Vyšisování/vyblednutí kočárku. Dá se nějak "obarvit"?

karmenta
23. říj 2010

Ráda bych se zeptala zda se dá nějak opravit vybledlá střecha kočárku. Kočárek je červeno-béžový, střecha kočárku už začíná růžovět 😉 Existují nějaké barvy, nebo něco?

Díky moc za rady.

lojzina
23. říj 2010

ahoj,ja resila bezovo modro cerny kocar-modry pruh na boude a boky na sport.nastavbe vybledly na hnusnou ZELENOU.to bys neverila...A vypadalo to divne az blbe.Takze sem v drogerii a barvach-lacich koupila barvu ve spreji-je i do kazdeho pocasi,stala stovku a vyrabi ji ,a to ti ted nenapisu pac sem s byla podivat a MM ji nekam dal,takze zitra kdybys chtela,muzu mrknout na vyrobce,maji hodne odstinu,a vypada to ted dobre. 😉
@karmenta

karmenta
autor
24. říj 2010

@lojzina děkuji za radu, kdybys našla přímo výrobce to by bylo supr 🙂 Ale ikdyby ne tak to zkusím s těmito indíciemi, hlavně že něco existuje a funguje 🙂

lojzina
25. říj 2010

@karmenta ahoj,takze ta barva se jmenuje Dupli-color,delaji to Nemci ale na obalu je adresa Motip Dupli,s.r.o.,Popuvky,Troubsko 664 41.tel 547 424 700 😉 ,ale ja to koupila v Brne na Orli,je tam drogerie...tak tam,uplne vzadu 😉

lojzina
25. říj 2010

jeste teda ,jestli muzu doporucit,peclive zakryt ostatni casti boudy,az to budes nanaset,,....

raduszel
27. únor 2014

Karmento, jak dopadlo obarvení kočárku???? Řeším to samé, mám vyblednou boudičku, je skoro celá oranžová (teď už teda není oranžová) a šedé pruhy. Šlo ti to obarvit? Co to udělá v dešti? Díky za odpověď 😉

sjusi
6. říj 2014

@lojzina dobrý večer,mohu vás poprosit o značku spreje který jste použila na barvení kočárku?Dekuji za odpověď

mandala
7. říj 2014

Já mám boudičku s bílými puntíky, tak to asi nepůjde nastříkat.

lojzina
7. říj 2014

@sjusi dobryden,jeeee,to uz je davno,nepamatuji se,uz ani obal doma nemam.ale je to kupovany v Barvy-laky.ted se divam zpet do diskuze,tam pisu jaka to byla barva...

ilonkaseda
27. zář 2015

@lojzina vím,že je to už dlouho,ale nevzomenete si zda šlo o tuto barvu?http://ibarvy.com/dupli-color-ral-9005-cerny-ma... ještě prosím o vaše zkušenosti s barvou později,jak dlouho to vydrželo? Moh se potah třeba pak vyprat?

lojzina
27. zář 2015

@ilonkaseda dobry den...barvu jse, kupovala zelenou,dodones drzi v puvodnim odstinu,ale teda neprala jsem ten kocar,tak nevim co by udelala po vyprani,....odkaz mi nejde otevřít,ale pamatuju si ze byla od německého výrobce....

lojzina
27. zář 2015

@ilonkaseda jj to je ona....

ilonkaseda
27. zář 2015

@lojzina ještě budu otravovat 🙂 jednou.Ta jedna lahev 400 ml stačí na boudičku,nebo případně na celý kočárek? A ta látka po nástřiku pak zůstane taková jaká byla,nebo trochu ztuhne?Pořád si to nějak neumím představit.I když až barvu koupím,nejspíš ji nejprve vyzkouším na zkušební látce 🙂

lojzina
27. zář 2015

@ilonkaseda ja mela tribarevny kocar,sprej jsem potrebovala jen na pruh na boude plus boky na sportaku...barva stacila a ještě zbylo.jo,je to pak tuzsi...