aj ty a zmeň ho 😉

poletucha
25. čer 2008

ja teda nevidim nic spatnyho na tom,ze ti pochvali brisko,kdyby to byla zena,mozna by ses nad tim vubec nepozastavila... 😒

egyptanka
25. čer 2008

toto je jasne obtazovanie, urcite by som ho vymenila, ja som chodila aj k zene a aj k muzovi a pokial sa sprava profesionalne, je mi jedno ci je to zena alebo muz.

holly1
26. čer 2008

no to je jednoznačné obtěžování, jednoznačně bych vyměnila lékaře a pravděpodobně informovala buď jeho nadřízeného nebo lékařskou komoru. Úplně vážně. I když nevím, jak by se to dokazovalo. Pokud je pacientek s touto zkušeností víc, a to určitě je, tak potom by to bylo jednodušší.

karot
26. čer 2008

Susik,..................připomněla si film:"Ruka na kolébce."................... 😝
To bylo taky o takovém "zvláštním" gynekologovi,co osahával pacošky.Pak ho jedna udala,ozvaly se ostatní a on se pak zastřelil.Pak se jí mstila jeho manželka. 😀
Já bych ho v každém případě vymněnila a kdyby se ozvaly nějaké další nespokojené pacošky,asi bych to taky viděla na žalobu. 😉 Nesnáším zvrhlíky. 🙄
Já chodím k chlapovi(cca 40let).Je to fešák,ale inteligent.Ke konci těhu mi pochválil bříško ve smyslu,že bych to jako už měla vyklopit.Byla jsem jako velryba. 😀

tictac
26. čer 2008

ja na tom az zas nic hrozneho opravdu nevidim. To, ze pochvalil brisko, je normalni, to by me spis potesilo, nez aby zacala panikarit. To, ze pohladi pri vysetreni po stehne, je taky olk, tohle delaval i muj byvaly gynekolog (uznavana kapacita) a to melo jeden duvod - aby se zenska vic uklidnila a nebylo to pro ni tak neprijemne. To, ze ma u toho nejake prupovidky...lidi si obcas s prominutim nevidi do huby, ale nic z toho, co susik popsala, mi zas az tak divne nepripadne.....tot muj nazor, asi bych za tim nic nehledala 😉

matullienka
26. čer 2008

no ja by som hned menila lekara lebo toto nie je normalne a ja to povazujem za obtazovanie a bolo by mi to aj neprijemne.

poletucha: no ked ho pochvali tak na tom ozaj nic nie je ale pokial ho aj hladka tak podla mna je to divne a nie je to normalne

m.a.j.u.l.a
26. čer 2008

Ja som mala tiež podobného, ale bola som mladá, mala som osemnásť, tak som si myslela, že jej aký je jemný a starostlivý, aby to nebolelo. Tiež ma hladkal po stehne a komentoval to asi tak, že neboj sa, za chvíľku to bude, nebude to bolieť a pod. Bola som u neho asi 3 krát, potom som sa zbadala 😒