Vyšetrenie na gynekológii - čo je normálne a čo obťažovanie?

susik77
25. čer 2008

Ahojte, zajtra mam ist na gyndu, dnes som hovorila mojmu muzovi, co tam moj gynekolog robi a on si mysli, ze nie je normalny...
Mne sa zdal na zac. ok.Potom som ho doporucila kolegyni a ona mi povedala, ze ju pri vysetreni hladkal po stehne, chvalil, ze aka je pekna, ze jej priatel ma z nej urcite radost 😎
Mna v tehu zase hladkal po bruchu, ze ake mam pekne brusko, bez strii, ze sa dobre natieram...
A este par veci-to mi je uz trapne tu pisat...Co si o tom myslite? Mate podobne skusenosti?

womenne
27. čer 2008

Mikao to je sila.inač ked som bola po autonehode v nemocnici a tvrdila som že som tehotna čo som aj bola ale mi neverili.tak ma poslali na vyšetrenie a otvorili sa dver,ja na vozičku čakala a ked som zbadala tu gorilu až mi zle prišlo,baby to bol chlap ako hora,prsty ako moje tri dokopy ☹ ja všoku som sa pytala sestričky rozklepanym hlasom či ma bude on vyšetrovat,ona že nie 😀 som si až vydychla.

mimkao
27. čer 2008

womenne 😀 😀 😀 šťastie v nešťastí... 😀

matullienka
27. čer 2008

ja by som ich baby sa taketo nieco asi postrielala a od chrbta smradov ako si to vobec mozu dovolit?

elitera
27. čer 2008

Eh... já si s mým doktorem pokecám co je novýho, co kalíšek (nemá o rád 🙂), vyšetřuje mi i prsa, jestli je všechno ok, ale všechno naprosto korektně. To, co tu zakladatelka diskuze popisuje, mi teda normální nepřipadá. A popravdě ani nevim, jak bych reagovala...
Jinak se řadím do zástupu těch, co mají radši doktory než doktorky.

nguyen
27. čer 2008

Podla mna to vsetko zavisi z kontextu, ked sa povie B a nepovie sa A a C, a este stylom: kamoska povedala ze jej kamoske povedala ina kamoska...ved to pozname.... 😅

ale jasne nezlahcujem, ludia su rozni, vratane gynekologov...

osobne mam s muzmi-lekarmi-gynekologmi iba dobre skusenosti co sa o zenach povedat neda 😖 . Na Slovensku som mala skveleho gynekokloga a tu vo fr mam obvodneho lekara ktory mi robi aj stery na cytologiu aj mi vysetruje prsia, a tiez je sama stranda a narazka, ale berem to ako srandu ani by ma nenapadlo brat to ako obtazovanie lebo z kontexu v akom to povie a akym tonom je uplne jasne ako to mysli 😀 . Okrem toho som bola niekolkokrat aj na specialnom vysetreni prsnikov, tam som tiez obchytila lekara-muza a takisto som nemala ziadny problem aj ked aj tento bol samy vtip a narazka 😀 .

Takze ako som uz pisala, niekdy ich asi treba brat s rezervou a ak sa vam to aj tak nezda tak ho vymente 😉

No a na otazku co je u gynekologa normalne a co uz nie, zavisi od kazdej pacientky, to co je pre jednu este normalne pre inu uz nemusi a naopak 🙂

certica
27. čer 2008

nguyen, asi tak 😉