Wall Street Institute Praha. Má někdo zkušenost?

holly1
20. kvě 2009

Prosím má někdo zkušenost s výukou angličtiny v této škole? Jaké to je? Za kolik? Stojí to za to?? díky 🙂

holly1
autor
20. kvě 2009

nikdo??

holly1
autor
21. kvě 2009

nobody?? ☹

holly1
autor
22. kvě 2009

???

houla
2. dub 2011

jj, můžu jenom doporučit! je tam hrozně příjemný prostředí a fajn lidi. online systém, kterej používaj, je zábavnej a můžeš si určovat, kdy chceš chodit na hodiny do školy. máš tam taky hodiny konverzace a zábavný aktivity. já jsem se tam za rok naučil víc než za 6 let ve škole.

petrush1
2. lis 2012

Ahoj já do této "instituce" chodím 1/2 roku a je to paráda, domácí přípravu jsem si oblíbila, hodiny s lektorem si volíš sama. Jsou moc milý..jediný co mi občas vadí je, že nemají tolik termínů, ale pak zase další týden zajdu na víc komunikací...takže doporučuji..víc info mají na stránkách http://wallstreetenglish.cz

kajunka
28. srp 2013

Ahoj, ja ji zase doporucit nemuzu. Stoji to velke penize a vyuka sice dobry, ale hodiny konverzace byvaji narvane, protoze je malo terminu. Takze si moc nepopovidate, jen naposlouchate ceskou anglictinu. Take uz nedavaji zadne ucebnice, spustili jen nejaky pseudoprogram, kde si muzete i tu ucebnici vyplnovat na pocitaci. A ani to smysluplne nevytisknete. Za me urcite palec dolu

tomasc
27. črc 2016

Ahoj, chodím do WSE od října 2015 a jsem spokojený s prostředím, úrovní lektorů a také online aplikací, se kterou pracujte, kdy vám to časově vyhovuje. Za tu dobu jsem udělal velký pokrok. Jediná nevýhoda je vyšší cena kurzovného, která je však kompenzována nadstandardním přístupem lektorů, se kterými jsem se setkal až teprve ve WSE.

yfstars
13. led 2017

Ahoj,

potřebuji radu. Tato škola bohužel není pro mě, za 6 měsíců jsem spíš platila než se učila a proto mi to nesedí. Požádala jsem konzultantku o ukončení, ale řeší to už týden a pomalu to spěje k tomu, že se blížím k další měsíční platbě. Jakou zkšenost tu kdo má s odstoupením? Je tam poplatek z celkové ceny 15% a bojím se, že mi to natahuje abych zaplatila splátku na další měsíc, což bych nerada. Máte někdo zkušenost? Děkuji....

rakysaly
7. srp 2022

@yfstars Dobrý den, mohu se zeptat,kolik výuka stála? Zítra tam mám informativní schůzku a všude jen čtu, že jsou dražší ale cenu jsem nedopatrala...

rakysaly
7. srp 2022

@tomasc Dobrý den, mohu se zeptat, za jak dlouho jste došel do vyšší úrovně AJ na této jazykovce? Děkuji