Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
20. únor 2009

ahojik

kocziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????????????????? 😀 ja a oblbpvta jo?-nikdy 😎

asmen no ja bych tipla že se ti to asi povedlo,takove chutě 😉 ale všechny plisnove syry se v těhu nemaj 😕

gab123
21. únor 2009

ahoj holky,
jak pak si užíváte víkendu?
lili tak jak už se ti rozjela MS?doufám,že je to vše o.k a pícháš si 🙄
mi jdem dnes na bál a už mě začalo bolet břicho tak to vidím,že si můžu vzít vložy sebou do kabeli,no mí nervy mohlo to vydržet do zítra,ale jsem ráda že jímám na čas,uf
koczurko jak pak se ti vede,co záda už se sklidnilli?
laici po chlapech se můžeš koukat na tom nic není 😉

gab123
21. únor 2009

evi to budeš muset v práci rozdýchat a vydržet do těhu,ale když máte v práci fofr tak ti to aspon uteče a najednou se budeš kulatit.
petis no budem mít na stejno výsledky,já z imun.a ten sa mí den jdem do natalartu domluvit na postupu.Jsem moc zvědavá jak nám to bude vycházet 🙂
assmen nenastala třeba u vás změna?jako že by náhodou třeba těhu?to nikdy nevíš! 😕

užíte víkend jdu žehlit věci na bál a skrášlovat se papa

lilienka
21. únor 2009

ahojky gab
naštěstí už je vše jak má být-uff.Já jsem sama doma,tak se asi pustím do pečení.Tak se pěkně pobav a pamatuj na slušné chování 😀

gab123
21. únor 2009

ty ji pořád doma sama,kde ten tvůj manža pořád je?můj je domácí tip je pořád doma,do hospody s kámošema ho občas musím nutit!

lilienka
21. únor 2009

no můj manža dělá přes celý den(doma je až kolem 17hod)a to má ještě v úterý a čtvrtek trénink -tak to dojede až po 21h.a přes sobotu má zápasy... 😒 ale už by mu to mělo skončit-konečně.Tak jsem se dala ted do pečení 🙂 udělala jsem si z list.těsta takovou dvojitou pizzu 🙂 a pak jsem zkoušela recept co mi dala kámoška-vypadá hezky,tak doufám že bude i dobrá.Jo,a oběd už mám udělaný 😀 Tak já bych někam i zašla,ale ted už nechci se moc"huntovat"-ten kouř v hospodách mi dost vadí.

koczurka
21. únor 2009

AHOJKY HOLKY!!!

Gab,díky vede se mi dobře,ťuk ťuk na dřevo.Záda naštěstí polvolily takže to byl asi jen skříplý nervík. 😅 Užíj si bál a zítra napiš co jsi vyhrála v tombole. 😉 Já jsem jednou vyhrála obrovský balík toaletního papíru,no to byl trapas jak blázen. 😀 😀 😀
Lili,ty jsi šikovná s tím kuchtěním.Dala bych si nějakou dobrou buchtu,mňam.Upekla bych něco,ale v úterý jdu na vyšetření jestly nemám těhu cukrovku tak se mám prý se sladkým omezit. 😠 To jsou muka. 🤐 A co je ten druhý receptík od te tvé kámošky?Taky mi to strašně vadí v těch hospodách ten smrad,proto mám ráda v létě sezení venku.A jak jde píchání injekcí?Ty jsi je pícháš sama?
Lajci,kde ty vězíš holka?

lilienka
21. únor 2009

ahojky
píchám si sama no,ale tentokrát mě to celkem bolí-asi je to tím,že mám vyšší dávku. 😒 jinak ten recept je jednoduchý-vše je na hrnky:3 polohr.mouky,1/5 cukru,1/5oleje,1/5mlíka,1/5prášek do peč.,2 vanil.cukr,5 vajec a ted bud se to dá do bábov.formy(prý to je na 2ty formy) a nebo(a to jsem dělala já) to rozdělíš do 3 misek a do každé přidáš 1 pudink-vanilk.,čokol,jahod.(do každé misky1 a jiný 😀 ) a děláš na plech hromádky-střídavě.Pak to vypadá kostkovaně 😀 a dáš to péct

koczurka
21. únor 2009

Lili,to vypadá úžasně. 😝 Už si to píšu a hned v úterý jí peču.Musí to vypadat dost dobře. 😵 Je to asi dobré že?

