Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

lajcikova
4. kvě 2009

holky nezustal vam někomu fostimon nebo puregon,gonal atd.?diky

ili5
4. kvě 2009

Lajci, to je děs!!! Aby sis nevyčerpala placené injekce púojišťovnou, že? Raději ti fakt měl dát větší dávky, ale my nic nezmůžem, musíme věřit co dělají. A co ti k tomu řekl, že se ti to netvoří? 😒

ili5
4. kvě 2009

puregon mi ještě pochyběl, dali mi z lednice v OL doktorka ještě 350 jednotek. Sama si raději nic nepíchej, ať se ještě neodepíšeš, není to sranda ty hormony.

koczurka
4. kvě 2009

Ljci,tak to mně mrzí.Tak mu věř a zkus to jak ti řekl. 😉 Za to nic nedáš a nebuď nasraná,všechno bude v pořádku.Tak jste se potkali s Michul jo?Jo jo Michul je kočka a je fajn že není namyšlená. 😀 Že Michul?
Ili,asi to je stejné ten prednison.Tak ještě že jste se domluvily a je vše v poho. 😉

koczurka
4. kvě 2009

A kdo ti to teda bude píchat dneska ILI?
Já jsem byla na pohotovosti.

koczurka
4. kvě 2009

Tak halóóóó kde jste kdo??? 😨

ili5
4. kvě 2009

Ještě nevím, asi řeknu sousedce je dr. nebo na hotovost se mi nechce. Ještě přemýšlím kdo by to píchnul. Kdybych věděla přibližně jak, tak manža by to bodnul, ale nevím aby to nebylo špatně bodnuté a celé IVF na hovno.
Michul je asi na cestě ještě, nebo šla slavit.
Lajci zkus nějakou diskuzi ohledně tvého problému, snad něco vyčteš od ostatních. Je mi tě líto, holka. A celé IVF bys nechtěla, dali by ti koňské dávky a k něčemu by to bylo, co ty na to?

koczurka
4. kvě 2009

Ili,no to bych neriskovala píchnout tuto injekci od manži.Mně teda taky píchal drahý,ale tu poslední jsem chtěla od někoho kdo to fakt umí.Nechtěla jsem riskovat abych jí měla píchlou špatně a jak píšeš celý pokus v háji.

koczurka
4. kvě 2009

Koupila jsem čokoládu a šla na pohotovost,dala jsem to sestřičce a s úsměvem mi to píchla. 😉 😀 Jo jo úplatky,úplatky. 😀 😀

ili5
4. kvě 2009

Tak řeknu sousedce, snad bude doma, jak bude na hotovosti, tak tam stějně budu muset. Chtělo se ti taky spát při stimulaci, já jsem mimo, včera jsem i večer bulila, nevím proč, jen tak. Se mi smáli, že je mamka trošku mišuge....Bolí mě ledviny a jsem unavená. Kávu moc nemusím, ale nyní piju stále Velvetku, nebo bych nemohla vůbec fungovat přes den.

koczurka
4. kvě 2009

No nějak to zvládneš. 😉 To už nevím jestly se mi chtělo spát při stimulce,ale přecitlivělá jsem teda byla. 😀 Hormony dělají svoje.A teď jak jsem přecitlivělá?Ani nemluv,všechno se mně hned dotkne a brečím kvůli každé kravině. 😀 😀 Co to je Velvetka??? 😨

ili5
4. kvě 2009

Káva Velvet, jedině tuto miluji, krásná pěna, dávám hodně mléka do ní, chutná jak čokoláda. Taková písková je. Lepšejší kavčo jsem nepila. Já totiž nejsem milovník kávy, jen jak jsem unavená, tak z povinnosti, ale tato je dobrá.

ili5
4. kvě 2009

Čekatelky na stimulaci:
Evka

STIMULANTKY:

lajči-30.4.09 ult.po clostiku
ILI5- 24.4 Menopur, Puregon, Orgalutan OPU 6.5
Michule - 4.5 UV, injekce Decapeptyl

ČEKATELKY na // po ET (KET):

Monali
Mimco ET 19. 4. krev 4. 5.
Petista - 31, 2. IVF FN Olomouc, OPU 28.4.2009, 10 vajíček - z toho 6 ICSI a 4 normoš, oplodnilo se 6, z toho 1.5. zavedeny dvě - jedno 8buněk, druhá morula, krev 13.5.

