Vzpomínka na Elišku

stepulkkkka
25. dub 2012

Já ani nevím co mám napsat jen se mi oči zalívají slzama,Sbohem Eliško☹

pumprlicek
25. dub 2012

Eliško zůstaneš v našich srdcích!

apostrof
25. dub 2012

Nádherná holčička s překrásnýma očkama,spinkej sladce sluníčko......

zirafka82
25. dub 2012

Je to hrozně nespravedlivé, držte se prosím!!!!! I u nás hoří svíčka za Vaši krásnou princeznu.... ☹

poupatko8
25. dub 2012

Eliško, pořádně svoje nejmilejší hlídej z nebíčka.. je mi to strašně líto co se stalo .. Život je nespravedlivej...posíláme do nebíčka pusinku andílku:-*

ronecek
25. dub 2012

Eliško, tahle svíčka u nás dneska hoří celý den jen pro Tebe. Kukačko naše, vždy na Tebe budeme s láskou vzpomínat. Posíláme pohlazení do nebíčka

tercie
25. dub 2012

Eliško, andílku...odpočívej v pokoji 😔

Pro Tebe...

https://www.youtube.com/watch?v=rg8AyoqRiSc
alzaxxx
25. dub 2012

@tercie Nádherná písnička.....☹ úplně mi běhá mráz po těle ,když ji slyším...☹ A je ještě z krásnějšího filmu....

browneye
25. dub 2012

Eliško, beruško s krásnýma kukadlama taky na Tebe celý den myslím....Spi sladce v nebíčku a pošli sílu mamince, tatínkovi i sestřičce ☹ Já posílám Tobě moc pusinek i objetí...

1luciferka1
26. dub 2012

Moc na vás myslím, posílám mnoho sil, strašně mě to mrzí ☹ Elišce, andílkovi pusinku do nebíčka...

eviss
26. dub 2012

Elinko spinkej sladce, ted uz ti je dobre..Davej pozor na maminku,tatinka a i sestricku! Moc to potrebuji! Pusinku do nebicka pro vsechny andelicky..

basimka
26. dub 2012
https://www.youtube.com/watch?v=Sa80dHkY3Ro


Anjelik Eliska odpocivaj v pokoji a navzdy zostanes v srdiach tych ktori ta milovali.

golymetr
26. dub 2012

Malej človíček Eliška tu navždy zůstane v srdcích těch nejbižších nikdy naní nezapomenou,už je jí dobře andělíčkovi.Soucítim a hodně sil posílám. Slova jí nenahradí.

aaajaaanina
26. dub 2012

Elinko spinkej sladce....byla jsi ta nejstatečnější holčička,kterou jsem kdy viděla....Dávej pozor na maminku, tatínka a sestřičku....posíláme Ti s Tadeáškem pohlazení,pusinku a objemutí do nebíčka....jednou se všichni setkáte a budete jen a jen spolu...

nahel
26. dub 2012

Eliško, teď už tě nic nebolí a můžeš se smát na maminku z nebíčka a s ostatníma andílkama si můžeš hrát. Moc na tebe s Eliškou myslíme a nikdy nezapomeneme a posíláme velkou pusinku.

aja84
26. dub 2012

Elinko ,malinkaty andilecku,pusinku do nebicka a davej od tama pozor na maminku

pavlina88
26. dub 2012

Přeji upřímnou soustrast. Hoří nám doma pro Elišku svíčka a bude hořet celý den. Má se v nebíčku krásně Andílek a nic jí nebolí. Posíláme mnoho sil celé rodině!

cora66601
26. dub 2012

Jedině čas může zhojit takovou strašlivou a nespravedlivou ránu, hluboce s vámi cítíme. ☹

mrs.bistra
26. dub 2012

Nic není horší,než když rodič přežije své dítě :( Žádná slova nedokážou vyjádřit jak hrozně těžké je to pro rodinu...Celé rodině upřímnou soustrast a hodně sil.Věřte,že Vaší berušce už je v nebíčku dobře a se zhora na vás shlíží s úsměvem...Eliška dál žije v srdcích nás všech,kteří jsme její příběh sledovali od začátku.

kris2008
27. dub 2012
lucikf
28. dub 2012

Přijměte upřímnou soustrast. ☹ Moc krásná holčička a statečná bojovnice.