koczurka
21. únor 2009

Jsi dobrá že si to pícháš sama,já jsem to nezvládla ani jednou si to píchnout sama.Jsem strašpytel. 😀

koczurka
21. únor 2009

Akorát Lili moc nerozumím tomu že píšeš že to je na hrnky a pak tam je 1/5???Tak jak to teda je??? 😀 😀

lilienka
21. únor 2009

jako hrnek a půl 😀

lilienka
21. únor 2009

jsem to blbě napsala-promin 🙂 nenapadlo mě,že to tak blbě vypadá 😅 Já mám blbý pocit pokaždé,jak si to píchám-se třepu jak ratlík.A ted mi dal i jiné injekce a to jsou přímo injekce-žádné péro,tak už ted mám obavy jestli to zvládnu.Manža málem omdlel jak to viděl 😀

koczurka
21. únor 2009

Aha!!! 😀 Jsem ale mačo... 😎

koczurka
21. únor 2009

To je v pohodě,jsem to mohla pochopit. 😎 Ty jo,to bych vůbec nedala.Nevěděla bych jak hluboko je píchnout. 😕 To si musíš asi i nejdřív naředit že?

koczurka
21. únor 2009

Jinak jak už jsis to píchla jednou tak to zvládneš,neboj. 😉

lilienka
21. únor 2009

to se neředí-jsou to takové ampulky které dáš do péra a jen si nastavíš dávku a píchneš nadoraz.Ale to další mám orgalutran-či tak nějak a to je přímo v takových menších injekcích.No uvidíme uvidíme uvidíme.

koczurka
21. únor 2009

Lili,to bude v pohodě v pohodě v pohodě. 😉

lajcikova
22. únor 2009

čauky
teda že vy vždycky kecate když tu nejsem 😠 😠 😠 koczi o upřimně ted chodim trochu na jinou diskuzi-tyka se diety 🙄 nějak se musim odpoutat od miminek a stimulek,mě se nic takoveho netyka ☹ a dlouho nebude.tak hezkou neděli,zitra jdu konečně do prace 🙂

gab123
22. únor 2009

ahoj holky,taky mě manžílek za celý den pustil k PC,je tu vařený pečený odpočíval tu po bále.Bál se moc povedl přišli jsme ve 4h.V tombole jsme nic nevyhráli tu jsme si ani nestačili koupit byla hned pryč,ale jinak dobrý ani mi nebylo zle prokládala jsem to matonkou.
lili já vůbec nevím zda bych si ji bodla vím,že to není asi hrozný,ale sama si ublížit,ale manža by mi jí dal tomu to neva.
lajci jen se na nás chod koukat at se zasměju,kde budeš zas lovit prsa 😀 Mi taky neplodíme a líbí se mi tady 😉 sváma
jdu odpočívat pěkný zbytek večera

evkaa25
23. únor 2009

ahojky holky,
já poslední dobou vůbec nestíhám,tak jsem tu málo.
Gab,mi při 1 VIF taky píchel injekce manžel,ae po druhé už jsem to zvládla sama.Měla jsem ale Puregon a ten se podává v peru.Docela to šlo....
Lili ty se opatruj a napiš nám tady,jak to jde a jak to snášíš....
Koci a kdy ty máš vůbec určený termín porodu??Dávej na sebe pozor....Všechny ostatní zdravím 🙂

monali
24. únor 2009

ahoj holky, 😉
u mě se pořád nic neděje a tak občas nakouknu, ale nemám co psát. !A navíc tady většinou zrovna v tu dobu nikdo není.
Lili, tak co jak válčíš s injekcema? a jak je snášíš?
Evko, ty teda musíš být hyperaktivní, co všechno stíháš 😉 A jak to vypadá s tou laparkou? chystáš se na ni?
Koczurko, ty se nám hezky šetři a pěkně papej, ať se má mimísek dobře.
Lajci, držím palce ať jdou kila pořád stejně dolů.A co ti vlastně poradila ta doktorka u které jsi byla? Já jsem si o víkendu koupila nějaký celozrný, děsně zdravý chleba, mám ho na svačinu, ale moc mi teda nejede 😒 ale zase
když je tak zdravý 🙂
Gab123, já se taky věčně přetahuju s manželem o PC, a nebo teda většinou to vzdám a kouknu až když usne,
nebo když mám čas tak kouknu v práci,
Peti, tak už se vám blíží termín kdy dostanete výsledky, toto uteklo 🙂

