Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
30. dub 2009

ja chci taky babovku 😀 bych žrala...z nervu,už sem 2krat obědvala 😝 už sem horši než koczi a to je těhotna 🙄

smilers
30. dub 2009

ivco jak tu pisou holky, nic nevzdavej, vim, ze je to beh na dlouho trat, ale zkus jeste vydrzet a kdyz uz je tu i moznost adoptovat, teda pokud jsi pro tuto alternativu, drz se holka

koczurka
30. dub 2009

Lajci,dej si když máš chuť.A bábovku si taky upeč,vždyť je to vyhnaný práškama. 😀 😀 😀

koczurka
30. dub 2009

Smilers,zdravím.Tebe taky obdivuju,tři dětičky a ještě stíháš i net. 😕 😉 😅 Holky jsou moc krásné. 😵

petista
30. dub 2009

Ahoj, Koczi, já chci taky bábovku, od zítřka máme řemeslníky, takže dneska uvařím gulášek, koupila jsem klobásy, tlačenku a uzené, tak snad budou víc makat než jíst 🙂
Smil, Koczi má pravdu, holky jsou fakt nádherné, a děkuji za odpověď¨Koczi, tys měla kolikátý den po OPU transfer?

petista
30. dub 2009

taky chci vědět, co Monali, no uvidíme, sice nevím, jak se jmenuje, ale jestli tam ještě bude, tak se za ní zkusím zastavit.

koczurka
30. dub 2009

Petis,já jsem měla OPU 12.9. a ET 15.9.
Řemeslníci se teda u vás budou mít ty jo.Že bych jim přišla taky pomoct? 😀 😀 Já jsem teď nějak přes to jídlo to víš. 😀 😀

petista
30. dub 2009

Koczi, a měla jsi i AH? Klidně přijeď, jídla bude dost 😀

petista
30. dub 2009

hrůza, jsem sice v práci, ale nejsemo moc schopná pracovat, jak se těším na zítra 🙂

koczurka
30. dub 2009

To já bych se za Monali taky stavila no kdybych věděla jak se jmenuje.Ani telefon na ní nemám sakra.Mám jen od Lajci a Michul.

koczurka
30. dub 2009

No to věřím. 😵 Mimísci už se tě taky určitě nemůžou dočkat. 😉

petista
30. dub 2009

Myslíš, že to těm pár buňkám už tak zapaluje? 😀

koczurka
30. dub 2009

Hned bych přijela to víš že jo. 😅 Jestly jsem měla AH?Jo já jsem si nechala udělat úplně všechno. 😀

koczurka
30. dub 2009

To si piš že jo. 😀 Určitě jim bude líp u tebe než ve studené mističce. 😀 😉

petista
30. dub 2009

tak to jsme úplně stejné, vše co jde, beru 😀
Tak já jdu ještě trochu pracovat, večer mezi gulášem a perkeltem juknu

koczurka
30. dub 2009

Tak zatím páček... 🙂

koczurka
30. dub 2009

Já si jdu dáchnout a pak jsem tu zas jak na koni. 😀 To už bude čas svačinky že? 😀 😀 😀

smilers
30. dub 2009

holky diky za pochvalu holek 😉 😀 koci , toz stiham i net sem tam, nejak to nehrotim, uklizim az v ne a vareni, to vari manzel🙂

ili5
30. dub 2009

Ahoj konečně jsem tady, napsaly jste hodně, chválím.
Smil, toto utíká, holky už velké, je to nádhera. Jak se v noci vyspíš, spinkají celou noc?
Koczurko, kontrola je v poho a kdy ti řekli, že bude asi porod? Ať dorazíš na sraz!
Lajci, já tam byla v 9 a tebe nikde, nikdo v bílem nebyl, jen zelená paní celá. Čekala jsem dlouho, Uz dobré, v pravo 7 folikulů 13x8,9,11,10 v levo 9 folikulů 13x9,10,1,11,14x8. Říkala že jsou ještě malé, tak v neděli na kontrolu zas. Píchám to samé. Je změna, musela jsem jít i na ARO, za anesteziologem a krev nám dnes nebrali, že zas změna, že se bere infekce až v den OPU. Tak manža měl radost, protože se bál odběrů 😀 . Byla tam dr. Březinová, já ji zas mám raději, nebo Dostál je náladový a už jsem 2x chytla jeho hlupou náladu, kdy se i sestry třepaly, tak mi to stačilo. Byla jsem dnes poslední, takže jsem si tam dloooooho pobyla. Jsem unavená, jak bych chodila celý den po horách. Asi ty injekce, nevím nepamatuji se jak to bylo při prvním IVF. Holky to pití se má pít až po OPU, nebo už mám nyní hodně pít.

