Vysoké účty za mobilní telefon. Jaký tarif pro rodinu?

tanuki
16. črc 2010

Z principu mě štve, kolik utrácíme za telefon, ale ve snaze to zlepšit ("výhodné programy na volání") se to naopak ještě zhoršilo. S jakým konkrétním modelem. tarifem máte dobré zkušenosti - volání si mezi sebou zadarmo...nebo raději víc volných minut..?
Ohledně přístupu k zákazníkovi máme rádí Vodafone, ale momentálně ty jejich nabídky mi nepřijdou nic moc..

crca
16. črc 2010

Mám od T-mobile mých 5,mám paušál 300kč,ale volání a sms na 5 čísel (do t-mobilu) zdarmo ,vzhledem k tomu,že máme všichni tohoto operátora,tak se mi to vyplácí,mám ještě 60kč od nich každý měsíc a převádí se mi když to neprovolám,do ostatních sítí mám sms za 1,20kč a volání za 4,90kč po celý den.Jsem na mateřské a je to pro mě dost výhodné 😉

sunny1981
16. črc 2010

@crca To zní fakt dobře 🙂

niki2
16. črc 2010

Taky jsem chtela navrhnout tento tarif od T-mobile, nevim, kolik lidi myslis volani si mezi sebou, zda jenom s manzelem nebo se sirsi rodinou. Kazdopadne platis mesicne 300 a na svych 5 cisel ve vlastni siti muzes volat a smskovat zdarma. A ti ostatni klidne muzou mit jenom Twist kartu a ty jim budes volat zpatky...

beruska2x
16. črc 2010

my mame O2, platime dohromady tak 1000,- a mame kazdej 300 volnych minut a SMS 1,20

bahulik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karollkka
12. kvě 2015

Ahoj, já jsem výše zmíněný tarif měla a operátor mi jej při změně smlouvy na dobu neurčitou přehodil (bez toho, aby mě předtím kontaktovali!) na jiný, který je asi extra výhodný, ale ne pro mě. Měla jsem volání a SMS do sítě zdarma, ale i tak jsem platila přes 500 za měsíc, a to byla téměř celá rodina u stejného operátora. Teď jsem u Faynmobilu a nemůžu si stěžovat. Mám tarif, kde mám 350 volných minut a SMS za necelou korunu - takže teď už prakticky jen volám, těch 350 minut je pro mě až až a platím cca polovinu než u původního operátora.

abdejl
29. kvě 2015
Uživatel abdejl je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdejl.

Myslím že stojí za to se dneska podívat po nabídkách virtuálních operátorů. Já přešla před dvěma měsícema k mobil.cz na neomezený tarif a je to pro mě mnohem výhodnější než u jiného operátora a bez závazků.

shine2015
29. kvě 2015

Doporučuji tarifomat na netu, a oni vám zavolají, maji vyhodnejsi nabídky nezli na stránkách operátorů. I pro rodiny. Já platim ted 449kc mes za neomezené volání do všech sítí včetně pevných linek, prostě kamkoliv po ČR, SMS zdarma a 500mb internetu. Bez netu mi nabízeli tarif za 349kc

shine2015
29. kvě 2015

@tanuki a výhodné nabídky jsou když prechazite k jinému operátorovi. Já ted šla k Vodafone, od t mobile....t mobile katastrofa, na to ze jsme žili v zahraničí a platila jsem jim průměrně 3tis měsíčně mi neudělali žádnou nabídku ....a servis chování slabé...

xchoose
Odpověď byla odstraněná
Zobraz