dasule
24. únor 2009

Ahoj kočenky...moc se omlouvám,ale neměla jsem vůbec čas! 😅 Letos je toho staraaašně hodně!Čekejí nás tři svatby,z toho jedna bude od ségry,jdu za svědka 😉 Jinak už chodím do školy...arojip 😀 hučí mi z toho v hlavě,právě píšu seminární práci 😝
Pomalinku začínáme stavět baráček...
17 února jsem byla u léčitele.Strašně šikovný,hodný pán.Ani mě neznal,prostě jsem se k němu objednala a ledva jsem přišla,nasál mou energii a už na mě začal chrlit diagnozy.Prostě se trefil úplně do všeho!Nízká plodnost,hypothyreoza,nadledvinky!Taky mi řekl,co mě čeká a nemine.Napsal mi jídelíček,podle kterého se mám řídit 2,5 roku...tak aby se mi vyčistil organismus a začaly orgány fungovat tak,jak by měly!
Hlavně musím cvičit,pravidelně provádět dechové cviky,procházky a posilovat pánevní dno.
Miminko budume mít do tří let přirozenou cestou a můžeme mít i tři děti,pokud budeme chtít.Hlavně už nemám podstupovat žádné umělé a hlavně nemám brát žádné hormony!Byla jsem úplně nadšená,protože jsem cítila,že pokud budu opravdu dělat vše,co mi doporučil,určitě to prostě vyjde 😉
No a včera jsem byla ve FN OL u Doc. Dostála...poprvé...
manželovi doporučil nový spermiogram a urologické vyšetření.Já jsem po gyn. stránce ok,dokonce mám dnes ovulaci a jeden folikl o velikosti 18 mm vpravo,tak máme domácí snažení,ikdyž nám nabídnul,abychom dnes přijeli na IUI,ale nemáme opravdu čas tak často jezdit do OL,je to přece jen hodina a půl cesty!Mám si oderat krev v období MS 3 den cyklu a 21 cyklu a pak nám řekne,co dál....Samozřejmě jsme takový rychlí postup nečekali!Hned jsme se s manželem v autě pohádali,že už nám to stačilo minulý rok a že bych se teď měla zaměřit na sebe,že je chyba v nás a léky nám nepomůžou!Tak pravděpodobně to uděláme tak,že podstoupíme jen ty vyšetření,počkáme si na výsledky a pak se na IVF vykašleme a začneme u sebe!Na IVF mám ještě minimálně 4 roky čas,asi bychom to chtěli zkusit ještě přirozenou cestou a potom IVF,pokud to nepůjde jinak 🙂

dasule
24. únor 2009

lajči,tak si na tom?Byla si v té FN OL?Volala si tomu doktorovi?Jinak mám číslo na super chlapa,zajímá se o masáže,bioterapii a pomůže ti!Já jsem byla z něho úplně nadšená!Držím teď menší dietu na pročištění ogranismu,doporučil mi i nějaké bylinky,cvičení.Nikdy v životě jsme se neviděli a ani jsem mu neříkala o svým problémech a řekl mi úplně vše!Jaké mám problémy,co mě čeká a nemine a co mám dělat proto,aby jsem to zlepšila.Mám sníženou plodnost... - 60%!Za tři roky bych měla přirozeně otěhotnět a jestli budeme chtít,můžeme mít až 3 děti!Ve spoustě věcech měl pravdu a je fakt,že někomu prostě hormony a zákroky nepomůžou,prostě si musíme udělat prvně generálku u sebe,protože jedině v nás je chyba a né v doktorech a ani lécích!

monali
24. únor 2009

Dasule. tak to je fajn, že na tebe tak dobře zapůsobil. Ono možná když si dáte pauzu od doktorů a všech léků
a budete v klidu, tak se zadaří přirozeně. Nebylo by to poprvé 😉 Tak nezbývá než vám držet palce. 😉
A navíc když vás netlačí věk, tak není co řešit.

dasule
24. únor 2009

Monali 🙂 ,jsi z Ostravy?

monali
24. únor 2009

Jo jsem, chodila jsem do gyncetra a teď jsem ve FN

petista
24. únor 2009

ahojík, dasule ahojík, tak vidím, že jsi nakonec taky zakotvila u dr. Dostála. Mám kamarádku, která chtěla a neměla mimi asi 4 roky, pak šla k léčiteli, ten ji čímsi projel, dal jí nějaké tabletky a za tři měsíce byla těhu. No já jsem ho zkusila a na mě tedy žádný efekt neměl.
Jinak holky musím říct, že Vaši manžové jsou fakt dobří, když vám píchají ( injekce 😀 ) Nevím nevím jak by to u nás bylo, kdybych byla stejná jako manža, no asi bysme skončili každý ráno při stimulce ve FN. Naštěstí jsem se odhodlala. Jenom ty injekce, kde se to míchá, jsem si nechala píchnout ve FN, mám to od domu asi 10 min, takže pohoda.
Jinak jak píše Dasule, že musí cvičit a posilovat pánevní dno, tak to je v podstatě Mojžíšová, a bylinky jako kontryhel atd. jsou staré bylinkářské rady. Každopádně cvičení a bylinky jsou určitě lepší než IVF. To by určitě mělo být až jako poslední možnost. Já zkusila bylinky, cvičení, pak IVF, takže při dalším pokusu to všechno zkombinuju dohromady a uvidíme. Dneska se na jiném tématu probírají chilli, tak uvažuju, že si je taky objednám pro další pokus, jen nevím, jestli toho už nebude moc, když budu cvičit Mojžíšku, pít kontryhel, zobat listovku a k tomu ještě chilli 😨 Co myslíte?

petista
24. únor 2009

tak jsem si objednala ten kajenský pepř v kapslích, tak uvidíme, co to udělá. 🙂

petista
24. únor 2009

tady nikde nikdo, tak se jdu dívat na přátele a růžovku, pápá