TĚHULKY

Koczurka

koczurka
4. kvě 2009

Aha tak to já neznám.Já mám ráda kafe,hlavně s logrem ten mám nejradši. 😀 Co jsi dneska vařila?

michule
autor
4. kvě 2009

Ahoj holky. Moc zdravím 😀 , jsem v práci, musela jsem jet přímo z olmíku do rachotky, ale nevadí, jen trochu časová makačka. Jinak jsem dopadla dobře, ultrazvuk přes mrchu je fakt chuťovka, ještě tam byli dva medici, takže pokoukaníčko jako v kině. Vaječníky jsou čisté, dostala jsem první injekci Decapeptylu a 19.5 jdu na kontrolu a začnu se stimulaci. Takže mám ještě 14 dní na spinink a brusle, taky fajnéééé.
Jinak mimco jsem nepotkala, přiběhla jsem 5 minut po osmé a to už asi byla někde na špacíru. Na UV jsem šla až v 9.30 h neskutečné prostoje, no co už naděláme.
Lajči - 😀 😀 😀 . Já jsem strašný živel. Jen jsem tě viděla a věděla jsem o koho jde. Je mi jasné, že ty jsi mě nikdy nemohla vidět, ale já si tady tu fotku přidám. A nedivím se ti, že jsi čučela, kdyby se ke mě přihrnula taková běska, tak snad spadnu ze židle. Segra ta mě zdupala na třidoby. Proč to dělám, jestli jsem normální se tak hlásit k někomu, kdo mě nemůže znát. Ale já prostě své emoce nemůžu udržet na uzdě. No a s tím vším mě to samozřejmě moc mrzí. To jako fakt dělají IVF jen 50ti kilovým barbinám??? Tak to je hnus. Drž se.
Koczurko - ty jsi tak hodná. Namyšlená, to fakt nejsem. Já jsem strašně komunikativní člověk, oslovím cestou smečku psů.
😀 😀 😀
Ili - ještě nemám co slavit, jen to, že ta olejivka v zadku je taková brzda, že nevím jak ji rozchodím. Takže brusle budou až zítra 😀 😀 😀 . Jinak s tou injekcí je fajn, že dala aspoń prednison, že to jde a neměla jsi kvůli toho komplikace. 😉
Mimco - tak hned napiš, držím palečky.
Holky musím běžet, ale z domu hned napíšu, tady mi neustále někdo čučí na záda a nepochopí, že jsem vám prostě musela napsat.

koczurka
4. kvě 2009

Michul,no to je fakt zážitek UV přes mrchu a ještě medici ty máš na ně štěstí co?Já jsem je naštěstí neměla a měla jsem co dělat abych se hanbou nepropadla. 😀 Ale když je to potřeba tak co se dá dělat že? 😉 No hlavně že už to máš za sebou.Takže teď jsi vlastně v dočasném přechodu že,ti zastavily funkci vaječníků pokud se nepletu. 😕 Na Mimco taky moc myslím,snad se brzy ozve.Ono s těma výsledkama to je tam taky děsně napínavé a ještě cesta domů trvá.

ili5
4. kvě 2009

Michul, super. To až za 14 dní budeš stimulovat? Tak to máš asi dlouhý protokol. Já píchala 3DC. Včera jsem se ptala dr. Březinové jestli tam bude u mých vajuch, že bych si jí moc přála. Bude tam jen středa, čtvrtek a pak to předá kolegini, ale na zavádění tam už prý bude. Tak jsem klidnější. Tu druhou ani neznám, dr. Svobodovou, není taková v brýlích a oranžovýma vlasama? Starší?
Mimco než dojede domů a bude celá natěšená, tak i zapomene napsat. Snad si na nás vzpomene. Nebo už šla kupovat výbavičku.
Koczi, já vařila kuřecí polévku s nudlema a mám segedin od včera. Na zítra jsem koupila kuřecí řízky, tak ještě nevím co z toho, asi čínu, nebo plněné řízky. Něco mě musí napadnout. A ty jsi co kuchtila?

