Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

monali
20. dub 2009

Peti, správně jenom se nedej, vždyť od toho tam i jsou. Já si práce zdravotních sester moc vážím, já osobně
bych to dělat nechtěla a možná ani nemohla, ale na druhou stranu třeba ty co pracují v CAR to zas nemají
dle mého tak hrozné. Pacienti tam určitě nejsou nijak problémoví, většinou dávají rozpisy a vysvětlují co a jak,
takže by hnusné být nemusely, i když práce mají určitě až nad hlavu.

monali
20. dub 2009

Jo přesně tam kde popisuješ tak jsou 😀 a už se ti v nich asi mačkají folíci

petista
20. dub 2009

kde jste všechny? pěkně to flákáte děvčice... 😉 Evka někde na angličitině, Lil hraje s manžou fotbal, Lajci pracuje .........

lajcikova
20. dub 2009

ahojik všem po dlouhe době 😔 nějak nemam co přidat do vinku,jen se chci zeptata mam jit 13dc na ult,ale vychazi mi to na neděli to tam asi nejsou že?

jinak šem přeji mocmoc štěsti,snad už to všem klapne 😉 ja začinam od čtvrtka na tom clostibelu ale mioc naději si tedy nedavam,ještě se mi dnes posralo auto sem rada že sem vubec dojela domu ☹ už mi ze všech těch situaci jebe.....prominte za ty slova ale sme fakt na palici,když se sere tak se sere... 😠
nic tak se opatrujte ja se zase někdy ozvu

petista
20. dub 2009

Ahoj Lajci, no v ne tam jsou jen když mají plánované výkony. Být tebou, tak si tam radši v pá zavolám, ať nejezdíš zbytečně. Jinak můžeš přijít 14. den, pokud tam nebudou, ale určitě se s nimi telefonicky podomlouváš

evkaa25
20. dub 2009

ahojky všichni.
Peti máš pravdu,byla jsem dneska na anglině.Jsem se dva týdny na to ani nejukla,tak to byl docela záhul 😅
Jinak vás pořád čtu,jen momentálně nemám co psát.Ale všem vám moc moc držím palečky!!! 🙂

evkaa25
20. dub 2009

Ili taky ted prožíváš ne moc pěkné období.Tolik pohřbů.Až mně mrazí.Mi stačil v sobotu jeden a neumím se z toho vzpamatovat......
Ale určitě se vám ted zadaří a nový život bude žít v tobě....

sukubka
20. dub 2009

lajci já myslím že tam 13% jsou já taky jela na kontroly o víkendu když mi to tak vyšlo

sukubka
20. dub 2009

mělo to být lajči 100% mluvil na mě manža že jeho kamarád má 13letou dceru a napsala se tu 13 😀

ili5
21. dub 2009

Ahoj holky, lajci, evi no konečně, kde jste byly?!
lajci, oni tam jsou přes víkend, mě dělali KET v neděli a bylo tam docela rušno, takže objednávají . Je to státní, tak se dělá, ne jak soukromé je pátek odpoledne, tak už tě neveme.
Jinak jsou tady z Čech děcka u sousedky co umřela a zavolali si mě nahoru. Tátu nechtějí si vzít ani jeden, takže se budu o dědu starat já. Musím to nějak promyslet, nemůžu přeci sedět do jeho smrti doma a každý den krmit.... Musím někoho najít aby mě zastoupil jak pojedu na dovolenku. No začíná mi to pěkně. 😖

mimco
21. dub 2009

Ahoj holky,
jdu Vás na rychlo pozdravit. V neděli byl ET, tak teď si pěkně doma čekám a stresuju 😝 .
Každopádně prosím o radu. Není mi moc dobře. docela mě bolí břicho, mám ho zvětšené a total napnuté jakoby po bocích. Je to hnusný pocit. Na snídaní cca 9:30 jsem měla jogurt a bynán a mám pocit, jakobych sežrala půl vola. Už mě to začíná štvát, já niky nic takového neměla a mám trochu strach. Nechápu co to může být. Napadl mě hyperstymulák, ale ten to asi nebude. Mám křeče i jakoby ve střevech.
Jinak mám v sobě 2 embrijka a zamraženo máme 8, prý na 4 další pokusy, které doufám nebudem potřebovat.

