Vztek. Co děláte, když máte špatné období?

yamdena
29. pro 2010

Taky máte dny, kdy Vás všechno a každý štve? Manžel, přítel, práce, rodina, přátelé..někdy dostanu takový vztek, že mám dojem, že mi snad pukne hlava :( nikdo se nechová tak, jak to očekávám a nic se nedaří, nic mě nebaví :( potřebovala bych změnit prostředí aspoň na chvíli, jenže není kam jít, kam utéct.. co děláte Vy, když máte špatné období? Snažím se své emoce ovládat a vetšinou se mi to daří, protože vím, že moje negativní reakce mají svůj původ ve mně, ne v lidech nebo situacích..kdybych vybuchla, asi by lidé docela koukali 😀 ale je to těžké 😒 a omlouvám se, že Vám kazím vánoční pohodu :(

yamdena
autor
3. led 2011

Dobrý podvečer, bohužel mi - přiznávám, na trochu vyhrocený příspěvek - nikdo neodpověděl :( tak alespoň doufám že to je tím, že prožíváte všechny nějaké hezké období 🙂 .. přesto, nenašel by se někdo, kdo by měl podobné potíže nebo radu? Myslela jsem, že je to PMS, ale spíš je to jen tím, že neumím odbourávat nahromaděnou negativní energii. Budu ráda za jakoukoliv radu, jak to zlepšit 😔 děkuji..

terinda
3. led 2011

Yamdena co poradit? Zkrátka se moc nerýpej v maličkostech, nauč se odpouštět, najdi si nějakého koníčka.
Na vztek mi pomáhalo cvičení, tanec. Vídej se s kamarádkami, dělej si hezké chvíle.
Hodně štěstí a nevztekej se, život je na to moc krátký 😉

dzejn81
3. led 2011

@yamdena jo to taky znám, sem tam jsem vzteklá jak pes, ale pak si radši najdu nějakou činnost abych se uklidnila nebo zavolám kámošce a všechno jí řeknu, ona mě vždycky pochopí a nakonec se tomu ještě zasmějeme. kolikrát má prostě člověk den blbec, ale když si o tom máš s kým promluvit vždycky se ti uleví. je to lepší než když se to v tobě hromadí. nebo jsem i pro cvičení, hlavně zumba je super! když je toho na mě moc, svěřím malou manželovi a jedu třeba na nákup i to mi pročistí hlavu. a někdy je i dobré udělat doma trochu dusno on se ten vzduch aspoň pročistí 🙂. nic si z toho nedělej, netrap se s tím zbytečně, ale pokud by si cítila, že ti to přerůstá přes hlavu tak bych se zašla vypovídat za psychologem, není to špatná věc. držím pěsti ať se ti daří! 🙂

yamdena
autor
5. led 2011

hezký podvečer, děkuji za odpovědi, zamyslím se nad tím 🙂 asi mi jen ujely nervy 😅 koníčky, cvičení i kamarádky mám (těm se stejně moc nesvěřuju, mají svých starostí dost..) - vlastně mi teď nejvíc pomohl ten Nový rok, nový začátek..věřím, doufám, že všechno bude lepší 🙂 vzpomínky na ten dlouhý smutný loňský rok si nechám schované, někde hluboko v srdci 😔

markettka
5. led 2011

@yamdena takové dny mám docela často 🙂, zbytečně si tím kazím život, ale někdy nemám sílu s tím cokoliv udělat. Asi je jednodušší ze všeho vinit ostatní 😀 . Moc mi pomáhá si na chvíli odpočinout od malého a zase je dobře 😉

katka82
5. led 2011

@yamdena ahoj tak takové pocity taky sem tam mívám 😉 ono se ani není čemu divit jsem přes 2 roky doma a jediné co vídám je prcek,manžel a tchyně(bydlí s námi v baráčku) a tak si o nějakém odreagování můžu nechat jen zdát 😖 chtěla jsem taky začít chodit na zumbu 😉 😵 ale těsně před silvestrem jsem zjistila že jsem opět těhu a tak mam utrum 😅 ale když mě to popadne tak se snažím taky nechat prcka s manželem či s tchyní a vypadnout někam pryč 😉 někdy se mi daří emoce ovládat 🙂ikdyž občas prostě vybouchnu 😅 a pak se stydím no ale však jsme jen lidi a máme taky své pocity a starosti to je prostě život 😉
přeju ti do nového roku hodně štěstí a dobré nálady 😉

yamdena
autor
21. led 2011

Děkuji za odpovědi všem a omluva za mou pozdní odpověď..

Ve srovnání s vámi mám opravdu daleko víc možností, jak se odreagovat, až se teď stydím 😔 máte to těžké.. ale osobně mám dvě zjištění - pozitivní - vzteklé nálady zmizely, jsem daleko víc v pohodě - a negativní - mám extrasystoly 🙄 .. tenhle týden je to ok, ale minulý jsem měla dojem, že dostanu infarkt a bylo to velmi nepříjemné.. takže si i vy ostatní prosím vezměte příklad ze mě, že to za to opravdu nestojí 😉

Přeji hodně pohodových dnů 🙂

nanok
13. čer 2019

Toto se mi stává v podstatě každý den. Mám pro vás radu..... Poraďte se s rodiči. A nebo se zapremyslej proč si vlastně naštvaný. A potom zjistíš že to je kravina kvůli čemu si naštvaný. Ale nejvíc mi pomohli rodiče. A nebo dělej co tě baví. Relaxuj. Čti si. Dělej co tě baví 👌😉🙂😄

bemo
13. čer 2019

@yamdena já mám po ruce sluchátka a pustím si nějakou písničku kterou mám ráda. Ohromně mi to pomáhá.