mimco
30. dub 2009

Ili, pij už raději teď, fakt hodně. U tebe to taky vypadá na pěknou úrodičku, to je super 😵.

koczurka
30. dub 2009

Tak jsem si pěkně zdřímla. 😵
Smil,tak to máš dobře zařízené. 😉
Ili,pěkná úrodička zatím. 😉 Já bych ti taky radila pít už víc radši teď.No zatím se nechystám rodit,na další kontrolu jdu 14.5. takže dva dny před srazíkem.Tak snad dorazím. 😀 Ti chlapi jsou srágorky co? 😀

koczurka
30. dub 2009

Dneska je slet čarodějnic tak opatrně holky,víte že se musíte šetřit. 😀 😉

koczurka
30. dub 2009

Tak ženy kde jste kdo?Venku tak škaredě a vy nikde. 😨

petista
30. dub 2009

všechny jsou na koštěti 😀 Jak jsem slíbila, jsem tu mezi uzenou polívkou a guláškem, ale neodolala jsem a užrala jsem kus tlačenky, já ji tuze ráda 🤐
Ili, pěkná úrodička, tak v neděli, to se najezdíš, řekla bych, že tak v út nebo ve st budeš mít OPU.
Holky, já už se taaaak těšááám 😀
Ili, vidím, že to u tebe zas dělají jinak, já jsem měl ARO ještě před první kontrolou po stimulce a infekce nám dělali při té první kontrole. Jinak já zas radši dr. Dostála, tak jsem ráda, že nám to tak vyšlo, že každá máme toho svého, tedy aspoň doufám, že tam zítra dr. Dostál bude 😉
tak jdu zasejc vařit, příložitostně nakouknu
Jo, Ili, a pij už teď, ať co nejvíc předejdeš OHSS

koczurka
30. dub 2009

No ty jsi šikovná Petis že jses zastavila. 😉 Jo jo to já bych taky užrala,taky mám ráda tlačenku a je mi jedno jestly vepřovou nebo kuřecí nebo krůtí. 😀
Holky asi fakt jsou na koštěti. 😀
Zítra jdeš na ET mezi sedmou a osmou hodinou že?Budu na tě myslet to tak vstávám. 😉
Já taky na Dostálka nedala dopustit. 😉

petista
30. dub 2009

JOjo, tak už se mi to všechno pěkně vaří a dusí, jen musím zítra manžu zaúkolovat, ať do toho uzeného vývaru uvaří kroupy, mrkev, petržel a celer nakrájím už dnes, ať má zítra toho vaření manžílek co nejmíŇ, když bude pomáhat řemeslníkům

petista
30. dub 2009

už se těším za 14 dnů to bude paráda, posezení postavené a já v něm budu sedět s nohama nahoru a nechám se obskakovat.

lajcikova
30. dub 2009

smil dik,znaš mě od mych začatku,tak viš jak na tom sem.
v ponděli je tam dostal?nevite?zeptam se ho co a jak,vim že některe holky stimulovaly na ivi i gonalem nebo fostimonem,no uvidime ale zase to j¨de tim samym směrem jak ve fertasu-a to k darkyni 😒 ale i tuhle možnost beru.co mi zbyde že?
nechci si tu ztěžovat,vim že každej ma sve problemy a ne male ☹ tak snad moc neobtěžuju ale sem rada že tu ste a mam komu napsat ty sve pocity,i když ne každemu je asi přijemne že furt fnukam 😒

děcka sem fakt prase,sežrala sem řizek,ted odjela segra tak sme si pobeřely spolu je moc hodna,a malej nam řekl "blba"asi nema rad ufnukane ženske 😀

petista
30. dub 2009

JOjo, Lajci, v pondělí by tam měl být Dostál
KLidně si tady povídej, od toho to tu je, aby se každá z nás vypovídala
Já jsem teĎ stimulovala Gonalem.

koczurka
30. dub 2009

Lajci,ty ťulo klidně tu piš co máš na srdci od toho tu jsme ne?Pro radosti i pro starosti. 😉 Tak žádné omluvy. 😠
Dostál tam je pondělí,středa,pátek.Tak tam snad v pondělí bude.Určitě je spousta možností jak na tebe,neboj on ti poradí. 😉 🙂 Hlavně se ptej a nestyď se.Já se ptala i na kraviny,i na to jestly můžem sexovat a tak a nemyslím že by ho to obtěžovalo.
Nejsi prase řízečky jsou mňamka,kdo by odolal.Já mám dneska taky žravou a už se těším na večeři. 😀
Malý od ségry vám to teda nandal. 😀 😀
Petis,to je správné že mužíčka zaúkoluješ,ty se zítra budeš jen válet. 😉 A jak budete mít to posezení to ti fakt závidím,to bych taky brala. 😒