monali
21. dub 2009

ahoj mimco, gratuluju k ET.
Myslím, že to je hyperstimulák, mě bolel žaludek i pobřišek, jít na velkou nebo na malou bylo skoro za trest 😝
a ten pocit stále plného žaludku taky. Ve FN mi Oborná říkala ať si každý den ráno ve stejnou dobu měřím obvod
břicha, a kdyby mezi těmi dny byl rozdíl kolem 3cm, tak hned přijet!!
A taky tady někde je přímo téma Hyperstimulační syndrom, ještě před pár dny jsem se tam taky dívala, a není
to ani moc staré datum.
Tak ať je ti co nejdříve lépe. a mimišci se drřží 😉

monali
21. dub 2009

a důležité je hodně pít, spíš neslazenou vodu, prý tak 3-4litry. 😉

monali
21. dub 2009

Taky vám pračka žere ponožky? 😀 Hlavně ty od manžela? 😠 pořád mu nějaké kupuju a pořád mu chybí
Teď jsem jich třídila snad 20párů a najít 2stejné - skoro nemožné. A to má všechny akorát černé, tmavě modrré,
nebo šedé a to je tak pořád 😠 😀

Ili, nemáš to jednoduché, a jestli se můžu zeptat, ty nechodíš do práce.? Musíš stíhat vlastní domácnost, a do toho ještě péči o souseda. Jak jsem pochopila už ses o něho starala i dříve, že?

koczurka
21. dub 2009

AHOJ HOLKY!!!

Mimco,já si taky myslím že to bude ten hyperstimulák.Ty tvé příznaky jsou přesně co jsem měla já,já jsem byla celá zalitá tekutinou,ani teď nemám takové břicho jak předtím.Bolelo mně celé břicho i hrudník i střeva.Jak ti radila Monali,měř si břicho v oblasti pupku každý den a pokud se zvětší o 3cm tak okamžitě do nemocnice a strašně moc pij.A pokud by se ti špatně dýchalo tak taky okamžitě jeď do nemocnice,tam by ti daly kapačku vody s něčím a ulevilo by se ti.Mně kapačku napíchly už v Olmíku hned jak mi zavedly mimísky.Drž se,všechno bude dobré neboj. 😉

koczurka
21. dub 2009

Monali,to mně se teda neztrácí ponožky. 😀 Tak se ti to krátí pomalu ale jistě že?Ježiš já jsem napnutá jak struna. 😉

koczurka
21. dub 2009

Michul,kde ty vězíš?Zapoměla jsem odpovědět na to místo toho srazu,ten Bombay je dobrý nápad,já tam teda ještě nebyla.Nevíš jestly tam vaří? 😀 😀 Aspoň něco malého,holky měly taky hlad po cestě vlakem. 😅 Když tak na Lenince je toho víc.

michule
autor
21. dub 2009

Ahoj holky.
No já zase nestihám psát, jen letmo si přečtu co se děje a pak to vstřebávám. Já pořád něco dělám, říkám si, že mám posledních 14 dnů na všechno a pak bude ten vysnění pupík, že jo? 😀
Koczurko - já jsem tam párkrát byla, ale vždy jen pila, nikdy nejedla, takže to fakt nevím, každopádně si tam můžeme dát sraz a pak jít kamkoli. Jak se máš a jak se cítíš? Pořád stejné otázky co? Ale až bude Honzík na světě, tak budou otázky typu: vyspaná? 😀 😀 😀 Už se ti to tak šíleně krátí, to je šílenství. Už máš všechno připraveno, mamino????
Ili - tayk mě to mrzí co teď probíhá, ale třeba je to vše jen předzvěst toho, že bude už jenom lépe. 😉 Víš, že za chvilku už budeme stimulovat? Toto uteklo, co?
Mimco - skvělé, dva mimisáky. Tak se drž a s tím hyperstimulákem, tak to je masakr, tak se mi zdá, že to má teď každá. No když s tím mají holky takové zkušenosti, tak poslechni rady zdejších. Já ho neměla ani jednou, ale jak jsem říkala, před punkci to byl fialový bolestivý hnus. Drž se, nebuď nervozni a hezky si to uživej a s miminkama povídej!!!!! 😉
Totež přeji Monali - kdy se jde na HCG? Jo a s tou nenažranou pračkou to mám taky, žere mi i bílé i barevné a o černých od drahého ani nemluvím. Někdy mi sežere i kostice a pak mám chuť ji sežrat já. 😀
Moc se všechny držte i ty Petisto, taky už to nebude dlouho trvat!! No a já zas utíkám na spin. Večer kouknu. Zatím. 😀 😎 😉