koczurka
4. kvě 2009

Já jsem dneska dělala těstovinový salát a k tomu pečené kuře.Taky jsem koupila kuřecí řízky abych mohla vyzkoušet ten receptík od Petisty co psala včera tady.Tak jsem na to zvědavá. 🙂

koczurka
4. kvě 2009

Já bych si dala nějaký dobrý dort sakra.Musím jít někam na oslavy nebo co. 😀 😀

koczurka
4. kvě 2009

No nic jdu se na chvilku natáhnout,pustím si nějaký film a pak kuknu.Tak zatím pa hoky... 😅

ili5
4. kvě 2009

receptík na ten jogurtový chlebík.
150 ml jogurt
1 lžíce oleje
125 ml vody
125 ml mléka
2 lžičky cukru
2 lžičky soli
2 lžičky sušeného droždí
300 g pol.mouky
200 g chlebové mouky
Všechno to tam naflagat a nastavit program ,,základní".Kůrku nastavuju vždycky tmavou protože to máme rádi.
Když by jste chtěli cibulkový ten chleba tak se jen na trošce oleje osmaží cibulka,třeba i dvě do takové hnědší barvy a nechá se to schladnout.Pak se to jen přidá k ostatním ingrediencím.A POZOR,pokud budete dělat ten cibulkový tak už se tam pak nedává do těsta ta lžíce oleje protože se na oleji smaží cibulka a pak by to bylo moc mastné.
Tak snad to někdo vyzkoušíte a bude vám chutnat jak všem co jsem receptík dala.

ili5
4. kvě 2009

Toto jsem našla, tak ho dávám znova k náhledu, ale od Petist jsem nenašla ten receptík ☹

lajcikova
4. kvě 2009

jo jenže dostal mi to ivf nechce udělat je jak magor.tohle vydržim tak do června a mizim.psala sem machačovi do reprofitu,jen odepsal že je to ztrata času 😠 30citka na krku a hovno hovno zlata rybko 😢
klido bych brala i ty konske davky.ale.....

jinak ten recepr od peti je jednoduchy,opečete naklepane kuř,prsa.položite na ně vařene vejce šunku a syr a zapečete v troubě 🙂

michule
autor
4. kvě 2009

Tak jsem doma z práce, to mi dneska, ale pěkně uteklo. 😀
Ili - jo jo, mám dlouhý protokol, chtějí si být jistí, to víš, je to už naposledy a tak si musím počkat. Ale jak jsem říkala, už to nikam neuspěchám. Vyjde mi to tak na půlku června, myslím výsledek. Takže rodit budu v březnu, stejně jako mladého 😀 😀 😀 ( ne, nejsem najivní.... 😉 )
Lajči - tak to je, ale masakr. Proč? Vždyť ty si je budeš píchat ty koňské dávky, ty si huntuješ tělo, tak co je to za nesmysl. 30ítka na krku, já bych ti napsala kolik mám na krku já, i tak vím, že jsem tu nejstarší stimulantka, ale hlavní je mladý duch, no niii???? 😀 😀 😀 😀
Koczurko - nevařte pořád, já mám hlad, že bych brečela, v práci jídlo katastrofalní, doma nic moc a vy si tu vesele píšete recepty. No holky!!!! A máš pravdu, teď mě uvedli do umělého přechodu, jen na pár dní ( to víš, já starý kusanec ), aby měli jistotu, že se mi neudělá žádná cysta. A budu doufat, že ne, jelikož bych zase musela čekat. No a do 10ti dnů bych měla začít špinit, to je normální a pak už nechci vložky dlouho vidět. Já mám na ty mediky fakt smůlu, já je tam pořád. U každého vyšetření na mě čučí stádo bělochů. 😀 Ale co, ať se kuknou, mě to už čoveče ani nepříjde.

