Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

monali
23. dub 2009

tak jsem si udělala test,
a sedím tady, a koukám na svůj první pozitivní test a jsem ještě víc zoufalá než předtím.
Ta druhá čárka, není tak silná jako kontrolní, ale vidět je. Jenže jsem teprve 9den po ET, takže to bude zbytek
pregnylu, a nebo hormony před MS a nebo z utrogestanu. Další testy už dělat nebudu, ve středu jdu
na krev tak si počkám na konečný ortel.
Je to jako minule , pár dní naděje a potom KONEC ☹

monali
23. dub 2009

před chvílí volal manžel z práce, jak se mám, ani jsem neměla odvahu mu to říct. ☹

koczurka
23. dub 2009

AHOJ HOLKY!!!

Monali,nedělej ještě žádné závěry,počkej na krev.Třeba se jen vyplavilo jedno mimi,to se klidně mohlo stát. 😉 Nějak se mi nechce věřit tomu že máš pozitivní test jen tak.

koczurka
23. dub 2009

Mimco,to je fajn že jsi v pořádku.Je lepší že jsi hned jela na pohotovost,on člověk nikdy neví. 😉 Já jsem nejela protože jsem měla právě strach z toho že si mně tam nechají,ale naštěstí jsem to zvládla. 😅 Tak hezky odpočívej a hřej mimísky v bříšku. 😉

monali
23. dub 2009

Koczur- máš pravdu,zkusím se hodit do klidu. Ráno ta krev, a potom ten test, nějak mě to rozhodilo ☹
Asi z toho jak jsem doma už magořím 🙂
Prostě počkám, nic jiného mi taky nezbývá.

Budete se ke mně hlásit, i když se asi do srazu dopracuju k dokonalé hysterce? 😀

smilers
23. dub 2009

monali ja testila 8 den po ET, utrogestan ti urcite nemuze delat falesne pozitivni test, to jedine pregnyl, to ze krvacis muze byt odchodem jednoho z embrii, opravdu jak ti pisek koczurka, pockej na test z krve, drzim palce

monali
23. dub 2009

Smil, díky. Někde v hloubi duše mám malililinkatou naději, ale nechci se radovat předčasně.

smilers
23. dub 2009

moni uplne te chapu, proto drzim palce

koczurka
23. dub 2009

Jo,jo je to tak Monali,vidíš i smilers to neslyší poprvé že se mohlo odplavit jedno mimi.Taky držím móóóóóóóóóóc pěsti. 😉 😵

lajcikova
23. dub 2009

ahojik

moni žadnej pregnyl,na to zapomen holka seš jasna měla sem to uplně stejne jako ty 9den sem začala špinit a znervu si udělala test a byli tam//,takže klidně testni v sobotu to už bude 100%,pregnyl se drži max10dni vic už ne!!!kdy sisi pichla ten pregnyl?

jinak pořad mě poboliva podbřišek tak snad tam cosi roste aspon jednoooooooooooooooooo ☹

monali
23. dub 2009

Lajci, ahoj ráda tě vidím, No já vlastně pregnyl ani neměla píchala jsem si Ovitrele, ale to bude něco jako
Pregnyl a píchala jsem ho myslím 9.4. (2dny před OPU). a díky za tvoje slova.
Jsem tak ráda ,že je koník a vy na něm že tím neprocházím sama jako při prvním IVF.