petista
21. dub 2009

Monali, naše pračka přestala žrát ponožky sotva manžel dostal za úkol sám ponožky po vyprání a uschnutí třídit a párovat 😀
Ili, musím říct, že jsi úžasná, spousta lidí není ochotná se starat o vlastní přibuzné a ty budeš zajišťovat péči o souseda. Jsi moooc hodná osůbka 🙂 Od těch dětí je to ale hnusné, že se nechají zastoupit a nejsou ochotni se o dědu postarat. 🙄
Jinak já byla dneska kupovat krb do posezení v Baumaxu, byli moc ochotní, ve čt ho dovozou, v květnu příjde tesař, dodělá pergolu a pak vás můžu všechny pozvat na těhotenské grilování 😀
Zítra kontrola UTZ, tak se těším, teď u sebe nemám už žádné injekce, všechno jsem dneska dopíchala, dnes tam byla moooc ochotná sestřička, píchla mi to bez řečí a ještě to od ní ani nebolelo ani neštípalo.

petista
21. dub 2009

Jinak mimco, taky myslím, že je to hyperstimulák, dej na rady zkušených, v tomto se určitě nevyplatí být přehnaně zbytečně statečná.

ili5
21. dub 2009

Ahoj, monali, do práce chodím, teď jsem na nemocenské, tak je to v poho. Už jsem se o něj starala byla v nemocnici a Jablunkově 3 měsíce, tak i na svátky vánoční. teď už to bude na vždy, snad to nějak zkloubím. minule jsem měla co dělat, od rána do podvečera v práci, pak ho nakrmit, uvařit na další den, chodím jednou týdně do školy, domácnost, holka v pubertě.... Tyto 2 dny mi tak šibe, že mě vypíná hlava. Včera jsem se domluvila s babičkou, že pojedem do nábytku, ona autobusem dojela na místo čekala na mne a já na to zapomněla, dnes od rána řešila s děckama od souseda jeho. Chudák babička, zapomněla doma telefon, tak pak jela domů zpět.
Aby toho nebylo málo, tak na naší hospůdce dnes přibylo třetí parte, zemřela dnes známa co tam chodila. Takže jsou tam vylepení 3 lidi. kroutíme nad tím hlavou co se to děje, že ta smrtka nějak řádí, za 6 dní už 5 lidí. Chlapi se bojí jít na pivo, že tam smrtka řádí tento týden.

Mimco, raději tam ráno zavolej, hodně pij. Musí to být velká bolest, ale zas na druhou stranu většina co má hyperst. bývá těhotná, tak zkus vydržet, určitě se tak zavrtávají a dělají paseku. zavolej tam a hned napiš, držím pěstičky.
Už bych měla každým dnem dostat mencky a juchuuuuu.

evkaa25
21. dub 2009

ahojky všichni 🙂
Ili ty jsi teda šikulka.Při zamněstnání stíhat ještě školu,domácnost a péči o starého člověka.Uffff!!! 😝
To já jsem si dala po druhém IVF předsevzetí,že nebudu myslet na mimi a budu dělat angličtinu a chodit plavat.Angličtinu se pořád učím,ale na plavání už mi nějak nezbývá čas.Tak to flákám.A ty toho stíháš tolik. 🙂
Mimco určitě to je hyperstinmulák.Já jsem se cítila úplně stejně.Je to moc nepříjemné,tak jak radí holky hlavně hodně pij!!

koczurka
22. dub 2009

AHOJ HOLKY!!!

