Vyšetrenie na gynekológii - čo je normálne a čo obťažovanie?

susik77
25. čer 2008

Ahojte, zajtra mam ist na gyndu, dnes som hovorila mojmu muzovi, co tam moj gynekolog robi a on si mysli, ze nie je normalny...
Mne sa zdal na zac. ok.Potom som ho doporucila kolegyni a ona mi povedala, ze ju pri vysetreni hladkal po stehne, chvalil, ze aka je pekna, ze jej priatel ma z nej urcite radost 😎
Mna v tehu zase hladkal po bruchu, ze ake mam pekne brusko, bez strii, ze sa dobre natieram...
A este par veci-to mi je uz trapne tu pisat...Co si o tom myslite? Mate podobne skusenosti?

gucz
25. čer 2008

susik77 ja mám gynekologičku, neviem či by som sa odvážila k chlapovi. Ale to čo píšeš asi normálne nieje 😒

nitka
25. čer 2008

jednoznacne vymenit lekara....je to zvrhlik a bolo by mi to velmi neprijemne...tebe to nebolo?

bambi7
25. čer 2008

ahojte aj ja mam gynekologicku ja tiez ako gucz by som ku chlapovi nerada isla

susik77
autor
25. čer 2008

nitka: mne sa to zdalo este tak na hranici...po tych vsetkych vysetreniach v tehu som si asi zvykla...

dannynka
25. čer 2008

ahojte..ja mam gynekologa a som s nim spokojna... 😉

ale podla toho co pises susik...by som urcite vymenila lekara,nezda sa mi to normalne 😠

etuska
25. čer 2008

ja mam lekara a je uplne v pohode-profesional.Vsetko vysvetli a vyjadruje sa odborne,ziadne blbe narazky ani nic podobne.
Aj ja by som ti radila zmenit lekara

deina
25. čer 2008

Mne chlap nevadi, mam muza gynekologa, ale Susik, tvoj mi celkom vporiadku nepripada. 😖

cicushka
25. čer 2008

guzc) ja zas iba chlapov...zdali sa mi vzdy "neznejsi" a jemnejsi. Zeny so mnou vzdy narabali ako na jatkach.

no ale hladkanie po stehne urcite nie...zmenit lekara ak ti to je neprijemne.

jabber
25. čer 2008

to je teda drsný, taky mi to normální nepřijde 😖 ....ještě možná to bříško bez strií....ale i tak je to divný 😕

bambi7
25. čer 2008

ja by som hned odisla

susik77
autor
25. čer 2008

neviete, kde sa da prip. informovat na nej. vysetr.? Fakt sa mi zdalo, ze nieco robi pere vlastne potesenie 😝

luculka
25. čer 2008

ja mam doktora,,,,ja neviem mne zase bolo diven,,,ked som isla v porodnici k zene,,, 😅 ...susik...ale taketo veci by si urcite dovolit nemal..... 😒

horty
25. čer 2008

Já mám mladého pěkného doktora a po stehně mě teda opravdu nehladí, je to profesionál každým coulem, takže bych prchala být tebou jak zajíc. Já jsem taky nebyla spokojená(z jiného důvodu), měla jsem doktorku, teď mám chlapa a maximální spokojenost.

cicushka
25. čer 2008

susik) a to si ani neviem predstavit, co ine este mohol rovit, co ti je trapne pisat 😨 😨

fabiana
25. čer 2008

Hm, mať takéhoto gynekológa, tak určite hodím spiatočku. Absolútne neprofesionálne vystupovanie, neviem si predstaviť, že by ma nejaký cudzí chlap hladkal po stehnách a mal pritom blbé narážky... to je jasné sexuálne obťažovanie.

bambi7
25. čer 2008

je to individualne ,ale mal by si robit robotu poriadne a nie toto 😒

jabber
25. čer 2008

susik - já bych ho vyměnila....pokud dělá něco co ti je podezřelý, tak bych šla 😒

bambi7
25. čer 2008

individualne som myslela lekara ci lekarku zalezi aj na tom aky ten clovek je no nie? ja mam perfektnu lekarku a nemenila by som

susik77
autor
25. čer 2008

myslite, ze to mam nahlasit na nej. lekarskej komore?al. radsej len ist prec?

ina.b
25. čer 2008

Mám také gynekoložku, ale v nemocnici, když jsem ležela na ženském oddělení se střídali muži gynekologové. Většinou mladí, vtipní a příjemní, ale takové "sladké" řeči ani žádné hlazení naštěstí nebylo 😕 Divim se, když se doktor tak chová, copak těch ženských za celý den nemá dost?? 😀

etuska
25. čer 2008

Susik,ja by som to asi aj nahlasila...ak su tam aj ine veci,ktore sa ti zdaju divne.Ved on normalne zneuziva doveru pacientiek! 😠

jabber
25. čer 2008

susik - šla bych pryč a zkusila se pozeptat třeba trošku ostatních pacientek....a kdyby to potvrdilo víc lidí, tak bych ho práskla

briluxina
25. čer 2008

vymenit dokiho jednoznacne, inak ja som pocas tehu chodila ku gynekologicke a velmi sa ma dotklo ze mi povedala ze ake mam rozpraskane brucho-strie, ja som jej odpovedala ze mne to nevadi. Tak sa zacala vykrucovat ze su kremy na to a tak...myslim ze by take nieco lekar nemal hovorit alebo hladkat este k tomu ked je zena na koze...

susik77
autor
25. čer 2008

myslite, ze ho prip. mam dat na konika? je z Prahy...

bambi7
25. čer 2008

je to hrozne a kolko je este takych doktorov,a to co povedala tebe briluxina je tiez blbe ved ked ich ta robota nebavi nech idu robit nieco ine no nie?

cicushka
25. čer 2008

susik) ze ci sa ti neozvu dalsie pacientky?

etuska
25. čer 2008

Susik-radsej nie,vies mohol by ta za to aj dat na sud 😠 ,ale ak sa najde viacero pacientiek,kt. obtazoval,mozne to potom posunut lek. komore

dadulka19
25. čer 2008

susik,to jednoznačne normálne nie je 😠 ...ber nohy na plecia 😕
ja mám gynekológa perfektného,no si neviem predstaviť,že by ma hladkal 😕 😕 😕 ....zo začiatku som chodila k žene-gyndule,ale ako tu bolo spomínané,bola najnecitlivejšia z gyndošov(keď to na rýchlo zrátam,so mnou do činenia mali 5chlapi+táto jedna žena).Tá,keď mi robila cytológiu,mne bolo tááák zle,aj to riadne bolelo..A pri tomto "mojom terajšom"som skoro nič necítila 😉

susik,napiš aj zbytok,ale už len to,že o tom nechceš písať znamená,že to normálne NIE JE 😠 ..fuj,taký....... 😠 😠 😠

ivana26
25. čer 2008

susik, ja by som skusila, mozno sa tu ozve viac bab, ktore s nim maju taku istu skusenost ako ty. toto by si gynekolog nemal dovolovat 😠

briluxina
25. čer 2008

bambi. presne tak napr, na plasticku chirurgiu, ked ju uz len to strie tak zaujalo...