lajcikova
23. dub 2009

no takže moni ten sajrat co ti pichly je davno fuč,v neděli to bylo 10dni od toho pichnuti,dneska je to 14dni od injekce a to teda nehrozi 🙂 🙂 🙂 je to jasne ja to vim 😵

monali
23. dub 2009

Lajči, jsi tady něco jako naše dobrá vědma, tak prosím čaruj za mě a bobišky. 🙂
Já si počkám až do středy na krev, a teprve jpotom jestli bude důvod se začnu radovat. 😉

lajcikova
23. dub 2009

moc ti to přeju,už maš taky narok,to si dobra ja testoval 3krat deně jak magor 😀 abych měla jistotu -prostě psycho.
nevim jestli sem dobra vědma ale tak nějak logicky uvažuju,14dni se ti to v tělě držet nemuže,si myslym každej většinou řikal max10dni.no nechame to osudu a jak ja řikam pozitivni test nic neznamena až to maš doma v postylce zdrave pak je to o.k.a mužeš se strachovat znovu 🙂

monali
23. dub 2009

Jojo, moje řeč, zatím díky a pa, Taky se drž, už v tobě folíci rostou 😉

evkaa25
23. dub 2009

Monali moc moc držím pěsti.Ale druhá čárka se tam neobjevuje jen tak!!!Myslím,že jsi těhu a že nás na srazíku s Koczurkou pořádně poplibete..... 😀

petista
23. dub 2009

MOni, Ovitrelle je stejný jako pregnyl a opravdu se drží v těle max dnů po aplikaci, takže //=Mimís, možná je třeba jeden a tak se tělo čistí. Drž se holka, moc na tebe myslím 😉
Mimco, tak fajn, že jsi v pořádku 🙂

petista
23. dub 2009

tak nějak si taky Moni myslím, že jsi těhu ...

petista
24. dub 2009

ostudy, až na třetí stránce.
Ili, tak přeju, ať se ti pěkně píchá od neděle.
Jinak já zítra kontrola, tak uvidíme, co mi povědí. V práci blázinec, vůbec nemám hotově, ale co, ono už se to nějak udělá, nicméně to vypadá, že mezi OPU a ET budu muset pracovati. Však mě neubude a aspoň nebudu tolik myslet na embryjka.

ili5
24. dub 2009

Petis, hodně štěstí, mimco, jak je? kocurko, tobě v tom horku, taky asi ¨nic moc, co? michul, ty se jak připravuješ? Já dnes volala do OL, ve čtvrtek UZ, vychází 8 den na pátek, tak musím 7 den.

asmeena
24. dub 2009

Lajči: džím pěstičky, aby ti folíčky krásně rostly, aspoň jeden, ze kterého bude silné zrající vajíčko. 😵

koczurka
24. dub 2009

AHOJ HOLKY!!!

To dneska bylo zase ale krásně.Jsou to šílené změny a moc mi to nedělá dobře jak na záda tak vůbec. 😝 No prostě aprílové počasí.
Lajci,to máš pravdu že dokud není mimi v postýlce zdarvé tak je člověk pořád nervózní aby se něco nestalo a tak.A jak píšeš tak jak se to narodí tak pak strach nanovo.Je to mazec. 😅 Taky držím pěsti ať folíci pěkně rostou. 😉 Žádné Irsko holka zlatá. 😀
Petis,tak zítra budu čekat na zprávy jak pěkně pokračuješ. 😉
Ili,jak ty se máš?Jak s tím sousedem už jste něco vymysleli?Nebo to fakt budeš zvládat ty?

ili5
25. dub 2009

Dobré ranko, kocurko, starám se o souseda, jsem ho zdědila 😀 . Nějak to musím zvládnout, jsem ještě z toho celá mimo.
Ve čtvrtek jedu na UZ, musím mít s sebou internu a odebranou krev i chlap. Nevíte za jak dlouho jsou výsledky te krve, chlap dnes jel pryč, vrátí se v pondělí večer, tak půjde v úterý, budou výsledky do druhého dne? Bere to obvodní. Cyp, že dnes musel odjet, holky mě se tak daří, že jsem z nervama úplně v řiti....
Dnes jdu gruntovat 2 byty, ať po Et mám klid. hezký víkend všem, papa

mimco
25. dub 2009

Ahoj holky,
mně je vlastně pořád stejně, břicho jako balón a blbě se dýchá. Večer než jdu spát je to nejhorší.
Ale dá se to, není to zase taková hrůza, jednou třeba splasknu a nebo raději ne 😀?
Za chvíli jdu do lékárny za kamarádkou magistrou a zaptám se, jak je to s tím pregnylem. dostala jsem jednu injekci v neděli, tak mě taky celkem zajímá. Nerada bych se radovala zbytečně. Něco jsem přečetla, ale ono záleží taky kolik toho člověk do sebe dostal. Ona mi to snad řekne přesně. No a když už tam budu, koupím si nějaké ty testy 😵.

