Vzpomínka na Elišku

stepulkkkka
25. dub 2012

Já ani nevím co mám napsat jen se mi oči zalívají slzama,Sbohem Eliško☹

annamarieveronika
25. dub 2012

Elince už je teď konečně dobře ... 😔 Hlavně hodně sil pro celou rodinu !!!

annamarieveronika
25. dub 2012
alzaxxx
25. dub 2012

Je to smutné....mooooc...,ale už kočičku maličkou nic nebolí...a je jí dobře. Bylo toto nejstatečnější miminko ,které jsem tady na MK poznala!!! Rodince posílám sílu...a ještě jednou ze ♥ upřímnou soustrast....☹ Musí to být moooc těžké...mám 3 děti a nedokáži si to představit...asi bych se zbláznila!!! ☹((((((((

misssutko
25. dub 2012

Pro Tebe Elinko, ať ti svítí na cestu do nebíčka.

nikissek28
25. dub 2012

Rodině ještě jednou upřímnou soustrast. Elinko, princezno malá, andílku krásný, odpočívej v pokoji a ochraňuj maminku, tatínka a Kristýnku. Byla jsi statečná!

kisseva
25. dub 2012

♥Elinko♥ andilku , odpocivej sladce ♥ Hlubokou soustrast cele rodine ☹

anitta
25. dub 2012

Eliško ted uz jsi v nebičku obklopena hodnymi andilky. Nic te neboli a vsichni tady na tebe vzpominame jako na velkou bojovnici!

eficenka
25. dub 2012

myslím na Tebe, Eliško, posílám pohlazení a s úsměvem dávej pozor na maminku a sestřičku....

ronyx
25. dub 2012

Pro maličkou bojovničku Elišku.První miminko narozené mezi námi prosincovkami.všechny jsme ti držely pěstičky a těšily se,až se v tvém albu konečně objeví i fotečky z domova,na kterých se objeví i tvůj úsměv.Teď už se na nás usmíváš z nebíčka.

hasky24
25. dub 2012

Upřímnou soustrast celé rodině ☹ ☹

allye1
25. dub 2012

Drahá Eliško, stal se z tebe ANDÍLEK, který bude dávat pozor na svoji milovanou rodinu a nejbližšší. Všichni tady na tebe myslíme a víme, že jsi to nejstatečnější miminko, které se snažilo se vším bojovat za každou cenu. Stále jsi mezi námi......

jeudi
25. dub 2012

holcicko malinka ,sice neznam tvuj pribeh ,ale verim ,ze jsi byla velka bojivnice a ze ted je ti nahore mezi andilkama dobre ☹ uprimnou soustrast cele rodine

gabrili
25. dub 2012

Pro berušku Elinku. Sbohem ☹

kijir
25. dub 2012

Eliško malinká ,posíláme plamínek na cestu k nebíčku .....Teď už budeš tam shora hlídat maminku,tatínka i Krystínku.....My jim teď všechny budeme posílat co nejvíce sil .

andrissek
25. dub 2012

Také moooc myslíme na Elinku a aspoň takto posílám rodině hodně síl a upřímnou soustrast 😢

iweet
25. dub 2012

Elinko malinká, byla jsi velká bojovnice, bohužel jsi svůj boj prohrála ☹ Stal se z tebe andílek, který bude ochraňovat své blízké. Posílám mnoho sil rodině!

patri22
25. dub 2012

Je mi moc líto co se stalo,Eliško,beruško malinká,tam nahoře už je ti určitě dobře,opatruj tam ze zhora celou svojí rodinu.
Rodině posílám Upřímnou soustrast a hodně sil.Zvládnete to

ivuu
25. dub 2012

Eliško,andílku..byla jsi statečná..opatruj svou rodinku..myslím a pláču pro Tebe ☹ 😠

ivuu
25. dub 2012

ten další smajlík tam být neměl 😲

pmelani
25. dub 2012

Ať Ti plamínky svíček svítí na cestu do nebíčka ...byla jsi kouzelná holčička s nejkrásnějšíma očičkama...máme Tě v srdíčku....

aji81
25. dub 2012

Prosím Vás, koukám na tuto diskuzi poprvé. Copak se proboha stalo?.... ☹

hansed
25. dub 2012

Eliško, teď už je dobře ... rodině vyjadřuji upřímnou soustrast a přeji hodně sil do dalších dnů a měsíců

polakovi
25. dub 2012

Elinko, myslíme na Tebe a zapalíme svíčku... sledovala jsem Váš příběh a je nám to moc líto...;( ;( ;(

oliinka_k
25. dub 2012

Eliško, všichni na tebe moc myslíme, byla jsi veliká bojovnice a my ti všichni drželi palce...teď už jsi ale v nebíčku, odkud budeš ochraňovat své nejbližší... ☹

alzaxxx
25. dub 2012

Pro tebe Eliško ☹(((

kris2008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kudelkabudouci
25. dub 2012

Je mi to moc líto co se Elince stalo, upřímnou soustrast. ☹

stepulkkkka
autor
25. dub 2012

Moc krásná princezna,nespravedlivej život☹

cajori17
25. dub 2012

Moc nádherná holčička.Eliško,posílám ti do nebíčka pusinky 😔 Je mi to opravdu hrozne moc lito ☹

melca
25. dub 2012

...Mrzí mě,co Vás potkalo,upřímnou soustrast,byla to krásná beruška,tohle není fér,nikdy tohle nepochopím,proč se to stává,teď je jí lépe,že jí nic nebolí,ač je to blbé takhle psát,protože tady by se měla krásně,jen kdyby byl někdo někde spravedlivý a nadělil jí lepší osud! 😢 😔