koczurka
4. kvě 2009

Tak jsem se trochu prospala. 🙂
Michul,to jsi dneska měla sle směnu. 😀 Mohlo by to vždycky tak utíkat že?Mně taky říkal že po té injekci začnu asi špinit,ale já jsem prostě asi jiná a nešpinila jsem. 😀 No neva hlavně že to splnilo co mělo.A to jsem si taky říkala že konečně nebudu nosit vložky a to jsem se taky spletla protože jsem pak zaváděla utroš tak jsem musela mít intimku imrvere a pak jsem měla celou dobu výtoky a tak je nosím dodnes. 😠 Prý to některé těhule mívají a já samozřejmě musím mít vše extra. 😀 Jinak jsem moc intimky nebyla zvyklá nosit,nějak jsem je nikdy nepotřebovala. 😵 Jsem si vzpoměla že jsem měla mediky při ET. 😀
Lajci,je to na tvém rozhodnutí určitě,ale stará nejsi ani omylem.Možná nechce nic uspěchat,nebo chce vyzkoušet všechno než bude další pokus. 😉 Mně taky napoprvé nabídl IUI a já jsem věděla že tam cesta asi nevede,ale zkusila jsem to,náhoda je blbec.A pak jsme se domluvily že jestly to nevýjde tak hned IVF.Ale to že budeš moct na IVF až budeš mít 80kg to je divné no.Já bych si stála za svým a chci IVF a hotovo. 😉 Je to tvoje rozhodnutí a tvůj pokus no ne?

michule
autor
4. kvě 2009

Koczurko - tak ty jsi měla taky tu injekci jako já před stimulaci? To ani nevím. Jojo, je mi naprosto jasné, že já se těch vložek jen tak nezbavím, nevadí, zásoby mám. Každopádně utroš to je taky mňamka 😀 😀 😀 . To mám tak jedno balení intimek na tři dny. Mám v práci kolegyni, ta má 17ti leté dvojčata - holky a když začnou všechny ,, mršit ,, tak je o srandu postaráno. Kupuje každé dva balíky a opravdu v te tašce nemá nic jiného než vložky, intimky a tampony. Kdyby ji tak někdo ty tašky ukradl, tak si řekne, že ta ženská má normální úchylku. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak jsme probraly vložky - pěkné téma. Ještě, že mám doma dva šampoňáky ( ty už brzy taky ) , ale taková malá copanda,jééé - to by se m líbilo a moooooc. 😎 🙂

koczurka
4. kvě 2009

Jo,jo to máme zase ale téma. 😀 To musí být fakt radost u té tvé kolegyně. 😀 Už se těším na dva šampoňáky. 😉 😀 Ani nemluv,už abych ho viděla bobka. 😵
Injekci na zastavení má asi každá před stimulkou ne?Aby se pak lépe vaječníky rozjely tak je na chvilku zastaví.

koczurka
4. kvě 2009

Michul,moc bych ti přála copandu. 😉 A kdyby to byl další šampoňák?Neva že? 😉

michule
autor
4. kvě 2009

Koczurko - neva, to víš, že neva. I kdyby byly dvě nebo dva. Ježiš to by bylo radosti. Jsi hodná. A počkej na ten první pohled. To je nezapomenutelný zážitek. Já jem byla vyřízená. Pořád jsem ho pozorovala, dívala se na něj. No - však už to za pár týdnu poznáš. Nádhera. Ještě jednou bych to taky zažít chtěla. Už jsem na všechno zapoměla. A strašně rychle to uteče. Takže užívat co nejdýl. Teď když se na něho kuknu, nevěřím, že to je on, moje miminko. ☹ 😀
No a s tou injekcí, to teda nevím. Já ji v OV neměla nikdy, to bych pochopila, tam je to všechno za velký umaštěný prd, ale tady holky - snad jen Petista psala. Nebo mám za tu dobu co jsem tady nebyla velké mezery.

koczurka
4. kvě 2009

Michul,zažiješ neboj věřím tomu. 😉 Věřím tomu že to bude utíkat a proto si to chci fakt vychutnat. 😉
Já myslím že tu injekci má snad každá.No nebo jsme výjimky. 😀