Výstřihy. Dělají vám mužské pohledy dobře?

alterna
1. črc 2009

Mám dotaz? Dělají Vám mužské pohledy dobře? Oblékáte se rády žensky?

Já dnes šla po dlouhé době s tričkem s výstřihem a všimla jsem si, kolik na mě kouká mužů a to jsem neměla vystrčená prsa.

ygreen
1. črc 2009

😀 já nosila samé výstřihy, hlavně abych odklonila pohled od břicha 😀 ale myslím že jsem se uměla nosit a kolegové byli paf - to mě moc bavilo 😉 A dělali mi dobře pohledy sympatických mladých kolegů, před staroušema, nebo chlapama v metru jsem výstřih schovávala 😉 😉

misakri
1. črc 2009

určitě 😀 😀
když jsem teda byla štíhlejší ( asi tak o 15kg 😀 😀 ) a skoro nikde špek..tak bylo super ukazovat krásně se vzdouvající hrudník.. 😉

markytkaaa
1. črc 2009

Před těhu jsem nenosila nic jiného než výstřihy a pohledy ostatních mi dělaly moooc dobře 🙂 🙂
Ale teď je všechno jinak 😀 😀 😀

jabber
1. črc 2009

to záleží na tom, kdo se kouká 😀 😎

soanpe
1. črc 2009

já bez výstřihu ani ránu a ted tuplem,aby mi nečuměli na špeky 😀 😀 😀 😝

jakoubka
1. črc 2009

Nemám na to dudánky 😀 ☹ ale né zas ,že nosím košilu zapnutou až ke krku,to zas neeee 😉

jeudi
1. črc 2009

jo ja se rada oblekam vystredne tedy jeste pred tehu ted po dvou detech uz si nebudu moci dovolit kratka tricka nebo mini sukynky ☹ ale kdyz se budu snazit a cvict a naka ta dietka tak se zas obleknu do toho co mam rada...take se mi libi kdyz se chlap koukne ale co nesnasim tak kdyz jdu a sei naka parta na lavicce azacnou piskat to mi je vzdy tak trapne ...az z toho klopytnu 😀

aponchie
2. črc 2009

mam slusne mlekarny a kdyz mam nahodou saty tak si to uzivam pac jinak mam mensi 😀

sisstin
2. črc 2009

tak já výstřihy nosit musím, páč jinak bych vypadala jak koule asi...dřív jsem nosila výstřihy až nevim kam, to mě ted už nebaví...furt hlídat, jestli mi někde něco neleze 😝 ..takže tak akorát...chlapi mi na kozy čumí od 13, zvykla jsem si 😎

sisstin
2. črc 2009

jinak radši nosím třeba topy s odhaleným jedním ramenem..a tak, ale musí to být na tělo...jak mám něco volnýho, tak mi to přes ty mega kozy udělá z celýho těla sud 😝

kubaka
2. črc 2009

No jasně že mi dělají dobře - ráda se oblékám žensky a zvýrazním to, co na mě stojí za to 😀 . Ale pač mám hruškoidní postavu, tak široké volné kalhoty, dlouhé šaty, projmutá saka a topy a výstřih - ovšem ne zas tak velký, protože malý po mě v tramvaji rajtuje, takže bych musela moc hlídat, aby mi něco nelezlo ven - sisstin 😅

A taky musím zvážit kdy ten výstřih vzít, protože zase nemám ráda, když je chladno a fouká mi na krk 😝 Takže v zimě určitě ne.

sisstin
2. črc 2009

kubaka: no někdy je to peklo, hubená se čtyřkama..nerada chodím okolo různých skupinek chlapů atd, okolo výkopů...běžně na mě pokřikujou dementi z auta..a to i když jdu s kočárem 😠

lenkabu
2. črc 2009

Nosím,ráda a pohledy mi dělají dobře,blbý a kecy a pískání ne. Taky je nosím abych odvrátila pohled od špeků 😀 I když od 20 let mám překvapivě dobré ohlasy okolí na velkou prdel 😀 😀 😀

jina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janulazaynab
11. črc 2009

Ahoj holky,
tak já vždycky říkám, že tričko prostě musí mít VÝSTŘIH, takže je to u mně jasné 😝
Měla jsem takové větší dvojky, teď v těhotenství čtyřky, takže je jasné, že to mileráda ukážu, když už mi to leze skoro z podprsenky. Doma nosím normálně kojící podprsenky, ale když jdu někam ven, zvlášť na nějakou akci, vezmu si s kosticemi a ještě i lehce vypolstrovanou, takže mi jdou pomalu vidět i bradavky 😀
Mám kamarádku, která má pětky, ale výstřih si nevezme ani za nic, i když je celkem dost puclatá, stejně jako teď já v těhotenství, což nechápu, protože si pořád stěžuje, že ještě neměla přítele.. Kdyby něco ukázala, určitě by ji to zvedlo sebevědomí a "nesla" by se jinak.. 😉

daniela73
30. čer 2012

Achjo , nechápu holky , že vám to nevadí ukazovat prsa na veřejnosti :( já pracuju se samýma chlapama a kdybych pred nima měla ukazovat výstřih , tak se asi propadnu , dělá mi strašně zle když na mě čumí když jsem normálně oblečená , a kdybych byla vystředně tak to nedám vůbec:(

lucenek
30. čer 2012

taky nosím výstřih.... nemám pas takže skrývám nedostatek výstřihem

timbouctou
1. črc 2012

ahoj, tak vzhledem k tomu, že mám zhruba od dvanácti trojky a postupem času se mi ještě zvětšily, po dětech ani nemluvím, tak jsem na nějaké ty pohledy zvyklá 😀 a když to třeba pomůže věci a můžu si nějakým tím výstřihem vypomoct, tak neváhám a použiju, co mám. Třeba jednou jsem trochu ťukla autem takovou starou plečku a policajt mi pak na poukázku místo 3000 napsal 300 😀 a když jsem cestovala se starším jako miminem a vlak zůstal kvůli nějaké nehodě tři hodiny stát, taky jsem musela vytáhnout mlíkárnu a nakrmit mimčo. Podle mě se není za co stydět, naopak, něčím jsme byly obdařený, tak ten dar používáme, ne?

pissskotka
10. črc 2012

Ahojky...výstřihy jsou bomba...ješte před porodem jsem na ně nedala dopustit..není nic lepšího když zaujmete bujným krásným dekoltem muže který se vám líbí. na druhou stranu je slizké, když se vám tam dívá nějaký oplzlý hnusný chlap, ne-li dokonce starouš 🙂
Teď už si to bohužel dovolit nemohu, ve svých 22letech mám po jednom dítěti prsa vytahaná a hnusná, takže je výstřihům konec ☹
ale závidím všem co si to můžou dovolit.
Jentak dál ženy, je to jedna ze ženských zbraní, tak proč jí nepoužít 🙂

timbouctou
10. črc 2012

@pissskotka to já po dvou dětech mám své pětky v šíleným stavu, ale vše spraví správná podprda 😀 a do tý nikoho nepustím, tak to nikdo neví. Jen můj chlap a tomu to nevadí 😉