ili5
25. dub 2009

mimco, snad je to příznak těhu ten hyperstimul. Poptej se a dej vědět!
monali, s tebou je to jak_?

mimco
25. dub 2009

Tak jsem zjistila velké kulové, kamarádka tam nebyla a volat ji v sobotu nechci.
Asi si holt ještě počkám.
V nemocnici mi samozřejmě brali krev na HCG, ale hned jsem je upozornila, že jsem měla píchnutý pregnyl.
Mít totiž 4 dny po ET HCG 130 je trochu sci-fi, že? Nic moc mi k tomu neřekli.
Jinak jsem doma už testovala, já vždycky tak brzo. Předevčírem byla ta druhá silná, což je blbost, no a dneska hrozně slabounká. Takže bud se to srovná a teď začne sílit, nebo to bude naopak. Takže za dva dny se uvidí a bude jasno.

ili5
25. dub 2009

mimco, vidíš něco pozitivního přece jenom. S těma 2// nevím jak to je, ale ten 8 den snad už by měl mluvit pravdu, tak počkej do středy a zkus. Určitě to vyjde, uvidíš! 😉 Hcg kkrásné, myslím, že je to na dobré cestě.

mimco
25. dub 2009

já jsem tentokrác celkem pesimista, tak si říkám, že by to bylo moc velké štěstí, kdyby to vyšlo potřetí.
No snad jo, doufám, i manža. Ten je taky pěkně napnutý.
Já si právě myslím, že ta krev je blbost, to bylo moc brzy.

koczurka
25. dub 2009

ČAUKY HOLKY!!!

Ili,tak co už máš vygruntováno?Ty jsi nezmar fakt,já bych chtěla mít tolik energie jak ty,aspoň trošičku. 😀
Mimco,to je jasné že to nezmizí hned úplně,ale postupně ti bude líp a líp. 😉 S tím testěním,je to jak droba že?Já jsem testila dvakrát až třikrát denně jestly čárky sílí nebo ne a pořád jsem je zkoumala.Takže naprosto chápu. 😅 S tím hcg z krve to je taky zajímavé. 😨 Kolikátý jsi den od ET?
A co ty Monali?Jak se daří?
A kde se fláká zbytek holek???

petista
25. dub 2009

Konečně mě manža pustil k PC, tak referuji, že kontrola dopadla dobře, OPU bude v út, dr. Dostál říkal, že sliznice krásná -12 mm, a vidí to tak na 6-10 vajuch, takže paráda. Je fakt zlatej. Jen škoda, v út bude OPU dělat Oborná a dr. Dostála radši. Ale to by se chudák asi musel zbláznit, kdyby tam byl pořád. Takže zítra odběry krve a Ovitrelle, v po dexamed - na protilátky a v úterý OPU. takže vidím ET na pá - ne.
iLI, u mé obvodní jsou výsledky hned. Jak ty to máš, promiň, ale mám v tom trochu zmatek - ty teď stimuluješ?
Moni si asi dává pohov od koníka, je fakt, že někdy člověk potřebuje jenom svoje myšlenky a soustředit se na sebe.
Mimco, v pregnylu jsou dost vysoká dávky HCG, takže vypovídací hodnota je opravdu až tak 10 dní po aplikaci pregnylu. Nicméně většina holek, co my OHSS, tak byly těhu, takže fuj fuj fuj
Koczi, tak teď už má být zase jen hezky, takže to bude v poho, teď už bude hezky až doby než Honzík vykoukne...