Vyvolávání fotek u FotoStaru. Jsou jinak velké

tlap.ka
1. říj 2009

Ahoj holky,
zajímalo by mne, kde necháváte vyvolávat fotografie a jak jste spokojené. Já jsem již poněkoilikáté nechávala vyvolat fotky u fotostaru a fotky dorazily každá jinak velká ☹ i když jsem je upravila na velikost 10x15, i když jsem postupovala podle jejich návodu, pokaždé jsou jinak veliké - nejčastěji 10x13 nebo tak podobně a většinou je uříznutý kus hlavy nebo prostě chybí kus fotky. Fotky upravuju v jejich programu nebo v JPEG resamplu a nic nepomáhá, prostě pořád ořezaný ☹ poradíte mi??? díky 🙂

beruska2x
15. říj 2009

nainstaluj si ten desinger, doma si udelej slozku v PC tam si dej fotky co chces vyvolat a v tom programu bude ikona Vloz slozku tak to tam celou tu slozku vlozis a posles online vyvolat.. trva to par minut podle toho kolik fotek mas...

jola2
16. říj 2009

beruska2x:nainstalovala jsem si ho ale to je jen pro kalendáře a fotoknihy ☹ . Tak nevím něco dělám špatně nebo jsem takový antoš!!!Taky mi to píše ře mám starou verzi a že si mám stáhnout a nainstalovat novou . A když to udělám tak mi to napíše že nejsem oprávněná bo co ☹

beruska2x
16. říj 2009

no ja mam ten program uz dlouho a bez problemu mi to jde... 😨 ted jsem koulkala ze zrovna maji akci za 1,95 Kc zase...

jola2
16. říj 2009

no právě že mají tu akci tak to chci co nejdříve poslat jinak moc děkuji za pomoc snad to nějak zpáchám 😉

beruska2x
16. říj 2009

http://www.happyfoto.cz/cz/page/76/windows-xp-k...
tady je navod, v tom starsim co mam ja se to dela malinko jinak ale i tohle je docela prehledne...
mrkni na to kdyby neco napis mi IP

lucie.krajcarova
17. říj 2009

tlapko, stal se m podobný problém, když jsem vyvolávala fotky z Alp od různých kamarádů.. jde o to, že každý používal trochu jinak nastavený foťák, jiný formát, podle toho ty fotky vypadaly.. takže to není chyba sběrny.

jinak si nechávám vyvolat fotky u Schleckera, stáhla jsem si jejich program, doma si vše udělám a dokonce si vyberu sběrnu, kde si je chci vyzvednout. např. teď jsem si fotky poslala zdomu- v Tišicích a vyzvedla si je u našich v Ostravě. velká spokojenost. fotka stojí asi 2,5 Kč, sice mají manipulační poplatek 39 Kč, ale i tak to vychází fajn.