Výstava fotek "Země krásná neznámá" a "Alive"

jabber
29. čer 2008

byli jste? 🙂 Já jsem předloni na Zemi byla 3x - bylo to naprosto famózní a jedinečný 😵 . Právě teď probíhá výstava Alive od stejného autora a na tu se teprve chystám - nebyl jste už někdo? Jaká je? 🙂 😉

aponchie
29. čer 2008

ja sem videla v patek v Uvolnete se..Menzelova ukazovala tu knihu vypadala hodne dobre..prej je to az nekdy do zari ci rijna ta vystava..taky se chystam to rozhodne chci videt 🙂

monatko
29. čer 2008

bola, dokonca 2 krat...... kedysi davno vo Viedni a pred dvomi rokmi v Prahe......... ZAZITOK!! 😵

pattie
29. čer 2008

jabber: Alive jsem viděla loni v Oslu, jsou to moc pěkné fotky! Většinou zvířata, ale je to podobné jako Země krásná.... ten fotograf je fakt borec, klobouk dolů!!!!!

susik77
29. čer 2008

baby a kde v Prahe to ma byt? Aj ja by som sla 🙂 predmin. rok sme boli na tej zemi, fakt krasne 🙂

jabber
autor
29. čer 2008

aponchie - taky jsem to právě viděla, tak jsem si na to vzpomněla 🙂

susik - je to na Náměstí republiky do 5. října 😉

Na té Zemi byly super ty popisky a ty všelijaký informace...jsem zvědavá, jestli tady bude taky něco takovýho......pattie, prozraď 🙂

zuzula28
29. čer 2008

aj my sme boli na tej v Prahe, teda aspoň si myslím, že to bolo ono, narazili sme na to náhodou...bolo to ono za "Karlákom" 😅 A bolo to krásne, dlllho sme sa tam prechádzali a prezerali znova a znova...a to sme šli len na skok do Prahy " na kávu"...naši susedia=kamaráti sú trošku z akčného súdka, tak sme jeden švrtkový neskorý večer u nich na panáku zistili, že raňajkujeme v Prahe 😎

jabber
autor
30. čer 2008

zuzula - jojo, bylo to u Karlova mostu, na Kampě 🙂 . To teda jo, to máte akční kamarády 😀 😀

akorát mi teda přijde, že má ta výstava v médiích malou propagaci (stejně jako ta první) a že je to škoda 😖 . Je zadarmo, je krásná a člověk se ještě dozví spoustu zajímavostí 😵