Vznikají vám skrvny při praní s Lovelou?

hojda
11. říj 2010

Ahoj,

několikrát se mi stalo, že jsem po praní objevila na oblečení černé nebo hnědé, nebo červné tečky, které nejdou pak ničím odstranit. Přemýšlela jsem čím to je (pračka, sušička, prací prostředek) a nekonec jsem se dopátrala k tomu, že to asi dělá prášek Lovela na barevné prádlo. Stává se to jen, když peru oblečení pro malého a tuhle Lovelu, tak často nepoužívám (mám raději tekutou). Nestalo se vám to také???? Docela mě to štve, protože hodně věcí se mi tak zničilo☹.

k.ate
11. říj 2010

my perem v lovele a tohle se nám nestalo, nebo jsem si toho aspoň nevšimla 😕

lussi
11. říj 2010

u nás je Lovela tak zatím v poho

kikimaruska
11. říj 2010

Jen mě napadlo, nedáváš malému nějaké léky, vitamíny, železo...které když ukápnou na oblečení nejsou vidět, ale po vyprání se skvrny ukáží a již nejdou odstranit - moje zkušennosti s léky na chudokrevnost (železo)...a zatím žádný superprášek to nedokázal pak už odstranit ... I pokud se ty léky dají do mlíčka a mimi si pak ublinkne, tak se mi takto znehodnotily látkové plenky a oblečení...

bufina
12. říj 2010

Ahoj, tak to se mně přesně stalo taky. Hnědý flíčky asi tak 1cm v průměru a ani za nic to nejde vyprat.... Sem pořád přemýšlela čím to může být, jestli nemám nějakej špinavej buben v pračce... Lovelu sem používala tekutou, ale jak je malej větší, tak ju už nepoužívám, nic nevypere...

brisalek
12. říj 2010

fleky jsem nemela, ale uz s ni neperu, protoze si stejne jako bufina myslim, ze nic nevypere

andelka
12. říj 2010

peru 5 měsíců v Lovele, a vše OK, ale mám tekutou, přece jen ten prášek se může hůř rozpouštět

luci_enka
12. říj 2010

ja peru v Lovele uz rok a pul.. mala ma od 5 mesicu nejaky ekzem, tak jsem zvolila setrnejsi metodu... vsechny fleky od prikrmu apod. jsem nejdrive odstranila arielem odstranovac skvrn a jelenim mydlem, radne vymachlala a pak prala v Lovele - u nas nikdy zadne skrvny z Lovely nevznikly... 🙂