Mimco,tak ja je?Doufám že jsi v pořádku.
Michul,tak to je fakt že sraz tam mít můžeme.Jen někdo musí vyzvednout holky na nádru ve Svinově.
Jinak se mám fajn,díky.Jo,jo už se těším jak budu kráááásně nevyspaná. 😀 Už mám všechno nachystáno už se jen hrozím porodu. 🙄
A co ty jak pokračuješ?Kdy vůbec jedeš do Olmíku?
Ili,co se to tam u vás děje?To snad není možné tolik úmrtí za takovou chvilku,brrr. 😕 😨
Petis,thý jo krb!Tak to už se budeme těšit na grilovačku. 😀 Vy těhule a já s Honzíkem pod paží. 😀 😀 😀 A s těma injekcema....jak jsem stimulovala a zrovna jsem byla v Olmíku na kontrole tak jsem taky vždycky poprosila sestřičku jestly mi to nemůže píchnout že to mám daleko domů.Kromě jedné které to zjevně obtěžovalo byly všechny ochotné.Takže to bude asi ta samá. 😅 A jak dopadla dnešní kontrola??? 😕

petista
22. dub 2009

Dnešní kontrola dopadlo OK, vlevo 5 krásných folíků, vpravo 2, nejsem tedy super nosnice, ale dr. Dostál byl velmi spokojen, říkal, že ideál je tak 5-10, že jsou potom nejkvalitnější. Tak hurááá. Další kontrola v SO, ale to prý ještě asi nebudou dorostlí, takže to vidím ještě na jednu kontrolu a pak teprve OPU. V práci jsem si zařídila na příští týden volno, takže je mi to v celku jedno, jak to vyjde, jen aby to všechno bylo i v so OK. Ale určitě bude, protože máme krásné jaro, Moni už nám pěkně těhotní a my všechny ostatní jí budeme následovat. I grilovačka těhu a Honzíka bude 😀 😀 😀 😀 😀

lajcikova
22. dub 2009

čauky holky chci se zeptat,boli mě trochu podbřišek s těch leku je to normalni,snad mi tam jako něco roste 😕 jen nechapu proč se to bere když mam ještě ms?a jen 5dni 😕 sem z toho debil 😎
peti tak co kontrola?
moni a testiti nebudeš?sem zvědava no 😀
nic tak se opatrujte,jo a auto mi už zase frči 🙂 ještě že mam tak šikovneho chlapa..... 😔

petista
22. dub 2009

Lajcik, mě po clostiku bolel taky podbřišek, takže normálka, a určitě se to bere jen těch pět dní, měl se většinou udělali tak 2-3 folíci. Tak držím pěsti...

lajcikova
22. dub 2009

peti IP 😉

evkaa25
23. dub 2009

ahojky holky.
Dneska u nás od rána prší.Chtěla jsem jít na zahrádku,protože jdu až odpo do práce a tak mi to nevyšlo a uklízím doma. 😕
Peti gratuluju k folíkům.Ani se nenaděješ a bude tu OPU. 🙂
Moni ty se opatruj a dej vědět,jak ti je.Určitě už jsi těhu,tak jestli nejsou třeba nějaké ranní nevolnosti 😀
Holky už se hrozně těším na srazík.Jen aby nás co dojedem někdo vyzvedl na tom Svinově,protože já tedy nevím,kde přesně ta hospůdka je. 😅

mimco
23. dub 2009

ahoj holky,
ano, byl to hyperstymulák 😝 , právě jsem se vrátila z nemocnice.
Jakmile jsem si na diskuzi přečetla o příznacích, hned jsme raději jeli na pohotovost a už si mě tam nechali.
Nic semnou nedělali, jen brali krev a sledovali příjem a výdej tekutin až jsem litovala, že jsem někam jela.
ale zase na druhou stranu, kdyby se něco doma stalo......... a přece jenom se mi blbě dýchalo.
První den jsem byla na JIP, ale to jenom proto, že nikde jinde nebylo volno, takže takový VIP pokoj.
Manžel mi to ale nevěřil a chudák byl mrtvý strachy, když mě tam viděl.
Takže tak. Hlavně že je to pryč. Doufám, že se to nevrátí.

monali
23. dub 2009

holky díky, ale dneska jsem začala krvácet ☹ takže je to zase konec. Ach jo, tolik jsem věřila,že se to
tentokrát povede. ☹